Medyumlar

Gerçek ve Sahtekar Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

İnsanlar her ne kadar fiziki dünyada varlık gösteriyor olsa da aslında bir parçamız da her zaman gayb alemlerinde bulunmaktadır. Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz bildiğimiz sürece, bu parçamızın aslında ne kadar önemli olduğunu, her daim bizi etkilediğini kolayca anlamamız mümkündür. Gerçek bir medyum hoca aracılığıyla, öte alemler kullanılarak neredeyse sayısız konuda yarar sağlayabilmek mümkündür.

Gerçek bir medyum hoca daha çok küçük yaşlarda başlamış olduğu eğitiminde sayısız farklı konuda bilgi edinir. Bu bilgiler neticesinde ise farklı büyüleri yapmayı öğrenir, insanların hayatında dokunuşlar gerçekleştirir.

İşinde uzman bir medyumun eğitiminde hem gizli bilgiler hem de insanlara nasıl yaklaşacağına dair anlatımlar bulunmaktadır. Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda bakabileceğimiz noktalardan biri de bu nedenle medyum hocanın bize olan yaklaşımı olarak bilinmektedir. Eğer medyum hocanın yaklaşımı dürüst ve çözüm odaklı değil ise o kişinin gerçekte medyum olma ihtimali çok düşüktür. Medyumlar, mesleklerini bir gönül işi olarak görür, insanlara yardımcı olmak için yapar.

Medyumların eğitimlerinde öğretilen bilgiler kimi zaman tarihi kökenlere sahiptir. İnsanoğlunun tek bir ömürde elde edemeyeceği kadar karmaşık bilgiler kullanan medyum hocalar, bu bilgileri nesiller boyunca el verme yöntemiyle aktarmıştır. Çeşitli ilimler, büyü teknikleri ve daha pek çoğu bu şekilde nesillerdir aktarılmaya devam etmektedir. Bugün verilen medyumluk eğitiminde de bu tekniklere sadık kalınır.

Medyumlar İçin Bilgi Kutsal Bir Kavramdır

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz sorusu ile ilgili araştırma yaparken medyum hocaların bilgiye olan yaklaşımı ve bilgi birikimi de değerlendirilebilir. Bir medyum hoca, ne kadar çok bilgi sahibi ise bu kişinin başarılı çalışmalar yapma ihtimali o kadar yüksek olacaktır. Bu bilgiye olan yaklaşım da yine aynı şekilde fazlasıyla önemlidir.

Bir medyum hoca eğitimi sırasında öğrendiği tüm bilgilere büyük önem verir. Bu bilgileri kötü niyetli insanların eline geçmekten korumak adına asla dışarı ile paylaşmaz. Yine aynı şekilde, tüm bu bilgiler adeta kutsal görülerek bozulmadan korunması sağlanır. Büyü gibi zorlu ilimlerin yapılabilmesi için mutlaka bu bilgilerin doğru korunması gereklidir.

Dolandırıcılar Her Şeyi Yapabileceğini Söyler

Sahtekar medyum hocaları nasıl anlayabiliriz konusunda dikkat edebileceğimiz konuların başında medyumların çalışmaya olan yaklaşımı gelir. Gerçek medyumlar, en basit çalışmada bile önce enerjinizi kontrol edecek, daha sonra çalışmanın tutma ihtimalinin ne olduğunu net olarak belirtecektir. Eğer çalışmanın tutma ihtimali düşükse medyum hoca herhangi bir mağduriyet yaşatmamak amacıyla herhangi bir işlem yapmayacaktır.

Sahtekar medyumlar ise bunun tam tersi şekilde yapılamayacak, imkansız çalışmaları bile yapabileceğini söyleyecektir. Bu gibi kişilerden uzak durmak ve kendinizi korumak mağduriyetin önüne geçecektir. Doğru araştırmayı yaparak her daim alanında uzmanlaşmış, kendini yetiştirmiş medyum hocaları bulabilmeniz mümkündür.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize sizden çok sayıda yorum ve tavsiye mesajı gelmektedir. Sitemize gelen tüm medyum yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okumak, dilerseniz kendi yorumlarınızı paylaşarak rehberlik etmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Buket at

    Mrb arkadaslar ben yurtdisinda yasiyorum Almanya da burada oldugumu bilen herkez euro fiyatlandirma veriyodu ali hoca haric adam durustce kaziklamaya calismadan normal sekilde derdimi talebimi dinleyip parayi ikinci plana koydu allah razi olsun zaten calismasinin iyi olacagi buradan belliydi ben kardesim icin bir vefk islemi yaptirdim bir haftada hamburga kadar geldi vefk hic sikinti yasamadim bile bakalim bundan sonrasindada insallah yasamayacagim gibi gorunuyor vefkin etkileri biraz biraz ortaya cikmaya basladi maks 40 gun demisti ali hoca su an 10. gundeyiz ve 6 aydir yazmayan cevap vermeyen eski esim ortak arkadas vasitasiyle beni sormaya basladi ortada cocuk oldugu icin basvurdum bu yola baska secenek yoktu Ali gurses iyi bir tercih oldugu icin mutluyum kendisi konusunda iciniz rahat olsun 535 590 62 75 telefon numarasi umarim sizede faydasi olur

  • Leave a Reply