Medyumlar

Barışma Büyüsü Yapan Hocalar

Medyumlar, çeşitli güçlerini kullanarak insanlara yardımcı olan kişilerdir. Medyumlar ile birlikte farklı uygulamalara imza atılması mümkündür. Özellikle büyü uygulamalarında kendilerini çok geliştirmiş olan medyum hocalar, sizlere her konuda yardımcı olabilirler. Barışma büyüsü gibi zorlu olan büyülerin üstesinden ise ancak güvenilir ve işinin ehli olan gerçek bir medyum gelir.

Medyumlar, insanların en çok ihtiyaç duydukları konularda çalışmalarını yaparlar. Bu çalışmaları yaparken daha çok dikkatli olmak zorundadırlar. Çünkü en ufak bir yanlış uygulamada karşı tarafa istenmeyen şeylerin yapılması da an meselesidir. Bundan dolayı medyumlar ile birlikte uygulama yaptırmadan önce muhakkak ona güvenmeli ve onun işinin ehli olduğundan emin olmalısınız.

Büyü, günümüzde farklı çeşitleri ile yapılabilen bir manevi uygulamadır. Bu çeşitler:

  • Ak Büyü: Ak büyüler, iyi niyet ile yapılan ve medyumların yapmayı çok istedikleri büyüler arasında yer alır. Barışma büyüsü çoğu zaman bir ak büyü olarak karşımıza çıkar. Çoğu medyum bu tür büyü isteklerini hiçbir zaman reddetmezler.
  • Kara Büyü: Kara büyülerde iyi niyet aranmaz. Bu tür büyüleri yapan medyumlara ulaşmakta zordur. Çünkü hiçbir medyum kötü bir emele ortak olmak istemez. İşte bundan dolayı konu kara büyü olduğu zaman onu yapacak olan medyuma erişmekte bir o kadar zordur.
  • Kırmızı Büyü: Kırmızı büyüler, en korkutucu olan büyü çeşitlerinden bir tanesidir. Genellikle çok kötü şeyler içerir. Bunu yapabilecek sayılı medyum vardır ve onlarda sizlere hizmet vermeyi kabul etmeyecektir.

Kavuşma büyüsü çoğu zaman ak büyü olsa dahi bazı zamanlarda büyüyü yaptıran kişinin isteğine bağlı olarak kara büyü de olabilmektedir. İşte bundan dolayı sizlerin yapması gereken şey büyü kapsamında öncelikli olarak güvenilir bir medyum bulmak ve ona her şeyi açıklamaktır.

Barışma Büyüsü ve Medyumlar

Barışma büyülerinin ak büyülerden olması medyumları biraz daha ılımlı bir hale sokar. Çünkü medyumlar, doğuştan sahip oldukları ve bin bir türlü uğraş sonucunda geliştirdikleri büyü yeteneklerini kötü bir ama hizmet için kullanmak istemezler. Bundan dolayı sadece sizlerin isteklerine ve verdiği bilgilere göre değil aynı zamanda büyü yapmadan önce kendi araştırmalarını da yaparlar.

İşkenceci, eziyetçi bir eşe sahip olan kişi ondan ayrılmak isteyebilir ve bunda da haklıdır. Medyumlar işte böyle eşlere karşı bir barışma tertip etmek istemezler. Ondan dolayı yaptıklarının ak büyü olduğundan emin olana kadar kendi araştırmalarını yaparlar. Barışma büyüsü gibi güçlü bir büyüyü yapmak için gereken tüm gücü kullanan medyumlar ile birlikte sizler de sevdiklerinize kolayca kavuşabilirsiniz. Ancak bunu yapacak olan medyum hakkında kısa bir araştırma yapmalı ve ona güvenebilecek kadar bilgi toplamalısınız.

Sitemizde medyumlar hakkında bilgi alabileceğiniz pek çok yorum bulunur. Yorumlarda medyumlar hakkında en detaylı bilgiler paylaşılmış ve medyumlar ile uygulamalar yapan kişiler görüşlerini paylaşmışlardır. Yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply