Medyumlar

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Büyü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır konusuna özellikle yeni evli çiftler ilgi göstermektedir. Günümüzde giderek yaygınlaşmakta olan büyüler ayırma büyüleri etrafında birleşmektedir. Yapılan büyülerin %50 ve üzerindeki kısmı çiftleri, ortakları ve sevenleri ayırmak üzerine yapılmaktadır.

Kimi zaman kıskançlıktan dolayı yapılan bu büyüler kimi zaman ise ortaklıkları bitirmek için yapılır. Evlilikleri dahi bitirerek kişileri birbirinden ayırmak bu büyüler ile mümkündür. Günümüzde bu kadar yaygın bir şekilde görülen büyünün de etkilerini anlamak aslında çokta zor değildir.

Büyü, yapım aşaması itibari ile son derece güçlü olan ve insanların maneviyatını tetikleyen mistik hadiselerdir. Büyü her insanda farklı izler bırakır. Ancak bazı ortak olarak etkisini belli ettiği noktalarda bulunur. Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan süreçte insanlarda görülen değişiklikler şu şekildedir:

 • İlk olarak kimlerin ayrılması istendiyse o kişiler yan yana geldiğinde muhakkak tartışırlar. Durduk yere süregelen bir tartışma ortamı görmek mümkündür.
 • Kişiler birbirlerinden ayrıyken de farklı tavır ve davranışlar gösterirler. Çok gergin olma, asabi olma vb. şeyler bunlardan birkaçıdır.
 • İnsanlar sürekli olarak dalgın bir halde bulunur. Geceleri uyuma konusunda güçlük çekmelerinden dolayı dikkatleri çok dağınıktır.
 • Cümle kurma bozuklukları, sakarlıklar, geç reaksiyon verme gibi hadiseler de kişiden kişiye farklı şekillerde görülebilen belirtilerdir.

Büyünün anlaşılması hem kolay hem de oldukça zordur. Dolayısı ile insanlar, büyünün varlığını anlamak için sadece gözlem yapmalıdırlar. Ancak bu gözlemleri sonucunda fark ettikleri durumu da büyüye yormalı, gelip geçicidir denilerek üstünün kapatılmaması gerekir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsünün anlaşılması için büyünün nasıl yapıldığının da bilinmesi gerekir. Büyü yapım işlemlerinde genel olarak insanlar medyumlara başvururlar ve taleplerini iletirler. Ancak bu süreç içerisinde medyumlar, büyü için farklı yollar deneyebilirler. Bunlar:

 • Büyü için yardımcı araç kullanabilirler. Bu araçlar insanların yatak odalarına veya işyerlerine konulabilir.
 • Büyü yapımında karşı taraftan daha fazla bilgi isteyebilirler. Hatta bazen büyü yapmayı ret bile edebilirler.
 • Büyü için belirli bir süre verirler. Bu süre içerisinde büyünün etkisini göstermesi beklenir.

Büyünün başarılı bir şekilde yapılabilmesi için uzman bir medyum bulunması ve sürecin başından sonuna kadar onun tarafından yürütülmesinin sağlanması gerekir. Böylelikle kısa sürede yapılacak olan işlemler çerçevesinde büyü ile ilgili tüm işlemler başarılı bir şekilde yapılır.

Ayırma büyüsü nasıl anlaşılır konusundan sonra insanlar aradıkları uzman medyumu internet üzerinde görüşlerini ifade eden kişiler sayesinde bulabilirler. Medyumlar ile ilgili en ince bilgiler bu görüşlerde saklanmış durumdadır. İyi bir şekilde görüş ve yorumların analiz edilmesi ile birlikte aranılan medyum kolay bir şekilde bulunabilir.

Güvenilir bir medyum bulmak isterseniz eğer web sitemizdeki yorumlara bakabilirsiniz. Yorumlardan yola çıkarak kısa süre içerisinde güvenilir bir medyum bulabilirsiniz. Yorumları incelemek ve görüşlerinizi ifade ederek soru sormak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

 • Reply masal at

  Yeni bir işte başladım çalıştığım yerde maddi sıkıntılar çıkmaya başladı şirkette hatta çok kişiyi işten çıkarttılar ama ben çıkmadım nasıl mı derseniz çünkü allah razı olsun o adamı hiç unutmayacağım eski lise hocama bu konuyu söylediğimde bana vefk yaptırmamı söylemişti rızık açma için ve ali gürses hocanın numarasını vermişti 535 590 62 75 hala ezberimde numarası hocanın hiç unutmayacağım da bu hocaya yaptırdığım vefk sayesinde herkes sıkıntıya girerken ben çok şükür kurtuldum sıkıntılı durumdan allah çok büyük arkadaşlar

 • Leave a Reply