Medyumlar

Konya Medyum Hocaları

İnsanların yaşadığı dünyayı etkileyen manevi dünyalar farklı ilimler ile tanınmakta ve anlaşılmaktadır. Medyum hocalar aracılığıyla çok daha net öğrendiğimiz bu alemlerde gerçekleşen her olay doğrudan bizleri etkilemektedir. Konya medyum hocaları da dahil olmak üzere çok sayıda medyum hoca bu sonsuz kudreti tanımak ve anlamak için çalışmalar yürütür.

Medyumluk mesleğinin her noktasında farklı işlemlere, yöntemlere rastlamak mümkündür. İşinde uzman olan bir medyum hoca en karmaşık ve zorlu durumlarda bile bu bilgilere erişecek, en iyi yöntemi belirleyerek gerekli büyü uygulamasını yapacaktır. Konya medyum hocaları arasında da bu şekilde çalışan uzman medyum hocalara rastlamak mümkündür.

Medyumluk mesleğinde sayısız farklı ilimden yararlanılmaktadır. Çok eski tarihlerden beri yapılan bu meslekte uzmanlaşmak için bu ilimlerde de uzman seviyesine gelinmelidir. İşlem yapan medyum hocalar, her zaman kendilerini bu alanda geliştirerek gereken her türlü bilgiyi öğrenmektedir.

Medyumların eğitim süreçleri hem büyü yöntemlerinin aktarımını hem de bu gizli ilimlere erişimi içermektedir. Konya medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar söz konusu eğitim sürecinden geçerek kendilerini büyü ve benzeri çalışmalar için hazırlamaktadır. Eğitim süreci boyunca, bilgiler ile birlikte medyum hocalara nefes güçlerini nasıl daha iyi şekilde kullanabilecekleri de öğretilmektedir. Bunları öğrenen bir medyum hoca, manevi konularda herhangi bir ihtiyacı olan kişilere en iyi şekilde yardım edebilir.

Havas İlmi Mutlaka Kullanılan Bilgiler İçerir

Konya medyum hocaları gibi bu alanda kendini geliştirmek ve farklı çalışmalar ile insanlara yardımcı olmak isteyen medyum hocalar havas da dahil olmak üzere sayısız farklı ilim konusunda bilgi sahibi olmak durumundadır. Medyum hocalar, eğitimleri sırasında tüm bu bilgilere erişir ve öğrenir.

Bu ilimler arasında önemli bir yer tutan havas ilmi, medyumluk mesleğinin olmazsa olmazlarından biri olarak görülmektedir. Bu kadim ilmi kullanmadan herhangi bir çalışma yapabilmek, enerjileri tam olarak anlamak ve yönlendirmek mümkün değildir. Havas üstadı olan Konya medyum hocaları her zaman enerjileri çok daha iyi tanıyacak ve gereken her türlü yönlendirmeyi başarılı şekilde yapacaktır.

Özellikle zor büyü çalışmalarında mutlaka havas bilgisi olan medyumlarla çalışmak gereklidir.

Havas Tek Başına Yeterli Bir İlim Değildir

Konya medyum hocaları, havas bildikleri sürece büyülerde ve diğer manevi işlemlerde başarıya daha yakın olsa da bu ilim tek başına her şeyi yapabilecek, tüm çalışmada başarı elde edebilmenizi sağlayacak bir ilim değildir.

Bu ilim ile birlikte daha sayısız konuda bilgi sahibi olmak, farklı güçleri kullanabilmek çok önemlidir. Konya medyum hocaları, tüm bu bilgileri en iyi şekilde bildikleri ve kullandıkları için yapılan her işlemde başarılı sonuç alabilmektedir.

Elbette bu durum her medyum için aynı değildir. Bu nedenle, büyü yaptıracağınız medyum hocaları araştırmanız ve alanında kendini ispatlamış isimlerle çalışmanız gereklidir.

Konya’da en sık olarak Ahırlı, Akören, Akşehir, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çeltik, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Emirgazi, Ereğli, Güneysınır, Hadim, Halkapınar, Hüyük, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Karatay, Kulu, Meram, Sarayönü, Selçuklu, Seydişehir, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinden medyum aranıyor.

Araştırmanız sırasında sitemize sizlerden gelen medyum yorum, öneri ve şikayet mesajlarını da okuyabilirsiniz. Tamamını okumak, soru sormak ya da deneyimlerinizi yazmak için ana sayfamıza gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply