Medyumlar

Almanya Medyum Almanya Hocalar

Özellikle fiziki bir şekilde bir nesnenin ulaştırılması gereken vefk ve muska gibi çalışmalarda pek çok kişi uzakta bulunan medyum hocalar ile çalışma konusunda çekincelere sahip. Bu kişilerin yaptıkları çalışmanın etkisiz veya daha az etkili olacağı, yapılan uygulamanın tutmayacağı gibi düşüncelere sahip olan insanlar kimi zaman yakınlarda bir medyum hoca bulamadığı için çalışma yaptırmaktan bile vazgeçebiliyor.

Eskiden yapılan uygulamaların kişiye ulaştırılması için çok uzun süreler geçmesinden dolayı, uzakta bulunan medyumlar ile çalışmak pek fazla tercih edilmemekteydi. Ancak, günümüzde bir kargonun uluslararası mesafelerde bile bir hafta gibi kısa bir sürede gelebildiği göz önünde bulundurulunca, ülkenizde bulunan bir medyum hoca ile çalışmakla, Almanya medyum hocalarından biri ile çalışmak arasında çok ciddi bir fark olmadığı görülebiliyor.

Uzakta bulunan medyum hocalarla yapacağınız çalışmalarda, büyünün veya yaptırdığınız çalışmanın etkisi konusunda endişe etmenizi gerektirecek herhangi bir durum bulunmuyor. Eğer muska ve vefk gibi bir çalışma yaptırdıysanız, çalıştığınız Almanya medyum hocası bunu kargo ile göndererek size ulaştıracaktır. Eğer herhangi bir fiziki gerekliliğe sahip olmayan, büyü bozma veya daha farklı çalışmalardan birini yaptırdıysanız etkilerini tıpkı çalıştığınız hoca ile yan yanaymış gibi ilk andan itibaren görebilmeniz mümkün.

Almanya medyum hocaları, özellikle Avrupa’nın farklı ülkelerinde yaşayan kişilerden gelen talepler doğrultusunda bu çalışmaların hiçbir şekilde mekan ve mesafe tanımadığını her gün ispatlamakta. Dünyanın her yerine çalışma yapan bu hocalar, muska ve vefk gibi uygulamaları kargo yoluyla gönderdikleri gibi, diğer çalışmaları da yakın mesafedeymiş gibi yoğun bir etki yaratacak biçimde gerçekleştirebiliyor.

Eğer gerçek bir Almanya medyum hocası bulursanız, çalışacağınız kişinin niteliklerinden emin olarak çalışmaya başlarsanız, mesafelere bağlı kalmaksızın dilediğiniz gibi verimli bir sonuç alabilir, manevi alemlerin enerjilerini hayatınıza hayırlı amaçlar için davet edebilirsiniz.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Tarık at

    İyi araştırma yapmadan medyum hoca seçmenin sıkıntısını çok net şekilde yaşadım. Allah benim düştüğüm duruma kimseyi düşürmesin. Medyum Hafize isimli medyum hoca ile yaşadıklarım gerçekten insanı üzen ve rahatsız eden şekildeydi.
    Normalde hep arşatırıp ona göre karar veren bir insanım ama ne olduysa boşluğuma geldi ve ben bu dolandırıcıya güvendim. Üç taksitle anlaştık, 1500, 1500 ve 2000 lira olarak gönderecektim. İlk iki taksitten sonra üçüncüye zam geldiğini söyleyerek 2500 lira istedi. Ben de çok üstelemek istemedim,, dediğini yolladım.
    En başta bana çok yakın davranan Medyum Hafize resmen ortadan kayboldu, yerine sanki zorla iş yaptırıyormuşum gibi davranan biri geldi. Taksitler bitmeden önce soru sorduğum zaman anında cevap veriyordu şimdi değil cevap vermek hiçbir şekilde telefonlarımı açmamaya başladı. İlk baştaki tavrıyla sonradan ortaya çıkan durum çok farklı.
    Yine de meşgul olduğunu düşündüm, biraz saflık var bende de. Sonuçta hocadır diye güvenerek iyi niyetle yaklaşmaya devam ettim. Bir haftada gönderirim dediği vefk bir aydır kargoya verilmedi, aradığımda hep meşgule atıyor. Mesaj atıyorum cevap bile vermiyor. Bunların üzerine artık üstelemenin anlamı olmadığını düşünerek kendi haline bıraktım. Gelirse yine yorum yazarım ama geleceğine dair hiçbir umudum yok.

  • Leave a Reply