Medyumlar

Medyum Olcay Şikayet ve Yorumları

Bir medyum hocanın gerçekten istediğiniz etkiyi verecek olan büyüyü yapabilmesi için iyi bir eğitimden geçmiş olması gerekir. İster Medyum Olcay ister başka bir hoca olsun, aldığı eğitimin tam olması, bu eğitimi zaman içerisinde edindiği tecrübeler ile desteklemesi gereklidir. Bunları yapmayan kişinin gerçekten işe yarayabilecek bir büyü yapabilmesi mümkün değildir.

Doğru medyum hocayı bulmak fazlasıyla önemlidir. Manevi konularda kullanılacak olan yöntemler kişiden kişiye değiştiği ve her çalışma için başka bir uygulamaya ihtiyaç duyulduğu için gerçek bir medyum hocaya ihtiyaç duyulur. Hoca, bilgisi ve tecrübesi ile yapacağı işi belirler, buna uygun bir yol çizer. Gerçek medyum hocalar ile alakalı arayışınızı kolaylaştırmak amacıyla size rehberlik edecek ola sitemizde sadece Medyum Olcay değil, tüm medyumlar hakkında yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz.

Diğer insanların yorumları medyum hoca tercihinizde önemli yer tutar. Örneğin, eğer Medyum Olcay hakkında şikayetler fazlaysa seçiminizi bu yönde yapmanız konusunda rehberlik eder. Bunun tam tersi şekilde Medyum Olcay ile çalışanlar tarafından yapılmış olan iyi yorumlar da kararınızı olumlu anlamda etkileyebilir. Daha önce hiç çalışmamış olduğunuz bir medyum hakkında bilgi edinmek için yapabileceğiniz tek şey iyi bir araştırma olacaktır. Bunun için de en doğru yöntem diğer insanların tecrübe ve bilgilerinden yararlanmaktır.

Medyum Olcay’a çalışma yaptıranlar tüm diğer medyum hocalarda olduğu gibi belli başlı sitelerde bu çalışmalarla alakalı yorumlarını paylaşır. İster aşk büyüsü ister başka bir uygulama için olsun, kişilerin paylaşmış oldukları yorumlar durumla alakalı rehberlik vazifesi görür. Hakkında çok fazla kötü yorum olan medyumlardan uzak durmanız, iyi yorum yapılan hocaları tercih etmeniz gerekir.

Gerçek medyum hocaları bulmak günümüzde eskiye nazaran daha kolay. Her ne kadar sahtekar medyumların sayısı artıyor olsa da araştırma yapmanın kolaylaşması sayesinde çalışacağınız hocaları doğru şekilde seçme imkanınız da oluyor. En zorlu çalışma için bile, ister Medyum Olcay’a çalışma yaptıranlardan olun ister başka bir medyum hocayla çalışın, düzgün bir araştırma yaptıktan sonra en başarılı medyum hocaları bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Medyumluk işi kadim ve emek isteyen bir iştir. Bu nedenle çalışacağınız hocanın da kendini geliştirmesi çok önemlidir. İnsanlara yardım etmek için kendini geliştirmek medyum hocanın görevi olsa da doğru medyum için araştırma yapmak çalışmayı yaptıracak kişinin sorumluluğundadır.

Medyum Olcay başta olmak üzere tüm medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, kendiniz de yorum yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply Cafer at

  Mrb.
  Öncelikle geçmiş olsun herkeze.
  Benim şikayetim medyum havas ile ilgili olacak. Papaz büyüsü yaptırdım evlilik amaçlı, evime gelen kargodan eksik malzemeler çıktı, tekrar onları tamamlamak için 500 tl ek ücret ödedim başta tam para ödemiş olmama rağmen tekrar ücret çıkarttı. Ödedim geçtim fazla uğraşmamak için ama eksik malzemelerin geleceği kargoyu iki aydır bekliyorum. Devamlı bahane buluyor, koronadan gelmiyor dedi, bugün verdim kargoya dedi, ertesi gün haftaya vereceğim dedi, yani devamlı yalan söylüyor. Ben umudu kesdim artık göndermeyeceğini düşünüyorum ama inş. gönderir

 • Reply Ahmet at

  Iyi günler dilerim.
  Bugün telefonda medyum Bahar ile son kez konuştum… Daha önceden yaklaşık 30 telefon görüşmesi yapmışım, artık bu defa son kez aradım diyorum çünkü birbirimize etmediğimiz hakaret kalmadı.
  Ev içinde huzurumuz kaçtığı için bir bağlama vefki yaptırmıştım tam dört ay önce. Dört aydır devamlı olarak beni oyalıyor, hiçbir şekilde göndermiyor, devamlı bir bahane buluyor. Artık göndereceksen gönder, göndermeyeceksen söyle boş yere beklemeyeyim dedim, ağza alınmayacak küfürler etti, tabi karşılığını da aldı. Medyum Bahar’ın gerçekten medyum olduğunu düşünmüyorum. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

 • Leave a Reply