Medyumlar

Geri Getirme Büyüsü Yaptıranlar

Eğer bir medyum hoca işini iyi yapıyorsa, bu durum doğal olarak büyülere yansıyacaktır. Medyum hocanın yaptığı büyülerin ne kadar etkili olacağı, kısa sürede tutup tutmayacağı tamamen hocanın nitelikleri ile bağlantılıdır. Gerçek medyum hocalar, her koşulda büyünün tutması ve hızlı bir şekilde etki etmesi için gereken çalışmaları yapmaktadır. Geri getirme büyüsü yaptırdığınız zaman da medyum hoca bunun için uğraşacak, sizi mağdur etmemek için büyünün kesin olarak tutmasını sağlayacaktır.

geri getirme büyüsü
geri getirme büyüsü

Medyum hocalar da bizler gibi insandır. Nefes güçlerinin fazla olması, uzun yıllar eğitim almaları ve bunun dışındaki vasıflar haricinde, hiçbir şekilde geleceği görmeleri gibi bir durum söz konusu olamaz. Bu nedenle, bir büyünün kesin olarak tutup tutmayacağını söylemek bir medyum hoca için imkansızdır. Özellikle söz konusu büyü, geri getirme büyüsü gibi karmaşık ve özen isteyen bir büyü olduğunda, bu büyünün kesin tutup tutmayacağını söyleyebilmek asla mümkün olamaz. Pek çok medyum hoca, önceki tecrübelerine dayanarak yaklaşık bir ihtimal veriyor olsa da, hiçbir büyü için kesinlik söz konusu değildir.

Eğer gerçek bir medyum hoca ile çalışıyorsanız, geri getirme büyüsünün tutmaması durumunda medyum hoca alternatif yöntemler ile çalışacak, sizin mağduriyetinizi gidermek için farklı uygulamalar yapacaktır. Böyle durumlarda, genellikle ilk seferinde tutmayan büyü ikinci veya bir sonraki denemede büyük ölçüde tutmakta, kişilerin talep ettiği geri getirme büyüsünün sonuçları istenen şekilde elde edilebilmektedir.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

1 Yorum

 • Reply Barış at

  Medyum Muhabbet adında bir dolandırıcı ile çalıştım, hayatımda aldığım en büyük dersi vermiş oldu.

  Kendisine sadece basit bir papaz büyüsü yaptırmak istedim, büyü amacı bağlamaydı. Bağlama büyüsü yapmadan önce üzerimde büyü olduğunu söyleyip beni büyü bozma çalışması yapmaya ikna etti.
  Büyü bozma çalışması için evdeki altınları bile bozdurmak zorunda kaldım. Çok ciddi bir rakam ödedim, üstüne bir de papaz büyüsü parasını ödedim.
  Tüm bunları ödedikten sonra Medyum Muhabbet’e bütçem zorlanmaya başlıyor gibi şeyler söylediğimde hallederiz ben sonra arayacağım dedi ve telefonu kapattı, Daha sonra hiçbir şekilde ulaşamadım kendisine çünkü numaramı engellemiş.

  Resmen yolabileceği daha fazla para olmadığını gördükten sonra beni engelledi, artık hiçbir şekilde ulaşamıyorum!

 • Leave a Reply