Medyumlar

Gerçek Büyücü Hocalar ve Dolandırıcı Hocalar Nasıl Ayırt Edilir?

Büyüler, farklı amaçlarla yapılabilen ve insanların hayatını doğrudan etkileyen kavramlardır. Gerçek büyücü hocalar tarafından yapılan bir büyü çalışması sonucunda, kişinin hayatının baştan aşağı değişebilmesi, büyüye bağlı olarak iyi veya kötü bir yönde devam etmesi mümkündür.

Büyü çalışmalarında, medyum hocaların kullandığı enerjiler büyünün nasıl tesir edeceğini doğrudan belirlemektedir. Kimi büyü uygulamalarında, medyum hocaların kara büyü enerjileri ile çalıştıkları, bu nedenle insanların kötü etkilendiği bilinmektedir. Ancak, yolundan sapmayan, bu işi hak yolunda bir iş olarak gören gerçek büyücü hocalar, asla kara büyü enerjisi kullanmamakta, yaptıkları tüm büyülerin güvenli olduğu bilinmektedir.

Gaybi enerjileri tanımak için medyum hocaların çok yoğun bir eğitim sürecinden geçmesi gereklidir. Medyum hocalar, bu eğitim sürecini doğru şekilde tamamlamak adına neredeyse tüm ömürleri boyunca çalışmaktadır. Herkesin başarılı olamadığı bu süreç sonucunda, hocanın ne gibi çalışmalar yapabileceği, hangi yöntemleri etkili şekilde kullanacağı netleşmektedir.

Gerçek büyücü hocalar nasıl bulunur bilen bir kişi, her zaman için tüm işlemleri eğitimli ve güvenilir hocalara emanet edecektir. Bu hocalar, yaptıkları en ufak bir çalışmayı bile büyük bir ciddiyetle ele alacak, hiç kimsenin mağduriyet yaşamaması adına ellerinden geleni yapacaktır.

Gerçek büyücü hocalar, özellikle ilmi bilgiler konusunda büyük uzmanlığa sahiptir. Bu hocalar, kadim dönemlerden bu yana yapılan her türlü işlemde bu bilgileri kullanmış, kendilerine danışan insanlar için bu sayede yararlı olmuştur.

Bir medyum hocanın öğrendiği ilk ilim havastır. Havas, antik dönemlerden bu yana aktif olarak kullanılan ve hocaların en çok başvurduğu ilmi bilgilerden biri olarak kabul edilmektedir. Havas, surelerin ve duaların gücünü anlamaya, bu gücü rahman boyutlarda istenen şekilde kullanmaya yaramaktadır.

Gerçek büyücü hocalar, havas ile birlikte ledün ilmini de aktif olarak kullanmaktadır. Ledün, diğer ilmi bilgilere kıyasla daha özel bir yere sahiptir. Havas ile birlikte, bu ilmin de yalnızca el verme yöntemiyle aktarıldığı, sadece alanında uzman olan gerçek büyücü hocalara verildiği bilinmektedir.

Herkese Büyü Yapılabilir

Gerçek büyücü hocalar, dünyada var olan herkesin bir manevi enerjisi bulunduğunu, istenen herkes üzerine büyü yapılabileceğni söylemektedir. Kişinin enerjisi ne kadar güçlü olursa olsun büyüden etkilenmesi kaçınılmazdır.

Elbette bazı durumlarda büyülerin etkisiz kaldığı da görülebilmektedir. Bu gibi durumlar pek çok farklı sebepten kaynaklanabilmektedir. Ancak, gerçek büyücü hocalar nereden bulunur bildiğiniz sürece, büyü konusunda asla mağduriyet yaşamanız mümkün olmayacaktır. Bu hocalar, gerekli olan çalışmaları en iyi şekilde yapacak, tutmayacak bir büyüyü yapmayı en başta kabul etmeyecektir.

Büyüyü Yapan Hocanın Nefesi Önemlidir

Büyü yapımının temellerini oluşturan konulardan biri nefes gücüdür. Gerçek büyücü hocalar, nefes gücünü doğuştan kazanmakta, bu sayede yapılan çalışmaların başarılı olduğu görülmektedir. Medyum hocalar, bu güce sahip olmadıkları sürece herhangi bir şekilde büyü yapmayacaktır.

Elbette nefes gücü kadar önemli olan ilim bilgisini de unutmamak gereklidir. Havas, ledün ve daha sayısız farklı ilimde uzman olmak, yapılacak olan işlemlerin daha başarılı olması için anahtar niteliğindedir.

Gerçek büyücü hocalar nereden bulunur öğrendikten sonra, maneviyatın aslında ne kadar güçlü olduğuna şahit olmak mümkündür. Bu hocalar vesilesiyle, gerek maddi gerekse manevi her konuda büyü çalışması yapmak, hayatımızı istediğimiz ölçüde düzene sokmak mümkün olabilmektedir.

Gerçek hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sizlerden sitemize gelen medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını da okuyabilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply