Medyumlar

Papaz Büyüsü Yaptıranlar

Bir büyü yapıldığı zaman medyum hoca manevi alemde var olan enerjileri tetikler. Bu tetikleme sonucunda ortaya çıkan etki büyünün tutup tutmayacağı konusunda belirleyicidir. Bu etkiyi doğru şekilde yönlendiren medyum hoca büyünün istenen sonucu vermesini sağlar. Çalışmalar sırasında çok farklı teknikler kullanılabilir. Medyum hocalar bu teknikleri eğitimleri sırasında öğrenirler ve hayat boyu gizli birer bilgi olarak saklarlar.

papaz büyüsü
papaz büyüsü

Papaz büyüsü de tıpkı diğer büyü çalışmaları gibi önce manevi alemde şekillenir. Hangi amaçla kullanılacağına bağlı olarak geliştirilen büyü çalışması öncelikle bu alemlerde etki eder, ardından fiziki dünyaya geçer. Bu süreç oldukça karmaşık olduğu gibi sıradan bir insan tarafından asla bilinemez.

Papaz büyüsünün ne kadar sürede etki göstereceği pek çok farklı etmene bağlıdır. Öncelikle yapılacak olan büyünün amacı ana belirteçtir. Örneğin, aşk büyüsü gibi bir amaçla papaz büyüsü kullanılıyorsa, bu durumda kişilerin enerjileri de devreye girecek ve etki süresini değiştirecektir. Ayırma büyüsü gibi durumlarda da aynı şey geçerlidir.

Papaz büyüsü bunlar dışında büyü yapılacak olan kişilerin enerjilerinden de etkilenir. Eğer enerjisi kuvvetli insanlar üzerinde büyü yapılıyorsa tutma süresi uzayacaktır. Bu tarz durumlarda medyum hoca ekstra çalışmalara bile ihtiyaç duyabilir.

Son olarak, nefes gücü kuvvetli bir medyum hoca ile çalışmanız halinde papaz büyüsünün çok daha hızlı tutmasını sağlayabilirsiniz. İşinin ehli olan medyum hocalar her zaman en hızlı etkiyi gösterecek biçimde çalışma yapar, herhangi bir problem yaşamadan sonuç almanızı sağlar. Bu nedenle yaptığınız çalışmanın hızlı tutmasını istiyorsanız iyi bir medyumla çalışmanız gereklidir.

Papaz büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyünün ne kadar sürede tutacağını belirlemek imkansızdır. Medyum hocalar tecrübelerine dayanarak tahmini bir süre verecek olsa da kesin bir şey söylenemez.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply Ali bey at

  Medyum Ali beyin yaptığı vefkten gün itibariyle hiç beklentim yokken sonuç aldım hakkında yazılanları gerçekten hak ediyor benim için tam anlamıyla bir mucize yarattı.

 • Reply ayçe at

  selamlar arkadaşlar bende uzun süre birçok kişiye dolandırılıp bu tür yorum sitelerine geç denk gelen biri olarak geçtiğimiz aylarda birçok tavsiye üzerine en son umut medyum ali hoca ile iletişime geçtim ve papaz büyüsü işlemine başladık vefk için bekleyecek sürem yoktu artık son raddedeydim en hızlı sonuç bunda olduğu için papaz büyüsünü tercih ettim… 1-21 gün süre verdi ali hoca ve benimde yapmam gerekenler vardı ama hepsini güzelce açıkladı sorularımıda cevapladı zaten şu an çalışma biteli 2 ay oldu emin olmak istedim bunları yazmak için. ortalama 15. gün civarında öncedende emareleri görülen değişimler bir anda hızlandı ve başka bir kadın için beni terk eden adam önce ondan ayrılıp sonrasında pişman olup kapıma geri döndü hala inanamıyorum olanlara… içiniz rahat olsun ali hoca konusunda gerçekten hiç umudum yokken bunları ben bile yaşadıysam herkese faydası olur diye düşünüyorum.
  kendisinin telefonu 0535 590 62 75
  güneş gazetesindede röportajı var okumak isterseniz
  https://www.gunes.com/gundem/medyum-ali-merak-edilenleri-gunes-e-yanitladi-940928

 • Leave a Reply