Medyumlar

Büyü Bozan Hoca Tavsiye

İnsanlar, gaybi dünyalara düşünüldüğünden daha fazla bağlıdır. Her ne kadar fiziksel bir dünyada yaşıyor, bu alemlerin kurallarını biliyor olsak da aslında öte dünyalarda tanımadığımız bambaşka bir alem bulunmaktadır. Bu alemlerde var olan enerjilerin kötü niyetlerle kullanılması da mümkündür. Büyü bozan hocalar tarafından da belirtildiği üzere, insanların fiziksel dünyada anlam veremediği talihsizlik, şanssızlık gibi olayların büyülerden kaynaklanıyor olma ihtimali bulunmaktadır.

Üzerimizde var olan büyülerin etkisi, büyünün yapımına göre değişkenlik göstermektedir. Hayırlı işler için yapılan iyi büyüler çok daha hızlı ve net belirtilerle kendini gösterirken, kötü amaçlı büyülerde bu durum daha yavaş olmaktadır. Kötü büyüler, sinsi bir şekilde tüm enerjimizi tesir altına almakta ve bizi hedeflenen kötü duruma yöneltmektedir. Büyü bozan hocalar nereden bulunur bilmek, bu gibi hallerde medyum hocalardan gerekli desteği alabilmek adına çok önemlidir.

Bu büyü enerjileri, kötü büyüyü yapan medyum hocanın nefes gücü ile doğrudan bağlantılıdır. Eğer çalışmayı yapan hocanın nefes gücü yüksekse, büyünün üzerimizdeki şerri tesirleri de aynı ölçüde yüksek olmaktadır. Büyü bozan hocalar, bu gibi büyülere daha zor müdahale etmektedir.

İnsanların maddi konularda da manevi boyutlarla bağlantılı olduğu bilinen bir durumdur. Bizler, her ne kadar maddi kazançlarımızı fiziksel alemlerden alıyor olsak da aslında bunların kaynağı her daim gaybi boyutlardır. Büyü bozan hocalar, rızık kapatma büyüsü gibi büyülerin pek çok kez insanları etkilediğini, kimi zaman kişiler farkında olmadan ömür boyu onlarla kaldığını belirtmektedir.

Rızık kapatma büyüsü, belirtileri oldukça zayıf görülen, ancak sonucu güçlü olan bir büyü çalışmasıdır. Büyü etkisi altına giren kişi günlük yaşamına normal şekilde devam ederken, rızkıyla alakalı durumlarda pek çok şanssızlıkla karşılaşmaktadır. Bu şanssız durumlar büyü bozulmadığı sürece kişiyi takip etmekte ve etkilemektedir. Büyü bozan hocalar, rızık kapatma büyüsünün mutlaka uzman bir medyum tarafından bozulması gerektiğini söylemektedir. Uzman ve güvenilir hocalar tarafından bozulmayan büyülerin ileride tekrar ortaya çıkma ve kişiyi yeniden tesir altına alma ihtimali bulunmaktadır.

Rızık Kapatma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Rızık kapatma büyüsünü bozmanın ilk adımı, büyünün nasıl yapıldığını ve hangi yöntemlerle hazırlandığını anlamaktan geçmektedir. Büyü bozan hocalar nereden bulunur bulduktan sonra, güvenilir bir hocaya bu konuda bakım yaptırılması gereklidir. Bakım sırasında kişide gerçekten büyü olup olmadığı görülecek, böylece bozum için gereken çalışma yapılacaktır.

Büyü bozan hocalar, bozum çalışmasında hem havas hem de ledün ilimlerini bir arada kullanmak gerektiğini söylemektedir. Bu iki ilim oldukça karmaşık temelleri olan ve uzmanlık gerektiren çalışmalardır. Özellikle, rızık kapatma büyüsü gibi büyüler bozulacağı zaman bu ilimlerde üstat olan hocalara güvenmek en doğrusu olacaktır.

Tüm bu aşamalar haricinde, sıradan insanlardan gizli tutulan ve yalnızca uzman hocalar tarafından bilinen bazı sırların da olduğu unutulmamalıdır. Büyü bozan hocalar, yapılacak her işlemde bu bilgilerden yararlanacak, gerekli olan her işlemde net sonuçlar almamıza vesile olacaktır. Rızık kapatma büyüsü de tüm diğer şerri işlemler gibi, doğru hoca ile çalışmanız durumunda bozulacaktır.

Büyülerin Her Türlüsü Bozulabilir

Öte dünyalarda kötü niyetli işlemler bulunuyor olsa da her şeyin bir çaresi olduğunu unutmamak gereklidir. İster rızık kapatma büyüsü ister ayırma veya soğutma büyüsü olsun, büyü bozan hocalar nereden bulunur bildikten sonra gerekli işlemleri yaptırmak gayet kolay olacaktır.

Büyü bozan hocalar hakkında gelenler de dahil olmak üzere, sizden sitemize gelen tüm medyum yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını ana sayfada toplamaktayız. Okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply