Medyumlar

Medyum Hatice Şikayet & Yorumları

İnsanlar olarak dünyada şekillenen pek çok şeyin kaynağını henüz tam olarak bilmiyoruz. Sıradan insanlar tarafından kolay kolay bilinemeyen bu kaynak, Medyum Hatice Hoca gibi eğitim almış olan kişiler tarafından hem tanınmakta hem de kullanılabilmektedir.

Gayb alemlerinde var olan tüm enerjiler dünyanın her noktasında ortaktır. Herhangi bir iki insan arasında oluşan tüm duygusal bağlar metafiziksel alemlerde var olan enerjiler sayesinde olur. Henüz anlayamadığımız, aşk ve sevgi gibi duygular da aynı şekilde metafizik alemleri sayesinde var olur.

Çok yaygın olarak kullanılan aşk ve evlilik büyülerinden bilindiği gibi iki insan arasında herhangi bir his oluşması için mutlaka bu gayb alemlerindeki enerjiler kullanılmak zorundadır. Medyum Hatice Hoca veya başka bir medyum tarafından yapılacak olan büyüler ile bu sağlanabilir. Sadece aşk değil, sıcaklık hissi de aynı büyüler ile sağlanmaktadır.

Gerçek bir medyumla çalıştığınız sürece sıcaklık büyüsü gibi çalışmalardan tam olarak istediğiniz gibi bir etki alacağınıza emin olabilirsiniz. Sitemizde yer alan Medyum Hatice Hoca yorumlarını ve şikayetlerini okuyarak, bu medyum hakkında bilgi edinebilir ve Medyum Hatice Hoca güvenilir mi gibi soruların cevabını bulabilirsiniz. Sitemizde sadece Medyum Hatice Hoca hakkında değil tüm diğer medyumlarla alakalı yorum ve şikayetler bulunmaktadır.

Sıcaklık büyüsü yapıldığında iki insan arasında daha önce hiç oluşmamış bir bağ kurulabilir. Bu bağ kurulduğunda eğer talep edilirse kolay bir şekilde aşk haline de dönüştürülebilir. Örneğin Medyum Hatice Hoca tarafından yapılan bir sıcaklık büyüsü aşk büyüsüne de evlilik büyüsüne de çevrilebilecektir. Tek şart medyumun büyüyü doğru şekilde yapmış olmasından ibarettir.

Kimi durumlarda aralarında mutlu bir ilişki olan iki kişinin birbirinden soğuduğu veya ayrılmaya yaklaştığı görülebilir. Bu tarz bir durumla karşılaşıldığında medyumun önce bakım çalışması yapması gerekir. Böylesi bir durumun büyü kaynaklı olabileceği unutulmamalıdır. Eğer kişiler üzerinde bir büyü varsa önce büyü bozma uygulaması yapılır. Ardından her şeyi eski haline getirmek için sıcaklık büyüsü gerçekleştirilir.

Sıcaklık büyüsü kimileri tarafından kolay yapılabilen bir çalışma gibi görülür ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Medyum Hatice Hoca’nın sıcaklık büyüsü de diğer medyumların büyüleri de mutlaka büyük bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. Bunları sağlamayan bir kişinin büyü yapması mümkün değildir. Yine aynı şekilde hiçbir koşulda evde büyü yapılamaz.

Sitemizde yer alan, Medyum Hatice Hoca ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Apo at

    Dükkanımda işler hiç iyi gitmiyor kaç senedir, bunun için akrabalarımdan borç para aldım, vefk yoluyla çözelim diye düşündüm. Medyum El Rashid’e bir bereket vefki yaptırdım.
    Vefk elime geçti, dediği şekilde dükkanın kapısının üstüne yapıştırdım, birkaç dua da vermişti. Onları da okudum ama söylediği sürece kesin olarak tutması gereken etki görülmedi. Daha sonra telefonda dükkanıma büyü yapıldığını ve bunu bozması gerektiğini söyledi. Yine güvenerek sözüne büyü bozma çalışması için bir sürü para gönderdim.
    Bu paraları gönderdikten sonra yine istediğimi alamadığım için hakkımı arayayım, yardımcı olur sonuçta hocadır diye düşündüm. Telefonlarıma cevap vermeyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü resmen. Kandırıldığımla kaldım. Çok kötü bir durummuş, Allah kimsenin başına vermesin böyle bir şeyi.

  • Leave a Reply