Medyumlar

Gerçek Medyumlar ve Sahte Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Tarihin neredeyse her döneminde karşımıza çıkan, farklı çalışmalar aracılığıyla insanlara destek olunduğuna şahit olduğumuz medyumluk, bugün de aynı şekilde popülerliğini korumaktadır. Manevi alemlerin sonsuz gücünü kullanan ve insanlara bu şekilde yardım eden gerçek medyumlar, neredeyse her konuda bizlerin en büyük yardımcısı olmaktadır. Güvenilir ve eğitimli, gerçek medyumlar tarafından yapılan işlemler, yeri geldiği zaman maddi yaşantımızı yeri geldiğinde ise manevi konuları düzenleyebilmektedir.

Medyum hocalar, farklı konularda insanlara yardım ederken öğrenmiş oldukları ilimleri daha çok küçük yaşlardan itibaren edinmektedir. Hepsi gizli tutulan ve asla dışarı ile paylaşılmayan bu ilimlere ulaşabilmenin tek yolu gerçek medyumlar arasında yer almaktır. Sahte medyumlar veya sıradan insanlar bu gibi ilimlere asla erişememektedir. Bunun en önemli sebebi, tüm bu bilgilerin korunması adına el verme yoluyla aktarılmasıdır. Medyumluk mesleğindeki en basit bilgi bile bu şekilde aktarılmakta, korunmaktadır.

Gerçek ve sahte medyumlar arasında pek çok fark bulunur. Gerçek medyumlar, çok uzun süreler boyunca bu alanda çalıştıkları, eğitim aldıkları için bilgileriyle kendilerini hemen belli edecektir. Ancak, kendini bu kişilerden gibi tanıtan ve sadece dolandırıcılık amacıyla bu mesleği yapan kişilerle karşılaşılabileceği de unutulmamalıdır. Bu nedenle, gerçek ve sahte medyumlar hakkında araştırma yapmak, ismi bilinmiş, daha önce insanlara yardım etmiş olan medyum hocalar ile çalışmak çok önemlidir.

Gerçek Medyumlar Her Zaman Destek Olur

Gerçek medyumlar, kendilerine danışan kişinin sorunlarını en iyi şekilde çözebilmek adına her zaman destek olmaktadır. Konu her ne olursa olsun elinden geleni yapacak olan güvenilir medyum hocalar, yeri geldiğinde ek çalışmalar ile o kişinin sorununu çözmesini sağlayacaktır.

Sahte medyumlar, sizin sorununuzla asla gerçekten ilgilenmeyecektir. Bu kişiler, yalnızca haksız kazanç elde etmek, sizi zor durumda bırakmak adına çalışacakları için kısa sürede kolayca anlaşılacaktır. Gerçek medyumlar, önce sorununuzu dinleyip anlamaya çalışırken, sahte medyumlar sadece paraya odaklanarak size mağduriyet yaşatacaktır.

Medyumluk mesleğinde çok özel ve karmaşık eğitimler yer almaktadır. Bu eğitimler sayesinde, farklı konularda ihtisas yapan medyum hocalar her daim insanların yararını düşünür. Gerçek medyumlar, bu mesleği hak yolunda yapılan bir iş olarak gördükleri için, hiçbir zaman mağduriyet yaşatmamak adına özen gösterecektir.

Sahte Medyumlar Sadece Para Odaklıdır

Sahte ve gerçek medyumlar arasındaki en önemli fark, dolandırıcıların her zaman için maddiyat odaklı olmasıdır. Güvenilir ve işinde profesyonel bir medyum, her şeyden önce çalışmanın yapılıp yapılamayacağını incelerken, sahte medyumlar tüm çalışmaları yapabileceklerini iddia ederek boş yere umut verecektir.

Her ne kadar medyumluk mesleğinde dolandırıcılara ve sahte medyumlara rastlamak mümkün olsa da iyi bir araştırma sonucunda hangi medyum hocaya güvenebileceğinizi öğrenmek oldukça kolaydır. Dolandırıcı medyumlar, mağdur ettikleri pek çok kişi tarafından kısa sürede ifşa edilecekleri için tespit etmesi oldukça kolay olacaktır.

Güvenilir ve sahte medyumlar hakkında araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen medyum yorumlarını da okuyabilirsiniz. Tümünü okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply