Medyumlar

Süryani Büyüsü Yaptıranlar

Büyüler yapıldığı zaman öte alemlerde var olan enerjiler üzerinde farklı baskılar kurulur ve dünyevi aleme yansıması beklenir. Süryani büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler medyumlar tarafından alınan eğitimler ile olması gereken şekilde yapılabilir. Sıradan bir insanın hiçbir şekilde büyü yapabilmesi mümkün değildir. Hatta insanların kendi başlarına büyü yapmayı denemesi zararlı bile olabilir.

Süryani büyüsü gibi büyü çalışmalarının tutabilmesi için doğru olarak yapılması çok önemlidir. Bazı büyü çalışmaları hatayı kaldırabiliyor olsa da süryani büyüsü hiçbir zaman hata yapılmayı kaldırmayan bir uygulamadır. Bu çalışmanın doğru yapılabilmesi etki gösterebilmesi için çok önemlidir.

İşinin ehli olan medyumlar süryani büyüsü gibi tüm çalışmalarda öncelikle insanların hangi büyü enerjisine uyumlu olduğu inceler. Halk arasında “okuma” olarak da bilinen bu inceleme sırasında insanların enerjisel özellikleri ortaya çıkar. Ardından, en iyi etkiyi verecek büyü çalışmasını belirleyen ve bunu uygulayan medyum hoca sayesinde en iyi sonuçlar elde edilir.

Büyülerin etkili olması tamamen doğru kişiye doğru teknik ile yapılmasına bağlıdır. Bu nedenle süryani büyüsü için herhangi bir şekilde kesin tutacağını söylemek doğru olmayacaktır.

Süryani Büyüsü Hangi Durumlarda Tutmaz?

Süryani büyüsü gibi büyülerin bazı durumlarda tutmadığı görülebilir. Hangi durumlarda tutmayacağı tamamen büyünün yapıldığı kişi ve yapan medyum ile alakalıdır.

Her şeyden önce büyüde kullanılan duaların, yöntemlerin ve malzemelerin doğru olması gereklidir. Eğer bu aşamada en ufak bir hata olsa bile süryani büyüsü tutmayacaktır. Bu gibi durumlarda medyum hocanın büyüyü yeniden yapması gerekli olabilir.

Eğer bir kişi başka bir büyü etkisi altında bulunuyorsa, o kişiye yeniden süryani büyüsü yapılması halinde diğer büyü baskın gelecek ve süryani büyüsünün tutmamasına neden olacaktır. Bu nedenle üzerinde büyü olan kişilere bu çalışmayı yapmak doğru olmaz.

Büyü yapılan kişi güçlü bir enerjiye sahipse süryani büyüsü az etki gösterebilir. Bu gibi bir durumla karşılaşmamak için daha yoğun enerjilere sahip olan büyü yöntemleri tercih edilmelidir.

Süryani Büyüsü Kimlere Etki Etmez?

Süryani büyüsü medyum hocalar tarafından enerjisi incelendikten ve büyüye uygun olduğu görüldükten sonra herkese etki eden bir çalışmadır. Elbette her büyüde olduğu gibi bu büyüde de kimi zaman etki etmeme durumu görülebilmektedir.

Bunun en yaygın sebeplerinden biri büyü yapılan kişinin muska veya buna benzer bir çalışma ile korunuyor olmasıdır. Koruma altında olan kişilere büyü kesin biçimde etki etmeyecektir.

Süryani büyüsü kimi zaman herkesin enerjisine uygun bir çalışma değildir. Bu çalışmadan çok daha etkili bir yöntem olan papaz büyüsü süryani büyüsü yerine tercih edilmelidir. Papaz büyüsü bu amaçlarla yapılan büyüler içerisinde en güçlüsüdür.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Melih at

    Dostlar Medyum Cafer’e güvenip hata etmeyin. Aşk büyüsü için çalışma yaptırdım, başta büyüye 2000 lira para istedi. Büyünün parasını gönderdikten sonra büyü yapılacak kişi ile ilgili sorular sormaya başladı. Sordukça buna ek çalışma lazım demeye başladı. Sonrasında ağzındaki baklayı çıkardı.
    Ek masraflar yaparak 2000 liralık büyüyü 5500 lira paraya tamamladı. Yavaş yavaş para isteyince ilk gönderdiklerim boşa gitmesin diye tekrar istediklerini de göndermek durumunda kaldım. Gönderdikçe tekrar istiyordu, artık bende para suyunu çekince tekrar istememeye başladı. Bir kağıt parçası yollamış eve, yazıcıdan çıkartmış, üstüne sevdiğimin adını soyadını yazmış. Bunu ne yapacağım diye sormaya aradım, telefonumu engellemiş olduğunu gördüm. Ben atlattım artık sevmiyorum, ama büyü yapılmasına rağmen başkasıyla nişanlandı düşünün ne kadar boş şeye 5500 para kaptırdığımı.

  • Leave a Reply