Medyumlar

Vefk Nedir? Vefk Bozulur mu?

Dünyamız bazı fiziki kavramlar ile sınırlandırılmıştır. Bu kavramlardan hayatımıza belki de en çok etki edeni zaman kavramıdır. Bulunduğumuz boyutta zaman mevcutken öte alemlerde böylesi bir kavrama rastlanmamaktadır. Vefk ve benzeri manevi çalışmalarda da bu kavramın herhangi bir etkisi bulunmaz.

Öte alemlerde her şey aynı anda olur. İnsanın sınırlı idrak kapasitesi ile anlayamayacağı kadar karmaşık olan bu alemler konusunda bilinen tek şey her şeyin mümkün olduğudur. Vefk yapan hocalar yaptıkları vefk uygulamalarında bu alemlere ait enerjileri kullanırlar. Bu enerjilerin yansımalarından dünyaya ait isteklerin gerçekleşmesini sağlarlar.

Vefk yapan hocalar bu tarz enerjileri kullanırken istenen talebin gerçekleşmesi için ellerinden geleni yapacaktır. Bu talebi sağlayan şey ise manevi alemlerin sonsuz gücüdür.

Vefk yaptıranlar bu güçten yararlanarak belli sonuçlar elde ederler. Bir medyum hoca yaptığı çalışmayı her daim öte alemlerden bu dünyaya getirir. Bu sayede burada mümkün olamayan şeyler diğer alemin gücü vesilesiyle gerçeğe dönüşür.

Vefk ve tüm diğer manevi alem kaynaklı çalışmalarda ortaya çıkan sonuç bu dünyada olsa da asıl kaynak her daim öte alemdir. Bu nedenle enerjiye ait kurallar öte alemlerden gelir. Yani hiçbir şekilde zaman kavramından etkilenmez veya bu alemde olduğu gibi herhangi bir bozulma süresine sahip değildir.

Vefk yaptıranlar, bu çalışmayı bir kez yaptırdıktan sonra istisnai durumlar haricinde ömür boyu etkisi devam eder.

Vefk Hangi Durumlarda Bozulur?

Vefk yazılı bir nesne olarak talep eden kişiye teslim edilir. Bu yazılı kağıt içerisinde özel mürekkepler ile hazırlanmış dualar ve buna benzer pek çok uygulama yer alır. Bu çalışmanın etkisi her şeyin doğru şekilde yapılmasına bağlıdır.

Vefk yapan hocalar, çalışmayı doğru yaptığı durumda herhangi bir şekilde vefkin bozulması mümkün değildir. Ancak, teslim edilen vefk yırtılırsa veya kişiler tarafından uygun şekilde kullanılmazsa etkisini yitirebilir.

Vefk yaptıranlar yaptırdıkları çalışmayı mutlaka vefk yapan hocaların söylediği şekilde kullanmak zorundadır. Vefkin kullanımı etkisi ile bağlantılıdır. Doğru şekilde kullanılmazsa etkisi azalacak veya hiç görülmeyecektir.

Yaptırdığım Vefk Başkası Tarafından Bozulabilir Mi?

Vefk yaptıranların eline geçen vefk başka bir insan tarafından sadece çok istisnai durumlar halinde bozulabilir. Medyum hocalar büyü bozma çalışmalarına benzer yöntemler kullanarak vefkleri etkisiz hale getirebilir. Ancak bunu yapmak için fiziki olarak vefkin onlarda bulunmasına ihtiyaç duyarlar.

Eğer vefkiniz başka bir kimsenin eline geçmediyse bozulma ihtimali neredeyse yoktur. Ancak, gayb alemlerinin sonsuz bir derya olduğu unutulmamalıdır. O alemlerin hepsini anlayabilen tek bir kul bile olmadığı için her türlü ihtimale açık kapı bırakmak gereklidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply Can at

  Selamın aleyküm,
  Bir süredir Medyum Semih’e ulaşmaya ve yaptırmış olduğum papaz büyüsünü almaya çalışıyorum ama artık pes dedirtecek bir durumla karşı karşıya olduğum için durumu burada yazmak ve herkesi bilgilendirmek istiyorum.
  Medyum Semih’in yapmış olduğu papaz büyüsü tamı tamına üç aydır bana gönderilmedi. Her gün bugün yarın geliyor diyerek oyalamış olmasına rağmen herhangi bir gelişme olmadı. Bu durum artık makul kabul edilebilecek bir şey olmadığı için buraya yazmak zorundayım. Kesinlikle uzak durun.

 • Reply Merve at

  S.A
  MEDYUM ERPAH DENEN KİŞİYLE SAKIN ÇALIŞMAYIN BEN VEFK YAPTIRDIM ÇOK PİŞMAN OLDUM, HİÇ ETKİ GÖSTERMEYEN BİR ÇALIŞMAYDI ÜSTÜNE BİR DE KONUŞUP BANA KESİNLİKLE YARDIMCI OLMADIĞI İÇİN HİÇ AMA HİÇ MEMNUN DEĞİLİM!

 • Leave a Reply