Medyumlar

Medyum Hocanın Dolandırıcı veya Güvenilir Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Dünyanın her yerinde büyü ve benzeri çalışmalara rastlamak, bu çalışmalar ile insanların hayatının değiştiğini görmek mümkündür. Tüm kültürlerde, tarih boyunca görülmüş olan bu büyü uygulamaları hayatımızda her daim var olmuştur. Bir medyum hocanın dolandırıcı mı güvenilir mi olduğu nasıl anlaşılır bildiğiniz sürece, yapılacak olan çalışma için işinin ehli birine güvenebilir, böylece beklentilerinizi karşılayan bir büyü yaptırabilirsiniz.

Medyumluk mesleği fazlasıyla zor ve özen gerektiren bir iştir. Bu meslekte uzmanlaşmak sadece zaman değil aynı zamanda yetenek de gerektirmektedir. Bir medyumun eğitimi yıllar boyu süren bir süreç olsa da aslında bu eğitime başlamak için de belli şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar arasında nefes gücü adı verilen ve sadece doğuştan gelen bir tesir de bulunmaktadır. Bir medyum hocanın dolandırıcı mı güvenilir mi olduğu nasıl anlaşılır sorusunun en temel yanıtlarından biri medyum hocanın nefes gücü olmaktadır. Eğer çalışma yaptıracağınız medyum hocanın nefes gücü yeterli değilse, o kişinin başarısız veya dolandırıcı olma ihtimali çok daha yüksek olacaktır.

Eğitim, bir medyumun başarılı büyüler yapabilmesi için çok önemlidir. Medyumlar, eğitimleri boyunca öğrendikleri tüm yöntemleri el verme yoluyla öğrenmektedir. Bilgiler, hiçbir zaman halk ile paylaşılmadığı, yerine göre hiçbir şekilde kayda geçirilmeden, bozulmadan sadece sözlü olarak aktarıldığı için büyü yöntemlerinin sıradan insanların veya kötü niyetli kişilerin eline geçmesi engellenmektedir. Bu durum neticesinde, büyünün gücü antik çağlardan beri en iyi şekilde korunmuş ve günümüze ulaşmıştır.

Medyumluk Mesleği Fazlasıyla Karmaşıktır

Medyum olabilmek için kişinin nefes gücü çok önemli rol oynamaktadır. Sadece nefes gücü yeterli değil aynı zamanda kişinin yüksek bir eğitimden geçmesi gereklidir. Eğer büyü yapacak olan medyum hocanın eğitimi yeterli olmazsa, yapılacak olan büyü çalışmasında başarısızlık söz konusu olacaktır.

Bir medyum hocanın dolandırıcı mı güvenilir mi olduğu nasıl anlaşılır bilmek, sizin her zaman iyi eğitimli ve profesyonel medyum hocalar ile karşılaşmanızı sağlayacaktır. Bu alanda uzman kişilerle çalışmanız halinde, en zorlu gibi görünen büyülerde bile istediğiniz sonuçları almanız oldukça kolaydır.

İşinin ehline güvenmek, her meslekte olduğu gibi medyumlukta da çok önemlidir. Bu nedenle, herhangi bir çalışma yaptırmadan önce mutlaka iyi araştırma yapmanız, işinin ehlini bulmanız tavsiye edilmektedir.

Gayb Alemleri Dünyaya Her Daim Tesir Eder

Gerçek medyumlar tarafından yapılan büyü çalışmaları da dahil olmak üzere yapılan her türlü gaybi alem uygulaması dünyamız var olduğu andan beri hayatlarımızı etkilemektedir. Binlerce yıl geçmişte olduğu gibi günümüzde de aynı şekilde etkili olan bu büyüler sayesinde hayatlarımız her daim değişmiş ve iyi yollara yönelmiştir.

Bir medyum hocanın dolandırıcı mı güvenilir mi olduğu nasıl anlaşılır bildiğinizde, çalışacağınız medyum hocalar ile hayatınızı her daim olumlu etkileyen büyüler yaptırmanız mümkündür. Güvenilir medyumlar size asla herhangi bir mağduriyet yaratmayacaktır.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize sizlerden gelen yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı yazarak insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Teşekkürler at

    Bir seneden uzun süredir resmen kara sevdaya takılı kalmış biri olarak çektiklerimi buraya yazsam sayfalarca sürer erkek arkadaşımla nişan attıktan sonra ailecek perişan hale geldik iki sene boyuncada yılmadan peşinden koştum tekrar kazanmak için elimden geleni yaptım olmadı aramıza giren kötü niyetliler yüzünden başaramadım
    En son medyumlara kafayı taktım birkaç defa dolandırıldım hatta maddi durumum iyi olmamasına rağmen sağdan soldan borç alıp para gönderdiğim bile oldu dolandırıcılara şimdi isim vermeyeceğim hakkımı haram ediyorum ahirette hesaplaşacaz onlarla
    Sonunda ali gürses hoca ile tanıştım arkadaşımın ısrarı üzerine ben artık pes edip derbeder olmuştum hiçbişey yapasım gelmiyodu yemek bile yiyemiyodum arkadaşım yönlendirdi hocayla konuştum kendi kendimede son kez deneyeceğimi söyledim mailden ulaştım medyumalibey@gmail.com mail adresi medyumali.com sayfası papaz Büyüsü yaptı 21 günde en fazla etki görüleceği süre dedi hocam büyüyü yaptı allah bin kere razı olsun daha bir hafta geçmeden bana mesaj attı hal hatır sormak için konuştuk ettik görüşme kararı aldık bana ilk zamanlardan bahsetmeye başladı hep ne güzel günlerdi diye laf açmaya çalıştı sürekli konuştukça o eskiyi özlüyorum falan demeye başladı en sonunda birkaç görüşmeden sonra yeniden denemek istediğiniz söyledi ben busefer ali hocanın işinin etkisine güvendim ve ağırdan almaya başladım beni ikna etmek için ne hediyeler ne iltifatlar derken bugün olduğumuz noktaya geldik çok şükür eskisi gibi mutluyuz medyum ali hoca gerçekten ilgili ve dürüst bir adammış bugüne kadar çok mağduriyet yaşamış olsamda bu hocayı bulduğum için çok mutluyum

  • Leave a Reply