Medyumlar

Sivas Medyum Sivas Hocalar

Bir medyum hoca pek çok farklı konuda uzmanlık geliştirebilir. Tüm alanlarda eşit ölçüde bilgi sahibi olmayı seçebileceği gibi sadece belli başlı büyü alanlarına odaklanarak çalışabilir. Sivas medyum hocaları arasında da belli başlı çalışmalarda uzmanlaşan medyum hocalara rastlamak mümkündür. Medyum hocalar, uzmanlaştıkları alanları genellikle sayfalarında paylaşarak diğer kişilere yönelik gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır. Yine aynı şekilde hoca ile görüştüğünüz zaman istediğiniz büyüyü yapıp yapamayacağını açık şekilde belirtecektir.

Sivas medyum hocalarından bazıları duygusal enerjiler ile çalışılan aşk ve evlilik gibi büyülere yoğunlaşmıştır. Bu büyüler oldukça hassas ve irade üzerinde tam hakimiyet gerektirdiği için hassas çalışmalara ihtiyaç duyar. Bu konularda başarılı olabilmek için yapılması gereken ilk şey medyum hocanın enerjileri iyi okumayı öğrenmesidir. İki tarafın da enerjisini okuyan medyum hoca iki kişi arasında aşk bağı yaratabilmek için özel teknikler ve enerjiler kullanır. Sonucunda ise istenen etki görülür ve büyü başarılı olur. Bu alanda pek çok farklı teknik olduğu gibi hoca tercihine göre ilk çağlardan beri süregelen antik büyü methodlarını da kullanabilir.

Bunlar dışında ayırma gibi büyü alanlarında uzmanlaşan Sivas medyum hocalarını da görebilirsiniz. Bu tarz alanlarda daha farklı çalışmalar gerektiği için kullanılacak olan enerjinin türü tamamen değişecektir. Bu nedenle medyum hocalar çok daha farklı bir uzmanlığa ihtiyaç duyacaktır. Bazı hocalar özellikle bu alanlarda çalışmayı ve tecrübe edinmeyi tercih edebili.

Medyum hocalar her ne kadar belli alanlarda uzmanlaşmış olsa da işinin ehli hocalar enerjilerle alakalı her türlü konuda başarılı sonuç alabilir. Aşk veya ayırma büyüsü fark etmeksizin, gerçekten işinin ehli bir Sivas medyum hocasıyla çalışırsanız her daim en iyi sonuçları alabilir, istediğiniz tüm büyü türlerinde hızlı etki eden uygulamalar yaptırabilirsiniz.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

1 Yorum

 • Reply Yusuf at

  Keşke iyi yorum yapabilseydim, daha önce evlilik büyüsü ile ilgili Medyum Harun isimli hoca ile çalıştığımı ve sonuçlarını yazacağımı söylemiştim. Merak eden, takip eden arkadaşlar için yaşadıklarımı yazacağım, maalesef hiç iyi şeyler yazamayacağım yaşadıklarımla ilgili.
  Önceki yorumumu bulamayanlar için kısaca özet geçmek gerekirse, ben bu kişiye evlilik amaçlı bir büyü yaptırdım. Evlenmek için her şey hazır olmasına rağmen bazı araya girenler nedeniyle olmuyordu. Birkaç ay içinde netleşmesi gerektiğini söylemiştim. Medyum Kenan da bana en fazla bir ayda büyünün kesin etkili olacağını söyleyerek çalışma yapmaya karar vermişti. Bu çalışmayı yaptırmamdaki tek amaç evlenmekti, başka bir teferruatı yoktu yani.
  Yüksek sayılabilecek bir rakam para ödedim. Tam olarak rakamı buraya yazmak istemiyorum çünkü yazarken bile utanıyorum. Ama şöyle söyleyebilirim, 5000 liranın üzerinde bir para ödedim evlilik büyüsüne.
  Büyü yapılmadan önce bana malzemelerin geleceğini, bunları evin belli yerlerine yerleştirmem gerektiği söylendi. Medyum Kenan’ın kendisi ve asistanları tarafından defalarca bu durum tekrarlandı. Hem parayı göndermeden önce hem gönderdikten sonra sürekli bu şekilde olacağına dair teyid aldım.
  Bir süre sonra kargo gelmediğini söylemek için aradım, Medyum Kenan bana ilgileneceğini, asistanlarıyla görüşüp bana dönüş yapacağını söyledi. O sırada hala iyi düşünüyorum, ilgileniyor en azından falan diyorum. İlgili davranıyor diye sevinirken bana yine iki hafta kadar ne telefon ne başka bir şey hiçbir şekilde iletişim kurulmadı.
  Tekrar aradığımda numaramın engellenmiş olduğunu gördüm. Başka bir numara temin ederek telefon açtım, bu sefer yine asistanları çıktı. Durumu anlattığımda notlarıma bakıyorum diyerek beni bekletti 30 saniye kadar. Kargo gönderilmeye gerek kalmadığını, büyünün yapılıp bittiğini ve beklemem gerektiğini söyledi. Bana malzeme gelecekti dememe fırsat vermeden yüzüme kapattı. Sonra yine engelledi o numarayı da.
  Artık zaten dolandırıldığımın farkına vardığım için biraz daha üsteledim, daha önce bu hocayı bulduğum sayfaların facebookta falan hep sahte diye kapatıldığını gördüm. Gerçekten medyum olmadığını, dolandırıcı olduğunu yazan bir sürü insanla karşılaştım. Milletten paraları cukkalayıp boş yere umut veriyormuş.
  Medyum Kenan beni sadece maddi olarak mağdur etmedi aynı zamanda manevi olarak da çok zor durumda kalmama neden oldu. En azından boş yere umut vermemiş olsaydı belki ben başka bir medyumla çalışır en azından vaktinde çözüm bulmak için uğraşırdım.

 • Leave a Reply