Medyumlar

Vefk Yaptıranlar

Bu yazımızda vefk çalışmalarından bahsedeceğiz. Gaybi alemlere ait tüm çalışmalarda etkili sonuçlar elde edilebilmesi, bu çalışmayı gerçekleştiren kişiye bağlıdır. Büyü yapıldığı zaman, medyum hocanın büyü çalışması konusunda yeterli bilgiye sahip olması, gereken büyü yöntemlerine daha rahat karar verilmesine, uygulanacak olan yöntemin daha etkili olmasına yol açacaktır. Aynı şekilde, nefes gücü fazla olan bir medyum, en zorlu büyüyü bile rahatlıkla gerçekleştirebilecektir.

Büyüde bu şekilde olan durum, vefkte de aynen geçerlidir. Vefk yapılırken, yapılan çalışmadan iyi sonuç elde edilebilmesi ve medyum hocanın başarılı olabilmesi için mutlaka profesyonel bir yaklaşıma ihtiyaç duyulur. Medyum hocanın ilk olarak çalışma ile ilgili detayları belirlemesi, ardından malzemeleri temin etmesi gerekir. Bunun doğru şekilde yapılması, büyünün doğru şekilde etki etmesi için önemli bir detaydır.

Medyum hoca, bilgili ve yeterli güce sahip bir isimse, rahatlıkla vefk uygulaması yapabilir. Hangi konuda olursa olsun, iyi bir medyum hocanın yapacağı vefkler güvenilir olacaktır. Medyum hocalar, sıkça vefk yaptığı ve bu çalışmaları neredeyse her konu için kullandığı için bu konuda tecrübe edinmiştir. Özellikle büyü konusunda da yeterli bilgisi olan bir medyum hoca ile çalışmanız halinde, yapacağı vefkten en iyi şekilde verim alabileceğinize ve sonuçlarını kısa sürede görebileceğinize emin olabilirsiniz.

Vefk yapan medyum hocalar pek çok meziyete sahip olmak zorundadır. Hangi hocanın bunlara sahip olduğunu tespit etmek için doğru bir araştırma yapmanız şarttır.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply Turan at

  İyi günler,
  Medyum Rabia’nın yapmış olduğu aşk büyüsü herhangi bir etkiye sahip değil.
  Aşık edilecek olan kişilerden biri değildim ama çok yakın biriydim.
  Aşk büyüsüne bana 30 günde tutar demişti, 30 gün geçti ve herhangi bir etki görülmedi. Çok yoğun bir büyü olduğunu söylemişti ama hiç de öyle değilmiş tabi…
  Başta konuşmuş olduğumuz büyü çalışmasından çok daha farklı bir çalışma yaptığını söyleyerek ikinci kez para aldı.
  Bu aldığı paraya rağmen ikinci büyüsü de tutmadı. Param boşa gitti yani.

 • Reply Vehbi at

  Ali Hoca’ya sınavlarım için başarı vefki yaptırmıştım üç ay önce. Yaptırdığım vefkin etkisini görmek için tabi sınavın vaktinin gelmesini bekledim 😀 dediği şekilde kullandım, sınavda yanıma almam lazım sanıyordum ama gerekli değilmiş evde uygun şekilde yerleştirip sınava gittim sınav sonuçlarım çok iyi geldi Allah’a şükür.
  Benim tekrar bir sınavım olacak seneye bilen kişiler varsa acaba tekrar yaptırmam laızm mı vefk yoksa bunu kullanabilir miyim yine? Ali Gürses hoca vefklerin ömürlük olduğunu söylemişti tekrarına gerek yok demişti ama emin olmak istedim bilen varsa

 • Leave a Reply