Medyumlar

Kişiyi İkna Etme Büyüsü Yapan Hocalar

El verme yöntemi ile birlikte geçmişten günümüze kadar geliştirilen tüm yöntemlere vakıf olan medyumlar, günümüzde de bildiklerini bir adım ileriye taşımak için sürekli çalışırlar. Doğuştan gelen yetenekleri sayesinde büyü gibi konularda üstün özelliklere sahiptirler. Günümüzde kişiyi ikna etme büyüsü gibi zorlu olan büyülerin dahi üstesinden gelebilirler.

Popülerliği giderek artan medyum sektörüne maalesef dolandırıcılarda karışmıştır. Üfürükçü olarak tabir edilen bu kişiler, insanları maddi olarak zarara uğratmaktadır. Özellikle razı etme büyüsünü yakın çevresine yaptıran insanlar bu büyülerde medyum konusunda oldukça seçici davranmalıdır. İçerisinde çok güçlü enerjilerin yer aldığı razı etme büyülerinin deneyimsiz ellerde yapılmasının sonuçları çok kötü olabilmektedir.

İkna etme büyüleri ortalama olarak 2 – 6 hafta aralığında etkisini gösterir. Yapımından sonuçlanıncaya kadar geçen süreci takip edecek olan medyum ile sürekli iletişim kurabilmelisiniz. Bunun için iyi bir araştırma süreci yaşamalı ve büyünün etkisini bir an önce sizlere gösterebilecek olan medyuma ulaşmaya çalışmalısınız.

Kişiyi İkna Etme Büyüsü Nasıl Fark Edilir?

Bir kişinin büyüyle temas kurduğu zaman onun fark edilmesi son derece kolaydır. Büyü ile birlikte başlayan süreç içerisinde sadece ciddi bir gözlem yapsanız dahi büyüyü fark edebilirsiniz. Buna göre razı etme büyüsünü fark etmek için kişinin şu belirtileri göstermesi gerekir:

  • İlk olarak kişinin çok dalgın olması gerekir. Özellikle bir kişinin yanında bu dalgınlık sürecinin daha fazla yaşanıyor olması sizlerin dikkatini çekmelidir.
  • Dalgınlık peşinde sakarlığı getirir. Özellikle cam nesnelere karşı olan sakarlık her geçen gün artar.
  • Kişide kendisinin dahi hatırlamadığı bir şekilde vücudunda morluklar gözlenir.
  • Geceleri kişi doğru düzgün uyuyamaz ve bunu her halinden belli eder.
  • Son olarak ise kişi sürekli karşı çıktığı bir fikre yavaş yavaş ısınmaya ve kabul etmeye başladığı görülür.

Fikre alışma sürecinde vücut başlarda reddetse dahi ilerleyen zamanlarda kabul edecektir. İşte bu noktadan itibaren sizlerin yapması gereken şey kişiyi ikna etme büyüsü nasıl bozulacağını araştırmaktır. Çünkü yakınınıza yapılan bu büyü ile kişinin istemediği şeyleri kabul etmesine karşı sessiz kalamayabilirsiniz.

İkna Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün yapılması da bozulması da son derece zorludur. Tüm bu süreçlerde sizlere yardımcı olabilmesi adına bir tane medyumun bulunması gerekir. Medyumlar ile birlikte yapacağınız uygulamalar sonrasında sizlere düşen en önemli görevlerden bir tanesi güvenilir bir medyum bulmaktır.

Büyü yapımında zaman zaman kilit kullanılabilir. Bu kilidin açılması ile birlikte büyü tamamen etkisini yitirebilir. İşte bunu fark edebilecek olan bir medyum bulursanız belki de dakikalar içerisinde büyüden kurtulabilirsiniz. Kişiyi ikna etme büyüsü konusunda çalışma yapabileceğiniz medyum ile birlikte sizler de başarılı bir şekilde süreçleri yönetebilirsiniz.

Sitemize gelen yorumlara bakarak güvenebileceğiniz, büyü yaptırıp bozdurabileceğiniz medyumlara kolayca ulaşabilirsiniz. Medyumlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz eğer hemen buraya tıklayabilir veya ana sayfaya gidebilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply