Medyumlar

Medyum Ali Gürses Şikayet ve Yorumları

Eski dönemlerde herkesin referans ile bulduğu medyum hocalar bugün internet üzerinden kolayca ulaşılabilir vaziyette. Pek çok medyum hoca verdikleri hizmetleri kendi internet sitelerinden ve sosyal medya sayfalarından paylaşarak ihtiyacı duyanların manevi alemlerin nimetlerinden yararlanmasını sağlayabiliyor.

Ancak bu durum gerçek medyumlara ulaşmayı kolaylaştırıyor olsa da dolandırıcı medyumların da insanları daha kolay kandırmasına neden oluyor. Pek çok insan dolandırıcıların tuzağına düşüyor ve maddi manevi zararlara uğruyor. Bu durumun önüne geçmek ve hangi medyum hoca ile çalışma yapacağınız hakkında fikir edinmek amacıyla sitemizde yer alan yorumları okuyabilirsiniz. Sadece Medyum Ali Gürses ile ilgili değil, tüm diğer medyumlar hakkında yazılan yorum, öneri ve şikayetleri gözden geçirebilir, gerçek ve güvenilir medyum hocalarla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Gerçek medyum hocaların yaptığı pek çok çalışma bulunuyor. Bu çalışmaların pek çoğu zor ve emek istiyor olsa da vefk gibi hassas uygulamalarda doğru hocayı bulmak çok önemli. Doğru hocayı bulabilmek için diğer insanların yorumlarından fikir almak çok önemli. Çok sayıda medyum hoca hakkında yazılmış yorumları bulabileceğiniz gibi, Medyum Ali Gürses’in vefki hakkında yorumları da sitemizde görebilirsiniz.

Vefk hazırlanışı itibariyle biraz vakit alan bir işlemdir. Herkes için ayrı yapılması, çok özel ilimler ile hazırlanması vefkin hazırlanış sürecini çok zahmetli kılar. Bu nedenle ister Medyum Ali Gürses’e çalışma yaptıran kişilerden biri olun, ister başka bir medyum ile çalışmayı düşünün, mutlaka çalışacağınız medyum hocayı iyi seçmeniz gerekir. Hem nefes gücü hem de ilim vefk hazırlanışı için çok önemlidir.

Vefklerin neredeyse her konuda işinize yarayacak etkileri mevcuttur. Bu etkilerin ortaya çıkması için doğru şekilde hazırlanması yeterlidir. İster aşk için ister işinizin daha iyiye gitmesi için vefk çalışmaları yaptırabilirsiniz. Eğer doğru hocayı bulduysanız, en karmaşık konularda bile istediğiniz vefki en ufak bir problem bile yaşamadan yaptırabileceğinize emin olabilirsiniz.

Doğru çalışmayı yaptırabileceğiniz hocayı bulmak için araştırma yaparken, sitemizde hem Medyum Ali Gürses hakkında şikayetleri ve önerileri okuyabilir hem de diğer medyumların çalışmaları ile ilgili yorumlara göz atabilirsiniz. Eğer Medyum Ali Gürses hakkında yorumlar çalışma yaptıracağınız konu ile ilgiliyse kararınızı buna göre kolayca verebilirsiniz. Gerçek ve dolandırıcı medyum hocaları ayırt etmek için o kişilerle çalışmış insanların yorumları en doğru rehber olacaktır.

Medyum Ali Gürses ve tüm diğer medyum hocalar hakkında yazılmış yorumları, görüşleri ve şikayetleri okumak, çalıştığınız medyumlar ile ilgili yorum yapmak için aşağıya kaydırabilir veya buraya tıklayarak çoğunlukla yorumların yer aldığı ana sayfamıza geçebilirsiniz.

Previous Post Next Post

51 Yorum

 • Reply Emre at

  Medyum Salih’e yaptırdığım papaz büyüsü tutmadı, çok iddialı konuşuyordu ama sıfır etki. Ona da herhangi bir şey yapmadı tabi.
  Medyum Ali Gürses çok tavsiye edilmiş, ben de telefon açtım ilgili alakalı davrandı, onunla çalışmayı düşünüyorum. Sonuçlar konusunda haber veririm herkese.

  • Reply İsimsiz at

   Slmn aleyküm kardeşim nasıl çalışmaların sonuç verdimi bende çalışmayı düşünüyorum ama kararsızım çok dolandırıcı var piyasada bide hangi telefondan ulaştın yardımcı olursanız sevinirim

   • Reply EMRE at

    Evet çok uzun süre oldu yaptıralı. Başta bu tür sitelerdeki yorumlara inanasım gelmiyordu ama bahsedildiği kadar varmış gerçekten 1-21 gün arası süre verdi benim de işlemlerim vardı talimatı açık ve net bir şekilde gönderdi sorularımı sabırla cevapladı ve 21 gün sonunda onca kişiye dolandırılıp gram ilerleyemediğim konuda 180 derece değişimle sonuç aldım 🙂

  • Reply Meryem at

   Emre merhaba papaz büyüsünde senin kaçıncı gününde tuttu seninle iletişime geçebilir miyim Ali hocamın etkilerini şimdiden görüyorum şok şükür daha da güzel olucak

 • Reply Pusat at

  Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun, geçmek bilmeyen kabuslarım var, bunlarla ilgili kiminle çalışabileceğimi de bilmiyorum.

  Medyum Kağan’a vefk yaptırdım daha önce, dediği şekilde kullandım çalışmayı ama herhangi bir sonuç alamadım. Lütfen yardımcı olun, iyi bir medyum tavsiye edin.

  • Reply Hülya at

   Gerçekten doğru mu ? lütfen mesajım yayınlansın

  • Reply İsimsiz at

   Şey bende papaz büyüsü yaptırabilceğim kadar param yok şu anda vefk yaptırayım diyprum herkes papaz büyüsünden bahsetmiş vefk yaptırsam olur mu ali hocam %90 sonuç gösteriyor demişti vefk için yaptıranlar oldu mu vefke güvenebilir miyim

  • Reply Ahmet at

   Ali hoca etkili mi gerçekten

 • Reply Berkan at

  Selamlar herkese ben ABD’de devlet göreviyle bulunuyorum. İmanlı ve inançlı biriyim. İlmin havasın gücünü de bilen biriyim. İki çocuğum var, daha iyi bir hayatı olur diye küçük olanın eğitimini burada almasını sağladım. Burada yaşarken kötü niyetli insanlara karşı korumak çok daha zor oluyor takdir edersiniz. Oğlum da uyuşturucudan alkole her şeyi kullanan birine gönlünü kaptırdı. Önceden sigara bile içmeyen oğlum bunlara bağımlı oldu. Kaç kere konuştum ama gönlünü kaptırdığı için bir türlü kurtulamadı bu durumdan. Ali Gürses hocayı biraz araştırma neticesinde buldum. Hep hakkında iyi şeyler yazılmış, başarılı işlemler yaptığı anlatılmış. Ben de buna güvenerek konuştum. Whatsapp üzerinden görüştüğümde zaten yıllardır aynı numarayı vs. kullandığını gördüm. Kendisinin dürüstlüğü burada zaten anlaşıldı her şeyden öte. Kaçmaya saklanmaya ihtiyacı olan biri olmadığını görünce iyice güvendim. Yaptığı çalışmayı kargoyla evime kadar yolladı. Kargo sürecinde bile çok ilgili davrandı. Yaptım, gönderdim çekilirim diyen biri değil. Gerçekten sorun çözülene kadar gereken neyse onu yapıyor. İşlem bana gelince kullanmamın nasıl olacağını da söyledi. Kolayca hallettim. Bir hafta içinde oğlum o kızdan soğudu, benden özür diledi, yanlış yola saptığının bilincine vardı. Şu an eğitimine odaklı bir şekilde çalışıyor. İşlemin etkisi beklediğimden de iyiydi açıkcası. Başkası olsa bu adam zaten yurtdışında der parayı alır gerisi umrunda olmaz ama Amerika’da olmama rağmen sonuna kadar ilgilendi sağolsun buradan teşekkür etmek ve tavsiye etmek istedim.

 • Reply Serdar at

  Papaz büyüsü ile ilgili daha önce çok mağduriyet yaşamış biriyim. Benim kadar medyum tanıyan kimse yoktur emin olun. Altı farklı medyumla çalıştım, altıncıda artık birinden etkili büyü alabildim. Medyum hocaları resmen hatim ettim bu süreçte, hepsinin adını sanını ezberledim bir büyü yaptıracağım diye.
  Diğer yaptırdığım çalışmaları düşününce Ali Gürses hocaya iyi ki denk gelmişim diyorum çünkü artık ne bu işlere ne medyumlara güvenim kalmıştı. Pes edecektim ama içimden bir ses bir defa daha dene dedi. İçimdeki sese güvendim, hiç araştırma bile yapmadan sadece içimdeki sesi dinleyip Ali hoca ile çalıştım.
  Papaz büyüsünde uzman olduğu zaten işinin arkasında olmasında belli. Diğer çalıştıklarım kargoya verildi, hadi bana eyvallah diyor çekip gidiyordu. Ali hoca arayıp ulaştı mı, etkisini aldın mı diye sorup arkasını kovaladı. İşine güvenmeyen insanların böyle yapması mümkün değil. Zaten bu açıdan baktığınızda adamın sorunu çözmek için çaba gösterdiğini de görebiliyorsunuz, diğerleri parama bakarım diyor, Ali hoca sorunu çözeyim diye uğraşıyor.
  Telefonda bana dediği üzerine yorum yapmak gerekirse, papaz büyüsünün bir günde de tutabileceğini 21 günde de tutabileceğini söyledi. Etkisini sorduğumda doğru yapılırsa kesin tutar dedi. Ben de doğru olması için elimden gelen her şeyi yaptım, dediklerini eksiksiz yerine getirdim, kafama takılan her şeyi sordum, cevapladı. Ali hocanın rehberliğinde işlemi tamamladım, 10 gün sürdü sürmedi, etkisini görmüş oldum. Çevremde medyum arayışında olan herkese artık gözü kapalı önerebileceğim biri var. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, benim bu işlere olan inancımı tekrar yerine getirdiği için ayrıca memnunum.

  • Reply Naime at

   Serdar bey merhaba lütfen bana yardımcı olurmusunuz ali gürses hocayla bugun işleme başladım inşallah bende güzel yorumlar yaparım en kısa zamanda

  • Reply Memet at

   Bende işlem yaptırmak istiyorum güvenebilirmyim Ali hocaya yazarsanız sevinirim

  • Reply Deniz at

   Benimle iletişime geçebilir misiniz lütfen

  • Reply Kartaliçe at

   Kaç paraya yaptırdın ? her yaşa oluyor mu ve bi de kişi hâlâ hayatında mı

 • Reply Ali gürses at

  Medyum ali gürses karakteriyle örnek bir insan. Ailemizin özelini anlattığım bir büyü işleminde tek bir kırıcı laf etmeden gönül incitmeden dinleyip işimi çözdü. Özelimiz olduğu için burada yabancılarla paylaşmak istemiyorum, ali hoca resmen ailemden biriymiş gibi yaklaştı.
  Telefonu 05355906275 ilk aradığım birkaç seferde ulaşamadım açıkçası haftasonu idi belki ondan sonrasında kendisi döndü ve işlemlere ilk konuşmamız sonrası başladım. Büyünün türü papaz büyüsüydü 1 hafta gibi kısa sürede kargoyla kapıma kadar ulaştı. Talimatı yapabileceğim şekildeydi takıldığım yerlerde de kendisi yardımcı oldu benim ikinci kez yaptırdığım bir büyü birincisi pek iyi değildi başka bir medyum, olsun dedik yuttum onu. İkinci işlemde istediğimi aldım çok şükür.
  Ben insanın karakterine bakıyorum sonra işine bakıyorum. Karakteri düzgün olanın işi de düzgün oluyor zaten. Ali Gürses hoca beni bu konuda yanıltmadı. Allah razı olsun kendisinden…

 • Reply Tavsiye at

  Üç senedir yurtdışında bir devlet göreviyle çalışıyorum. Son dönemde pandemi sebebiyle bizim seyahat etmemiz sıkıntıya girdi. Yani ölüm kalım olmadığı sürece gidip gelemiyoruz, yasaklandığı için. Eşim türkiyede kalıyor ve tek başına olduğu için aklım hep onda. Bu süreçte bir adam dadandı eşimde uzaktayken aralarında bir çekim olmaya başladığını ve evliliğimizin biteceğini gördüm ama sevdiğim için affettim diyebilirim. Aldatılmadım ama eşimin hisleri değişti artık ben değil ikinci biri var gibi düşünmeye başladım bunun üzerine zaten bir arkadaş tavsiyesi ile ali gürses hocaya ulaştım. Ali hocanın telefonu 05355906275 başka Aliler de var doğrusu bu Ali hoca benden bir hafta süre istedi bu sürede işlemi yapacağını ve hazır edeceğini söyledi telefon görüşmemizde. Bir hafta sonra çalışma tamamlandı dediklerini uyguladım. Ilk günler pek beklediğim gibi olmadı ama iş tamamen değişti. O aramıza giren adama karşı karımın en ufak bir hissiyatı kalmadı aksine tüm ilgisini ve sevgisini bana yöneltmeye başladı. Eskiden zar zor konuşan mesajlaşan insanlardık huyu gereği pek sevmiyor böyle şeyleri ama sürekli mesaj atmaya başladı ilgisini artık hiç sakınmıyor hep de istediğim gibi oldu bu şekilde. Sadece 9-10 gün içinde şu an olduğu hale ulaştı ve herşey değişti hayatımızda bu gidişle daha da güzel olacak ve iyiye gidecek diye tahmin ediyorum. Ayrıca ali gürses hocanın bana olan yaklaşımı ve saygılı davranışı da bir abim olarak görmeme neden oldu kendisini. Derdimin hassas olduğunu anlayıp diliyle bir şeyler kırmadan gönül yaralamadan yardımını yaptı. Ali hocayı herşeyiyle öneririm kefil olurum

  • Reply Özge nur aktas at

   Bende eşime geri dönmek istiyorum boşandım memnun olan varsa bana ulaşsın Ali hocadan

 • Reply mert at

  papaz büyüsünde çok mağduriyet yaşamış biri olarak ilk defa bir medyum hocayı tavsiye ediyorum ali gürses isimli medyum hoca havas konusunda kendini çok iyi geliştirmiş 1-21 gün sürede papaz büyüsünün etkisini görürsün dedi 10. gün istediğim şey için telefon geldi şaştım kaldım

 • Reply Derya at

  Herkese hayırlı günler,
  Ben bu defa memnuniyet belirtmek istiyorum. Papaz büyüsü adında bir çalışma yaptırdım, çalıştığım medyumun adı Medyum Ali Gürses’ti. Telefonunu bir gazeteden bulmuştum, yanlış hatırlamıyorsam Güneş Gazetesi’nde bir röportaj yapmıştı oradan aldım numarasını.

  Aşk ile alakalı bir büyü çalışması yaptırmıştım, size yemin ederim hiç böyle bir şey beklemiyordum, olmaz denen şeyler oldu, sadece bir haftada papaz büyüsünün etkisi görüldü.

  Büyünün nasıl yapıldığından da biraz bahsetmek istiyorum, bu büyü için kullanılacak malzemeler bir haftada evinize kadar geliyor, sonra telefonda Medyum Ali Hoca’ya soruyorsunuz nasıl yapılacağını tane tane anlatıyor, ben birazcık zor öğrenen bir insan olmama rağmen çok kolay şekilde yapabildim hocanın yönlendirmeleri ile.

  1-21 gün arasında tutuyormuş, çok hızlı etki ediyor, ben bir haftada sonuç aldım, yaptıracak kişilerin ne kadar sürede sonuç alacağı tabi Allah’a kalmış bir durum, kısmet o kısım, kimse bilemez.

  Bugüne kadar çok kez dolandırıldım, bir sürü insana ciddi paralar kaptırdım ama ilk defa böyle bir memnuniyet yaşıyorum. Medyum Ali Hoca’dan Allah binlerce kez razı olsun. İnşallah çok daha iyiye gidecek yaptırdığım çalışmanın etkileri de. Herkese tavsiye ederim.

  • Reply Armi at

   Gerçekten bu söyledikleriniz doğru mu? Günümüzde o ladar çok dolandırıcı var ki, ben de işleme başlayacağım tavsiye ediyor musunuz?

  • Reply Cansu at

   Derya gercekmi bunlar babada bir kişi lazim

   • Reply Derya at

    Kendiniz kendi kararınızı verin ben deneyimimi paylaştım 🙂

  • Reply Feyza at

   Derya hanım gerçekten oldu mu ? Dolandırılmaktan artık yoruldum ne kendi gücüm nede maddi gücüm kalmadı. Umudumu yiyip bitirdiler artık ve kime güveneceğim şaşırdım lütfen bir şekilde iletişime geçebilir miyiz ?

 • Reply ezgi at

  bende ali hocayla çalışıp sonuç alanlardanım birkaç sene geçti şimdi aklıma geldi araştırırken buraya denk geldim yazayım dedim güvenebilirsiniz kendisine…

 • Reply SERRA at

  KOMŞUMUN KISKANÇLIĞI YÜZÜNDEN YUVAM YIKILMA AŞAMASINA GELDİYDİ NEYSEKİ ALİ GÜRSES HOCAYI BULDUKTA KURTARDI BAKIM YAPTIRDIM ÜSTÜMDE KÖTÜ BÜYÜ VARMIŞ EVDE KAVGA GÜRÜLTÜ EKSİK OLMAZDI AİLEM BİLE İMRENEREK BAKARDI ESKİDEN HUZURUMUZA AMA O KISKANÇ KOMŞU YÜZÜNDEN NASIL Bİ KISKANÇLIKSA ARTIK SÜREKLİ KAVGA EDER HALE GELDİK EŞİMDE FARKINDA BİZ NE OLDUK DİYE DÜŞÜNDÜK AMA SÜREKLİ BUNU DERKEN BİLE TARTIŞIYORUZ EN SON EŞİMLE BERABER BAKIM YAPTIRDIK ZATEN BÜYÜYÜ BOZDUKTAN SONRA RESMEN İKİMİZDE SANKİ SIRTIMIZDA TAŞ TAŞIYOMUŞUZDA BIRAKMIŞIZ GİBİ HİSSETTİK ALİ GÜRSES HOCADAN ALLAH RAZI OLSUN O KÖTÜ NİYETLİ İNSANLARI DA AHİRETE HAVALE EDİYORUM NE DİYEBİLİRİM

 • Reply Nadir at

  Mrblar herkese ben iki sene önce işimden istifa edip kendi restoranımı açtım. Kalabalık bir muhitteyiz, çok şükür iyi de kazanıyordum, eve girdim, araba aldım. Pandemi vurdu, paket servisle yine işim çok şükür iyi gidiyordu, hiç etkilenmemiştim bile. Ama bir anda bir şey oldu müşteriler bıçak gibi kesildi, borçlar veresiyeler gelmez oldu. Arıyorum can ciğer olduğum konuştuğum insanları telefonlarıma bile cevap vermiyorlar. Ne yapacağız derken amcama dert yanarken sende büyü mü var acaba dedi. Bana da dediği mantıklı geldi çünkü aniden bıçak gibi kesilince insan şüphe ediyor. Ali Gürses hocayla tanışmam bu şekilde oldu, gazete röportajından adı aklımda kalmış, telefonunu kaydetmiştim kaç sene önce aynı numaradan iletişime geçtim hala aynı numarayı kullanıyor, kaçıp gitmemiş bir yere dürüst olduğu belli. Velhasıl bakım çalışması yapıldı, üstümde bir rızık bağlama büyüsü olduğu çıktı. Kim yaptırdı tahmin ediyordum ali hocaya hiç bahsetmedim ama kendisi direkt zaten bu kişinin ismini verdi şok oldum. Büyü bozmayı ali hocayla tamamladık bir hafta sürdü sürmedi o civarda. Sonrasında işlerim yavaş yavaş açılmaya başladı, ilk veresiyeler geldi beklenmedik şekilde, kiralarımı ödedim biriken, taksitleri ödedim derken şu an çok şükür ilk zamanlardaki halime geldim. Ali hocayı önceden bilirdim zaten ama sağdan soldan duyduğumla bilirdim şimdi çalışınca hocayla kendimde görmüş emin olmuş oldum tavsiye ederim…

  • Reply Sevda at

   Bu söylediklerinizde samimi misiniz? Çünkü artık parayı geçtim zaten de yaşayacak takatim kalmadı

 • Reply Gülşen at

  Daha önce bir arkadaşım vefk işlemi yaptırmıştı onun tavsiyesi üzerine bende Ali hocaya geldim. Etkilerini çok kısa sürede gördüm. Çok memnun kaldım.

  • Reply Merve Yılmaz at

   Size özelden ulaşma şansım var mı?

  • Reply Mert at

   Gülşen Hanım etkisini gördünüzmü

   • Reply Gülşen at

    Evet Ali hocanın talimatlarına uyun gerisi zaten oluyor verdiği sürede içiniz rahat olsun.

 • Reply Melda at

  Ali gürses hoca bize yaşadığımız sıkıntıları çözmemizde çok yardımcı oldu. Göz önünde bir iş yaptığımız için özellikle bize sürekli yapılan büyüler yüzünden ciddi sıkıntı yaşıyorduk. Ali beyin işlemleri sayesinde tüm sıkıntılarımızdan kurtulduk. Allah razı olsun. Bizde hocam için dua ediyoruz burayada yazmak istedim benzer sıkıntısı olan arkadaşlar için birebir gelecektir. 05355906275 numarası.

 • Reply Uraz at

  Çok başarılısınız. Söylediklerinizin hepsi gerçek oldu. Önceden pek inancım yoktu. Ama pratikte yaşayarak görünce kendimde şaşırdım. teşekkürler.

 • Reply isimsiz at

  Merhaba arkadaslar Hollandadan yazmaktayim kayinvalidem tarafindan esim ile iliskilerimiz cok kotu bir haldeydi fakat Turkiyeden bir akrabam sayesinde Ali Gurses hocayi tanidim ve ulastim. Buraya kadar ozenli sekilde hazirlanmis calismayi ekspres kargo ile yolladi ve talimatlarimi iletti sonrasindada surekli yanimda oldu. Yuvam tekrardan eski mutlu ve neseli gunlerine dondu, Allah Razi olsun kendisinden. Telefon cok yazdigi icin biz genelde mailden iletisim kurduk medyumalibey@gmail.com mail adresi gecenin 3undi bile cevapladigi zamanlar oldu ne kadar tesekkur etsem az.

 • Reply Murat at

  Başta çekincelerim olsa da sonradan medyum ali gürses hocayı tanıdıkça içimde en ufak bir sıkıntı bile kalmadı. Bir hafta falan hocamın başını şişirdim sorularımla, en sonunda işlem yaptırmaya karar verdim.
  Bu kadar süre konuşurken bana en ufak bir kötü söz sitem bile etmedi. Hem yaptığım işlem hem de karakteri çok düzgün bir insan.

 • Reply Sevenler at

  Merhaba arkadaşlar medyum Ali gürses hoca ile gerçekten çalışan varmı varsa bili verebilir mi lütfen çok zor durumdayım

 • Reply Füsun at

  Buradan birileri Ali Gürses hocayı önermişti ama ben de bir kez daha önermekte sakınca görmüyorum. İkna çalışması yaptırdım kendisine, kısa sürede teslim edip sonuç almayı başardı.
  İkna edilecek kişi kendi aile üyelerimden biri olduğu için biraz çekince ile yaklaştım. Aynı zamanda bir defa daha sorma şansım vardı sadece, işlem eğer işe yaramasaydı daha başka hiçbir şey yapamazdım. Çok inatçı ve aksi birisi olduğu için mutlaka kesin ikna edilmesi lazımdı. Allah’a şükür işlemi sıkıntısız yapmayı başardı. İkna edilecek olan kişiye benim bir şey söylememe bile gerek kalmadı, kendi kendine kabullenip bana geldi.
  Herkes için farklı bir süresi vardır mutlaka ama Ali Hoca tarafından bana belirtilen süre bir ile yirmi bir gün arasında sonuç vereceğiydi. Gerçekten de dediği süreler arasında sonuç aldım. Yanlış hatırlamıyorsam 15 gün civarında net etki görmüştüm.

 • Reply tunç at

  Kac zamandır isim gucum rastgelmedi diye vefk yaptırmak iztiyordum allah bin kere razı olsun ali gürses hoca karşıma çıktı dolandırılmadık işimizi sıkıntımızı çözdü papaz büyüsüyle
  Zor buyu diyorlardıda ali hoca yapıncamı yoksa onların yanlış bilgisindenmi bilmem daha on gun surmeden etkizini gormus oldum cok sukur
  Valla ben onu bunu bilmem gordugumu derim ali hoca bana iyi geldi sıkıntılı arkadaslar varsa onlarada iyi gelir insallah baska diyecegim yok bu konuyla ilgili

 • Reply aslısu at

  herhalde 6-7 kişiye para kaptırmışımdır ali hocayı bulana kadar geç oldu ama en azından sonunda bir sonuç aldığım için mutluyum önceden hiç araştırmamıştım bu tür siteleri ama ali hoca hakkında olumsuz tek bir şey okumadım yine de endişeliydim başta çok dolandırıldığım için ama kendisi gerçekten beklemediğim kadar ilgilendi benimle bunları yazmak için sürenin sonuçlanmasını bekledim emin olmak için 2 ay önce papaz büyüsü işlemimiz sonuçlandı 1-21 gün süre vermişti daha 10. günde terk eden eşim geri döndü zaten sonra da bir daha gitmedi bir yuva ve hayat kurtuldu sayesinde kendisine güvenebilirsiniz…

 • Reply Çetin at

  Güneş gazetesindeki röportajı
  https://www.gunes.com/gundem/medyum-ali-merak-edilenleri-gunes-e-yanitladi-940928
  üzerine denk geldim kendisine ilk o zaman işlem yaptırmıştım herhalde 2.5 sene geçmiştir hala etkisi sürüyor zaten ali bey etkisinin ömürlük olduğunu söylemişti daha önce hiç dolandırılmadım şanslıyımki direkt kendisini şans eseri bu röportajla bulup işlem yaptırdım müthiş yardımı dokundu sağolsun 🙂

 • Reply Ezgix at

  Merhaba
  Ali hocaya bende işlem yaptırmak istiyorum gerçekten sonuç alabilen bana ulaşabilir mi?

 • Reply eray at

  Arkadaşlar Yorumlara baktım okudum.Ali gürses medyum güvenilir mi? ve ne kadar ücreti söyleyebilirmisiniz?

 • Reply Yeliz at

  Ali Gürses hocamla bugün başladık. Sonucu bildirecem inşallah. Ona çok güveniyorum

 • Reply Özgür at

  Merhaba yorumlara bakaraktan bende Ali Gürses hocamla çalışmaya başladım bağlama vefki yaptırdım kargo sorunsuz geldi herkesin bahsettiği gibi güvenilir bugun 5.ci günüm inşallah güzel sonuçlar Alcaz

 • Reply Mert at

  Arkadaşlar önerebileceğiniz bir medyum varmı bana yardımcı olabilirmisiniz

 • Reply Gizli at

  Bende Ali hocaya yeni işlem yaptırdım. Henüz vefkim elime ulaşmadı. Ulaşınca gelişmeleri burdan paylaşırım.

 • Reply Ecem at

  Bende olumsuz hic bir yorum okumadim ali hocayla ilgili bir iki kere dolandirildim ama ali hocaya guvenebilcegimi düşündüm yapılan yorumlar sitesi röportajı da etkili oldu tabiki calismaya karar verdim anlattim derdimi dinledi aciklama yapti vekf icin ucrer yatirdiktan sonra işleme başladı daha sonra bilgilere bakip sorun olmadigini söyledi çalışmaya devam ediyorum dedi her yazdığımda cevap verdi parami aldim bana ne demedi bu bana daha cok umut veriyor kargomun gelmesini bekliyorum simdi heycanla buraya guzel haberler yazmayi biz baristik cok mutluyum demeyi bekliyorum guzel gelismeler olunca mutlaka yazicam…

 • Reply aptal kadın at

  Merhabalar bende kandırılmışlar olarak instagram adı ile osmanel rabbani osman yıldırım ve falveişlemler istagram adı sözde hocanın adı ise rabia türker dir sakın ama sakın kanmayın. tarihi de not edeyim benim gibi sizde gaflete düşmeyin. şimdi ali gürses hoca ile çalışmaya başlayacağım sonuçlarını yazarım inşallah. 11.05.2022 yazdığım tarih inanın aldanmayın.

 • Reply Esra at

  Cahit hoca denilen hocadan işlem almayın 3 arkadaşımla birlikte başvurduk ödemeyi aldıktan sonra ulaşamadık. Bir sürü sayfada geri getireni döndürmek için cahit hocadan başkasına gitmeyin diyordu kendisi geri getirme uzmanıymış yalan.Bu yazımı lütfen silmeyin daha fazla insan dolandırılmasın her sayfaya da yazdım kaldırılıyor yorumum. Ali hoca hakkında da olumsuz bir yorum görmedim ama sonu cahit hoca gibi olmasından çok korkuyorum daha önce mustafa ve osman hoca olarak tanıtan medyumlar tarafından da dolandırıldım. Lütfen yardımcı olur musunuz?

 • Reply Mutsuz at

  Aşk ve bağlama vekfi ikna vekfi yaptırıyorum Ali hoca ya geldikten sonra sonuçları yazarım herkesin derdine derman olması dileğiyle

 • Reply Ice baby at

  Benim durumum birazcık farklı. Uzaktan akrabam olan biriyle birbirimize sevdalandık, ailemiz buna karşı çıktı, çok büyük tepkiler aldık ama insanın gönlü sevdiği zaman karşı koymak mümkün değil malum. Bunun üzerine Ali Gürses hoca ile çalışmaya karar verdim kendisinin yaptığı işlemin adı yanlış hatırlamıyorsam ikna büyüsüydü, üzerinden birkaç ay geçti telaşemiz olduğu için yeni yorum yazabiliyorum. Öncelikle telefondan ulaştım kendisine sonrasında hep mailden iletişim sağladık 05355906275 tel nosu ve medyumalibey@gmail.com mail adresi. Hızlı şekilde yardımcı oldu ali hoca, yaptığı işlem çok başarılı oldu. Yani şöyle anlatayım, yaptığı çalışmadan sadece 10 günde sonuç aldık, aileler konuştu, danıştıkları büyükler oldu falan. Sonrasında bizim evlenmemizin uygun olduğuna karar verdiler. Çok hızlı gelişti tüm bu olaylar. Ali hocaya bu çalışmayı yaptırmamış olsaydım hiçbir şekilde bu sonucu alamayacağımı biliyorum. Allah kendisinden razı olsun.

 • Leave a Reply