Medyumlar

Güncel Medyum Hoca Şikayetleri Nereden Okunur?

En eski çağlardan bu yana hayatımızın her zaman bir parçası olan manevi dünyaları tanıyıp anlamak için mutlaka bir medyum hoca olmak gereklidir. Çok eskiden beri bildiğimiz, her zaman özel uygulamalar vesilesiyle yararlandığımız bu alemlerde kimi zaman sahte hocalarla karşılaşmak da kaçınılmaz bir durumdur. Güncel medyum hoca şikayetlerinde de görülebileceği gibi, bazı dolandırıcı medyumların kendini gerçekmiş gibi tanıtarak insanları zor durumda bıraktığı bilinmektedir. Bu insanlardan uzak kaldıktan ve gerçekten bu işi hakkıyla yapan güvenilir hocalara ulaştıktan sonra gaybi alemleri kullanmanın önünde hiçbir sakınca kalmayacaktır.

Gerçek bir medyum hoca için metafiziksel dünyalar düşünülenden çok daha farklı bir anlama sahiptir. Gerçek hocalar, bu dünyaları anlayabilmek, tanımak için neredeyse tüm hayatları boyunca çok özel çalışmalar yapmaktadır. Güncel medyum hoca şikayetlerinde hiçbir zaman görmeyeceğimiz bu medyum hocalara göre rahmani boyutlar insanlara yardım etmek adına kullanılan, özel ve kudretli bir hediyedir.

Gerçek hocaların her konuda mutlaka ilim temeli ile çalışma yapılmasının önemli olduğunu söylediğine de rastlanmaktadır. Özellikle zor bir büyü yapılacaksa, bu büyünün diğerlerine kıyasla neredeyse sayısız farklı ilmi kapsadığı bilinmektedir. Bu ilimlerin ne olduğunu bile sıradan insanların anlaması mümkün değildir. Güncel medyum hoca şikayetlerinde adı geçen dolandırıcılardan ve sahtekar medyumlardan uzak durduğunuz sürece, gayb alemlerindeki her türlü güçten en iyi şekilde yararlanmak mümkündür.

Bir medyum hoca tarafından yapılan her türlü çalışmada, aslında antik dönemlerden bu yana bizimle olan belli başlı bilgilerden yararlanılmaktadır. Her ne kadar dünyamız değişiyor, farklı konularda yeni bilgiler ortaya çıkıyor olsa da gaybi alemler için böylesi bir durum asla söz konusu değildir. Güncel medyum hoca şikayetlerinde adı geçmeyen dürüst medyumlar, rahmani boyutlardaki bilginin hiçbir zaman eskimediğini, her şeyin sonsuza kadar aynı kaldığını belirtmektedir.

Metafiziksel Çalışmalar Sadece İlim Yoluyla Yapılır

Kimi zaman gayb alemleri olarak da bildiğimiz, aslında fizik kurallarının ötesinde bir işleyişe sahip olan metafizik dünyalarda her şeyin temeli enerjilere dayanmaktadır. İnsanlar tarafından eski çağlardan beri bilinen ve kullanılan bu enerjiler sadece ilim yoluyla anlaşılabilmektedir. Gerçek ve güvenilir tüm medyum hocaların, yaptıkları en basit çalışmada bile ilimler sayesinde başarılı oldukları bilinen bir durumdur.

Güncel medyum hoca şikayetleri, sahte ve ilim bilgisi zayıf olan medyumları ifşa etmek için önemlidir. Burada adı geçen, sıkça şikayetle anılan bir medyum hocanın kadim dönemlerden kalan bu güçlü bilgilere erişiminin olması mümkün değildir. Öte dünyaların bu bilgilerini sadece uzman ve gerçek hocalar anlayabilmektedir.

Her Medyumun İlmi Bilgisi Kendine Göre Farklı Olabilir

Her medyum hocanın kendine göre bir çalışma alanı olması gayet normal bir durum olarak kabul edilmektedir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da pek çok farklı alan, eğitim türü vardır. Gerçek hocalar, kimi zaman bu alanlardan bazılarına özel olarak odaklanmakta, kendilerini belirli büyülerde daha fazla geliştirmektedir.

Medyum hocalar ile ilgili sizden sitemize gelen, güncel medyum hoca şikayetleri de dahil olmak üzere tüm yorumları okumak, yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply