Medyumlar

Kişide Büyü Belirtileri – Büyü Nasıl Bozulur?

Gaybi alemlerde sonsuz sayıda büyü çalışması, pek çok farklı işlem bulunmaktadır. Kişiye büyü belirtileri de bu kadar çeşitli işlem olması nedeniyle pek çok farklı şekilde karşımıza çıkmaktadır. Manevi dünyalar, fiziksel alemlerde olduğu gibi bir sınıra veya sona sahip değildir. Bu alemlerde var olan her şey kendine has kurallar ile düşünülmesi gereken bambaşka konulardır.

Kişiye büyü belirtileri, her zaman için yapılan büyünün türüne, bilgisine ve enerjisine bağlı olarak değişmektedir. Sonsuz sayıda bir güce ve çalışmaya sahip olan rahman boyutlarda, bu enerjileri tanıyıp anlamak düşünüldüğünden çok daha zor bir süreçtir. Medyum hocalar, eğitimleri sırasında bu enerjileri anlayabilmek adına çok ciddi bir emek göstermekte, bu sayede hangi büyünün ne gibi bir belirti gösterdiği konusunda fikir sahibi olmaktadır.

Kişiye büyü belirtileri, sadece yapılan büyünün türüne bağlı olarak değil, aynı zamanda kişinin öz enerjisine göre de değişmektedir. Öz enerjisi güçlü olan kişilerde kimi durumlarda farklı belirtiler ortaya çıkarken, eğer kişinin öz enerjisi zayıfsa tam tersi belirtilerle karşılaşıldığı da bilinen bir durumdur.

Her ne olursa olsun, büyülerin fiziksel dünyada bir belirti ortaya çıkaracağı kesindir. Bu belirtiler kimi zaman sadece medyum hocaların ilmi ile görülürken kimi durumda çevredeki insanlar tarafından anlaşılabilecek kadar basit olabilmektedir. Kişiye büyü belirtileri, yapılan çalışmanın niteliğine göre bambaşka şekillerde kendini belli etmektedir.

Eğer bir kişide güçlü bir büyü tesiri olduğundan şüpheleniliyorsa mutlaka uzman bir medyumdan yardım almak gereklidir. Medyum hocalar, kişiye yapılan büyüleri görmek için özel olarak bu alanda çalışmalar yapmakta ve kendilerini bu işlemlere hazırlamaktadır. Halk arasında bakım adıyla da bilinen bir tür işlem yapan gerçek medyum hocalar, kişilerin üzerindeki hayırlı ve hayırsız her türlü enerjinin görülebilmesini sağlamaktadır.

İradeye Yapılan Büyülerde Belirtiler Nelerdir?

Medyum hocaların sıkça karşılaştığı büyüler arasında olan iradeye yapılan büyülerde belirtiler çok daha farklı ve etkili şekilde görülmektedir. Bu büyüler, yapımı itibariyla çok zor işlemlerdir. Kişiye büyü belirtileri, bu işlemlerde kimi zaman ilk günde ortaya çıkarken, kimi zaman büyünün türüne bağlı olarak fazlasıyla silik ve gizli kalabilmektedir.

Kişinin iradesine yapılan büyüler, davranışlarında ortaya çıkan bazı değişimler ile kendini belli etmektedir. Eğer kişinin iradesi yoğun bir şekilde baskı altına alındıysa, o kişinin normalden çok daha farklı hareketler, ruh hali içine girdiği görülebilecektir. Kişiye büyü belirtileri, kişiden kişiye değişiyor olsa da bu gibi belirtiler iradeye yapılan büyülerde genellikle ortak şekilde görülmektedir.

Büyü Belirtilerini Anlamak Yetenek Gerektirir

Büyü belirtilerini anlamak zor ve karmaşık bir eğitim gerektirir. Her ne kadar bazı kişiye büyü belirtileri çok belirgin olsa da kesin olarak büyü olup olmadığını anlayabilmek için mutlaka manevi bir inceleme gerçekleştirmek gereklidir. Bu inceleme neticesinde, büyü olup olmadığı kesin olarak görülmekte, eğer bozum yapılacaksa bu aşamaya geçilmektedir.

Medyum hocalar ile ilgili sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajları tek bir sayfada toplanmaktadır. Gelen tüm yorumları görmek, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply