Medyumlar

Tarafsız Medyum Tavsiyeleri Nereden Okunur?

Garantili medyumlar yüzyıllardır var olan bir mesleği gerçekleştirmekte olan kişilerdir. Dünyanın en eski mesleklerinden biri olmasına rağmen her geçen gün popülerleşen ve internet üzerinde en sık araştırılan konulardan biri haline gelen bu meslek medyumluk piyasasında sahtekâr medyumların sayısının da artmasına sebep olmuştur. Sahtekâr medyum olarak anılmakta olan bu kişiler medyumluk ilmi ile hiçbir ilgisi olmayan yani medyumluk yeteneği ile doğmamış ancak kendini medyum olarak tanıtarak kendilerine danışan insanları kandıran ve onlardan kısa yoldan para kazanmaya çalışan kişiler olarak bilinmektedir. Sahtekâr medyumlardan korunmak için izleyebileceğiniz birçok farklı yöntem bulunsa da özellikle internet üzerinde bulunan medyum yorumları bu konuda mantıklı bir karar verebilmeniz ve sahtekâr medyumlardan uzak duran bilmenizi sağlayan en önemli etkenlerden biri olarak bilinmektedir.

Medyum Yorumlarını Neden Dikkate Almak Gerekir?

Tarafsız medyum olarak bilinen kişiler birçok farklı işlem gerçekleştirdiklerini iddia etseler bile bir medyumun işinde uzman ve güvenilir olduğundan emin olmak için dikkat etmeniz gereken pek çok farklı etken olduğunu mutlaka söylemek gerekir. İnternet üzerinde görünür bir meslek haline gelmiş olması sebebiyle sahtekâr medyumların yerini sizlerden para kazanılarak dolandırıcılık yapan insanların sayısının da artmış olması medyum yorumları ve şikayetlerinin daha büyük bir titizlik ile incelenmesi gerektiğini göstermiş ve bu konuda yapılan araştırmaların aynı oranda artmasını sağlamıştır. Pek çok insan medyum yorumlarını dikkate alması gerektiği hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığı için medyum tercihini yanlış medyumlardan yana yapmakta ve bu durum yalnızca maddi değil manevi olarak da birçok farklı kayıp ile karşı karşıya kalmasına sebep vermektedir. Eğer bu gibi bir problem yaşamak istemiyorsanız mutlaka büyü yapan hocalar hakkında yazılan yorumları incelemeli ve yorumların gerçek kullanıcılar tarafından yapıldığına emin olmalısınız.

Sahtekâr Medyumlardan Nasıl Uzak Durabilirim?

İnternet üzerinde görünür bir meslek haline gelen medyumluk mesleği sahtekâr medyumların sayısının da artmasını sağlamış ve bu gibi durumlarda pek çok insan sahtekâr medyumlara inanarak maddi ve manevi kayıplar yaşamaya başlamıştır. İnternet üzerinden tüm medyumların kendilerine ait bir sitelerinin olması haklarında yazılan kötü yorumları kolaylıkla kaldıran bilmelerini ve bu yorumlara kolaylıkla müdahale edebilmelerine yol açmış bu durumda tarafsız medyum tavsiyeleri çok daha önemli bir hal almıştır.

Sahtekâr medyumlardan uzak durmak için izleyebileceğiniz farklı yöntemler olsa da ilk ve en önemli yöntemlerin başında internet üzerinden yapılmakta olan medyum yorumları ve medyum tavsiyeleri gelmektedir. Tercih etmeyi düşündüğünüz medyum hakkında yazılan tavsiyeleri inceleyerek sizden önce deneyim yaşamış kişilerin ne gibi yorumlar yaptığını görebilirsiniz.

Medyum Önerileri Sayesinde Sahtekâr Medyumlardan Uzak Durmayı Mümkün Hale Getirebilirsiniz

Tarafsız medyum önerileri daha önce medyum deneyimi yaşamamış ancak çeşitli problemler sebebiyle medyum deneyimi yaşamak isteyen fakat karar aşamasına ne gibi etkenlere dikkat etmesi gerektiğini bilmeyen kişiler için oldukça önemli bir yere sahiptir. İnternet sitemiz üzerinde bulunan medyum önerileri ve medyum yorumlarına ulaşabilir böylelikle sizden daha önce medyum deneyimi yaşamış kişilerin paylaşımlarını okuyarak tercih etmeyi düşündüğünüz medyum hakkında ne gibi yorumlar yapıldığını görme şansı yakalayabilirsiniz. Yorumlar sayesinde mantıklı bir medyum tercihi yapmak mümkün hale gelmektedir.

Medyumlar ile ilgili sizlerden gelen yorum, şikayet ve tavsiyeleri okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da çalışmayı düşündüğünüz medyum hocalar ile ilgili merak ettiğiniz konuları sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

3 Yorum

 • Reply melis at

  ali gürses hocanın bir röportajını gazetede görmüştüm
  o gün aradım derdimi anlattım ve gerçekten çok sıkıntılı bir durum yaşıyordum yani ali hoca olmasa benim hayatım bitmişti benim gözümde. önce derdimi dinledi ve bana abi gibi yaklaştı. bu açıdan zaten hocanın hakkı ödenmez ama çalışmasından da bahsedeyim.
  bu gibi durumlarda daha önce çalışma yaptırmamış biri için bir sürü laf eden olmaz diyen çıkıyor ama kesinlikle onlara inanma. bu ilimler binlerce yıldır var ve kullanmayı bilen hocalar gerçekten çok bambaşka işlemler yapabiliyor.
  ben geri döndürme çalışması yapmıştım tam 20. günde resmen hayatımı değiştirdi. hocanın dediği her şey harfi harfine çıktı ve benim hayatımı yoluna sokmama vesile oldu. ali hocaya her türlü kefil olurum ben 35 yaşıma yaklaştım bugüne kadar bu lafı hiç kimse için etmemiştim

 • Reply DERİN at

  NASIL ULAŞIRIZ HOCAYA

  • Reply melis at

   05355906275 teli

  Leave a Reply