Medyumlar

Medyum Selman Şikayet ve Yorumları

Gayb alemlerini her zaman için hayırlı amaçlarla kullanmak tavsiye edilmektedir. Gerçek medyum hocalar kendilerinden istenen her türlü çalışmayı yıllar boyunca elde ettikleri bilgiler dahilinde hayırlı işler için kullanmaktadır. Medyum Selman da dahil olmak üzere tüm medyumlar bu bilgileri kendilerine başvuran insanlar için kullanırlar.

Gaybın sonsuz enerjisi yeri geldiğinde aşk hali yaratmak için kullanıldığı gibi eğer gerekli olursa hayırsız evlilikleri bozmak veya ayırma gibi işler için de kullanılabilmektedir. Ayırma büyüsü olarak geçen bu çalışmalar ile evlenmesi hayırsız olan kişilerin hayatları daha iyi bir yola sokulmaktadır. Medyum Selman ve diğer medyumlar tarafından sadece evlilikler değil, birliktelikler için de yapılabilen bu büyüler ile istenen sonuçlar kolayca alınabilmektedir.

Ayırma büyüsünde iki kişiye ait bir enerji alanı kontrol altında alınmak ve manevi alemde bulunan güçlü bağlar bozulmak zorundadır. Bu nedenle çalışacağınız medyumu doğru seçmek çok önemlidir. Medyum Selman’ın ayırma büyüsü de benzer şekilde işleyiş göstereceği için hangi hoca olursa olsun doğru bir araştırma yapılmalı, çalışma yaptırılacak kişi iyi belirlenmelidir. Sitemizde sadece Medyum Selman değil tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Bunları okuyarak çalışacağınız hocayı çok daha kolay belirlemeniz mümkün olacaktır.

Ayırma büyüsü kimi zaman diğer büyülere kıyasla daha hassas bir zamanlamaya sahip olabilir. Özellikle ayrılması istenen kişiler arasındaki bu bağ zaman içerisinde güçlenecekse, büyü yaptıran kişi bir an önce sonuç almayı arzulayabilir. Bu gibi durumlarda Medyum Selman’a çalışma yaptıranlar da tıpkı başka bir hocayla çalışanlar gibi mutlaka medyumu bu konuda bilgilendirmelidir. Bu durumu çalışmaya başlamadan önce belirtmeniz, böylece medyumun neyip yapıp yapamayacağını açıkça belirtmesini sağlamanız önemlidir.

Güvenilir medyum hocalar hiçbir zaman yapamayacakları şeyler konusunda umut vermezler. Yapılacak olan tüm çalışmaların en doğru etkiyi vermesi için ellerinden geleni yapıyor olsalar da imkansız veya mucizevi etkiler yaratılamayacağını bilirler. Bu durum dolandırıcılar ile gerçek medyumları çok net ayırmanızı sağlar. Örneğin, Medyum Selman güvenilir mi sorusunun cevabını bu duruma dikkat ederek çok kolay almak mümkündür. Eğer Medyum Selman size imkansız şeyleri yapabileceğini söylüyorsa bu durumda güvenilir bir medyum olmadığı apaçık ortaya çıkacaktır. Elbette tüm bu durumlar sadece Medyum Selman değil, diğer hocalar için de geçerlidir.

Medyum Selman ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de kendi yorumunuzu yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

3 Yorum

 • Reply Nedim at

  İyi geceler dilerim;
  Medyum Anna’ya yaptırmış olduğum vefk ile ilgili bir yorumum olacak. Evde bu vefki dediği yere koydum, etki göreceğim diye bekliyorken yanlışlıkla üzerine su döküldü, kurutalım derken içini açmak zorunda kaldım, içinden herhangi bir yazı çıkmadı. Üç aydır etki görmek için bekliyordum ama içi boş vefk gönderildiğini sonradan anlamış oldum.
  Telefon numarası da değişmiş bu arada, yeni numarasından da beni engellemiş. Bu sahte medyuma daha önce vefk yaptıranlar varsa kontrol etmenizde fayda var, boş yere boş kağıtlara umut bağlıyor olabilirsiniz. Ben hiç beklemiyordum, şok oldum desem yeridir.

 • Reply Talip at

  Medyum Murat adında bir dolandırıcı medyumla yaşamış olduğum deneyimi yazmak istiyorum.
  Bu medyumun numarasını internette bir reklam aracılığıyla öğrendim. Facebook’tan bir sayfadan. Bu sayfanın daha sonra kapatıldığıı da gördüm. Sahte olduğu için kapatılmış…

  Bir büyü işlemi yaptırmıştım. Yaptırdığım büyü işleminden sonuç bekliyorum diye düşünürken büyünün aslında yapılmadığını öğrendim.
  Normalde papazbüyüsü malzeme ile yapılıyormuş kargo falan gelmesi gerekliymiş malzemelerle yapılacakmış.
  Medyum Murat denen kişiyle konuştum, ben büyüyü böyle yapıyorum beğenmiyorsan başkasına yaptırsaydın dedi, terbiyesizce davranıp kötü konuştu.
  Dolandırıcının teki.

 • Reply Teşekkür at

  Merhaba arkadaşlar… Daha önce bu işlere inanmayan biri olarak düşüncelerimi değiştiren ve gerçekten hayatımda çok zor bir dönemde her şeyimin düzelmesini sağlayan Medyum Ali Gürses’e çok teşekkür ederim. Yapmış olduğu büyü çalışmasından tam olarak istediğim etkiyi aldım. Papaz büyüsü yaptırmıştım, işlerimin düzelmesi amacıyla bu tarz bir büyü uygun olur dedi, başlangıçta hiç inanmasam ve böyle bir şeyin gerçek olacağına güvenmiyor olsam da yaptırdıktan sonra her şey değişti.

  Medyum Ali Hoca bir haftada büyüyle alakalı yapılması gereken her şeyi yaptı ve kargomu gönderdi. On gibi bir süre geçti ve etkisini gördüm. Çok farklı bir deneyimdi. Doğal olarak gelişmiş gibi olsa da her şey çok farklı gelişti. Hiç beklemediğim ve mucize diyeceğim şeyler oldu ve istediğim birden bire olmaya başladı. Bu konuda ne kadar şey yazsam gerçekten yetersiz kalır, böyle bir şey yaşamayan insan bunu kesinlikle anlayamaz. Derdi sıkıntısı olan varsa en azından telefon açıp derdini sıkıntısını anlatsın, çözüm bulmaya çalışsın. 05355906275 kendisinin telefonu. Bu işlere inancı olmayan biri olarak bu durum görüşlerimi değiştirdi… Allah kendisinden razı olsun ve ihtiyacı olanlara acil derman versin.

 • Leave a Reply