5 Yorum

 • Reply Mustafa at

  Hayırlı günler.
  İşlerime bereket gelmesi amacıyla Medyum Deniz’e bir vefk uygulaması yaptırmak istemiştim ama bu kadar mağdur edileceğimi bilsem hiç uğraşmaz, kendi kendime dua ederek her şeyin düzelmesini beklerdim.

  Medyum Deniz öncelikle 5000 lira para talep etti, sonra enerjimi inceleyip 1000 lira daha istedi. Enerjimin zor olduğunu bu yüzden farklı malzemeler kullanacağını söyledi. Söylediklerine beni bir şekilde ikna etti.

  Gerçekten doğru düzgün bir medyum olduğunu düşündüğüm için söylediklerine inanmış ve güvenmiştim.
  Kendisi 6000 lira kadar para almış olmasına rağmen elle tutulur herhangi bir işlem yapmadı. Yaptığı işlemin uzaktan tamamlandığı ve beklemem gerektiğini söyledi. Ben yine de bekledim.
  Vefk böyle yapılmıyor biliyor olmama rağmen bana bu şekilde davranmasına bile ses etmemiştim.

  Bir süre bekledim, düzeltebilecek bir şey yapar diye düşünerek yine de beklemiş oldum. Ama hiçbir şekilde yardımcı olmadığı için buraya yorum yapmak durumundayım.
  Söylediği tek kelimeye bile inanmayın. Gerçekten çalışma yapıp yapmadığına emin değilim ama yapıyorsa bile herhangi bir etkisi olmuyor!

 • Reply Kerim at

  ARKADAŞLAR MERHABA
  ÖNCELİKLE BU SİTEYİ YAPANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN GERÇEK MEDYUMLARI SAYENİZDE BULUYORUZ!

  BURADAN BİR ARKADAŞIN ÖNERİSİ İLE MEDYUM ALİ GÜRSES İLE ÇALIŞMAYI KABUL ETTİM. YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMA PAPAZ BÜYÜSÜYDÜ, ÇOK ÖZEL BİR UYGULAMA OLDUĞU İÇİN ZOR OLDUĞUNU BİLİYORDUM MEDYUM ALİ HOCA İLE KONUŞTUM BANA 1-21 GÜN ARASINDA ETKİ EDECEĞİNİ SÖYLEDİ. BİR HAFTADA DA TESLİM ETTİ!

  YAPTIRMAYI DÜŞÜNENLER İÇİN SÖYLEYEYİM, MALZEMELER EVİNİZE KADAR KARGOYLA GELİYOR BEN KÖYDE YAŞIYORUM BURAYA DA SORUNSUZ ŞEKİLDE GELDİ MEDYUM ALİ HOCA DA ÇOK İLGİLİ OLDUĞU İÇİN HİÇ SORUN YAŞAMADIM TÜM SORULARIMDA CEVAP VERDİ

  HERKESE TAVSİYE EDERİM GERÇEKTEN ÇOK MEMNUN KALDIM HEM ETKİLERİNDEN HEM HIZINDAN İLGİ VE ALAKASINDAN! ALLAH KENDİSİNİ TAVSİYE EDENLERDEN YAZANLARDAN DA RAZI OLSUN MEDYUM ALİ HOCAMDAN DA RAZI OLSUN

 • Reply murattt at

  ali gürses hocadan memnun kalmıştım ben hatta arkadaşlarıma bile tavsiye ederim her zaman.
  havas konusunda bilgisi çok yüksek diğer konuları bilmiyorum. havas zaten bu manevi ilimlerin temeli gibi bir şey. ben vefk yaptırmıştım sadece 15 günde sonuç vermişti.
  başka bir hocayla daha çalıştım öncesinde ama o adam mesela sorduğum her soruya geçiştirir gibi cevap veriyordu ali gürses bey böyle davranmıyor soruların hepsine net cevaplar veriyor sen tatmin olana kadar.
  bence bir ara konuş ben çevremdeki herkesten hep olumlu laflar duyuyorum ali hoca hakkında. ben de zaten dediğim gibi vefkinden aşırı memnun kaldım hocamdan allah bin kere razı olsun

 • Leave a Reply