Medyumlar

Vefk Yazan Hocalar Yorum ve Şikayetleri

Öte dünyalarda pek çok özel çalışma bulunmaktadır. Vefkler de bu çalışmalar arasında önemli bir yere sahiptir. En iyi vefk yazan hocalar tarafından da belirtildiği üzere, vefkler öte dünyaların gücünü en iyi şekilde gösteren çalışmaların başında gelmektedir.

Her vefk, kadim dönemlerden gelen geleneksel bir yöntemle yapılmaktadır. Manevi dünyaları iyi şekilde tanıyan ve inceleyen gerçek medyum hocalar, bu yöntemleri üstatlarından el verme yoluyla almıştır. En iyi vefk yazan hocalar da dahil olmak üzere, bu alanda başarısı bilinen tüm hocaların çok özel bir eğitim süreci olduğu bilinmektedir.

Her hocanın eğitimi özellikle nefes gücü ile başlamaktadır. Nefes gücü, doğuştan gelen ve sonradan kazanması mümkün olmayan bir güçtür. En iyi vefk yazan hocalar, çok tesirli nefese sahip oldukları için yapacakları çalışmalar da yine aynı derecede tesirlidir. Nefes gücü, kontrol edilmesi ve kullanılması zor bir güçtür. Bu nedenle, medyum hocaların eğitimlerinde en temel konulardan biri olarak bilinmektedir.

Manevi dünyalardaki en özel işlemlerden biri olan vefki sadece nefes gücüyle yapmak imkansızdır. En iyi vefk yazan hocalar, doğuştan gelen bu yeteneğe sahip olsa da daha pek çok vasfı da taşımak zorundadır. Örneğin, bu hocaların mutlaka yüksek bir tecrübeye sahip olması, manevi ilimlerle alakalı bilgileri en iyi şekilde öğrenmesi çok önemlidir. Tecrübe olmadığı sürece, vefk yapımında bazı adımları tamamlamak imkansızdır. Yine aynı şekilde, karmaşık enerjiler taşıyan vefkler sadece tecrübeli hocalar tarafından yazılabilmektedir.

Vefk Yapımında Havas Önemlidir

Vefklerde ilim temeli her şeyin başında gelmektedir. En iyi vefk yazan hocalar, havas ilminin mutlaka tüm çalışmalarda kullanılması gerektiğini söylemektedir. Bu ilim, yine antik dönemlerden beri medyum hocalar tarafından çok kez kullanılmış ve üzerinde çalışılmış bir ilimdir.

Havas, duaların ve surelerin enerjisini taşımaktadır. Bu nedenle, yapılacak her türlü çalışmada mutlaka kullanılması gereken işlemlerden biridir. En iyi vefk yazan hocalar, havas eğitimlerine daha küçük yaşlardan itibaren başlamakta, zaman içinde kendilerini geliştirerek bu alanda başarılı olmaktadır.

Havas, zor bir ilim olmasına rağmen en iyi vefk yazan hocaların bu alanda uzmanlaştıkları bilinen bir konudur. Özellikle zorlu vefkleri hazırlayacak olan gerçek hocaların havas ilmini her alanda kullandığı, çalışmanın tüm aşamalarında bilgisine başvurduğu bilinmektedir.

Vefklerde İlim Her Şeydir

Vefk, maneviyatta var olan diğer çalışmalardan çok daha farklı bir yapılışa sahiptir. Diğer çalışmalarda daha az ilim bilgisine ihtiyaç duyuluyor olsa da vefkler için bu durum tam tersidir. En iyi vefk yazan hocalar, işlemlerin başından sonuna kadar sayısız farklı ilmin gücüne ve bilgisine başvurmak zorundadır.

En iyi vefk yazan hocalar, sadece havas değil daha sayısız gizli ilmi de öğrenmektedir. Gerçek bir medyum hoca, bu ilimlerde aldığı eğitimi hayırlı işlerde kullanmakta, bu sayede insanlara yararlı olan vefkler hazırlamaktadır.

Medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiyeleri okumak, daha önce medyum hocalarla yaşadığınız deneyimleri yazarak diğer ziyaretçilerimize yol göstermek ya da çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar ile ilgili merak ettiklerinizi sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply