Medyumlar

Sahte Hocalar ve Gerçek Hocalar Kimdir?

İnsanlar yaratıldığı zaman, sadece fiziksel alemde değil aynı zamanda gaybi dünyada da bir yansımayla yaratılmıştır. Gerçek hocalar tarafından bilinen ilimlerde, tüm bu yansımaların ne kadar güçlü olduğu, bizlere ne derece etki edebildiği anlaşılmaktadır. Hocalar, antik dönemlerden beri gelen kurallara ve geleneklere bağlı olarak, öte dünyanın tüm gücünü incelemekte ve bizlere bu alanda yardım etmektedir. Bu konu ile ilgili pek çok çalışma geliştirilmiş, insanların yararına sunulmuştur. Bu alan popüler oldukça, doğal olarak sahte hocaların ortaya çıkması da kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Ancak, her ne kadar etrafta dolandırıcı medyum hocalar görülüyor olsa da sahte ve gerçek hocalar nasıl ayırt edilir bilen insanların, her zaman ilim üstadı gerçek medyumları bulabilmesi mümkündür.

Gerçek hocaların özellikleri her zaman kendini belli edebilmektedir. Gerçek hocalar, öte alemleri her zaman için yakından tanıyarak kendilerini geliştirmektedir. Bu tanıma süreci boyunca, sayısız farklı ilmin bilgisi çalışılmakta, böylece gaybi işlemlerde başarı elde edilmektedir. Gerçek hocaların bilgisine erişemeyen dolandırıcı hocalar asla manevi dünyalar ile ilgili işlemlerde başarılı olamamaktadır.

Sahte hocalar için bilginin herhangi bir önemi yoktur. Bu kişiler, gaybi dünyaları bir oyuncak gibi görmektedir. Kudreti ile insanların hayatını değiştirebilen bu alemleri, sadece kişisel menfaatleri için kullanmakta, kendilerine danışanları mağdur etmektedir. Bu kişilerden uzak durmak için mutlaka iyi araştırma yapmak ve yeteneklerini ispatlamış isimlerle çalışmak gerekmektedir.

Sahte ve gerçek hocaları nasıl anlarız sorusuna pek çok cevap verilebilir. Başta ilim bilgisi olmak üzere, hocanın size olan yaklaşımı da gerçek olup olmadığını anlamanız konusunda yardım edecektir. İlim bilgisi yüksek olan gerçek hocalar, sorularınıza her zaman doğru yanıtlar verecek, aklınızda herhangi bir soru işareti oluşmasını engelleyecektir.

Sahte hocalar, öte dünyaları bilmediği için bu sorulara yanıt veremeyecektir. Bu nedenle, soru sormanız halinde size ters cevaplar vererek susturmaya çalışacaktır. Gerçek medyum hocalar, bu mesleği bir gönül işi olarak görmektedir. Bu nedenle, yaptıkları her türlü çalışmada dürüstlük ve cana yakınlık esası ile çalışmaktadır. Sahte ve gerçek hocaların farkları, tüm bu ufak noktalar ile çok net görülebilmektedir.

Zenginlik Büyüsünü Sadece Gerçek Hocalar Yapar

Manevi dünyalar, bizlerin dünyevi alemlerdeki kazançları üzerinde de doğrudan etkiye sahiptir. Bu alemlerde var olan güçler ve enerjileri kullanan medyum hocalar, zenginlik büyüsü adı verilen bir çalışma yapabilmektedir. Sadece gerçek hocalar tarafından yapılabildiği bilinen bu işlem sayesinde, insanların maddi kazançlarında artış sağlanır.

Sahte hocalar, zenginlik büyüsü ile ani kazançlar elde edileceğini belirtmektedir. Ancak, böylesi bir durumun mümkün olmadığını unutmamak gereklidir. Gerçek hocalar, bu çalışmaların tesir sağlayabilmesinin aşama aşama olduğunu belirtir. Doğru yapılan zenginlik büyüsü, her koşulda etkilerini gösterecek olsa da bir gecede yüklü miktarlarda para bulmak, kazanmak asla mümkün değildir. Sahte medyumlar, bunun mümkün olduğunu söyleyerek umut pazarlamaktadır.

Rızkımız da Manevi Dünyayla Bağlantılıdır

Öte dünyaların rızkımız üzerinde tesirli olduğu pek çok çalışma ile görülebilmektedir. Gerçek hocalar, kimi zaman rızık açma vefkleri kimi zaman ise zenginlik büyüsü gibi işlemler ile rızkımıza dokunabilmektedir.

Gerçek ve sahte hocalar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra, gaybın gücünden bu konu için de yararlanmak gayet kolay olacaktır. Uzman bir medyum hoca bulduğunuz ve kendinizi bu alanda geliştirdiğiniz sürece her konuda destek alınması mümkündür.

Sizden gelen tüm medyum hoca yorumları, tarafsız bir şekilde ana sayfada yayınlanmaktadır. Okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Nunu at

    Kimseyi yargılamak veya başka bir yorum yapmak bize düşmez. O yüzden sadece kendi deneyimlerimden yola çıkarak soruya görüş yazacağım.

    Ben daha önce aşk büyüsü yaptırmış biriyim. Medyum Ali Gürses adında bir hoca ile çalıştım, kendisinin yaptığı işlemden de fazlasıyla memnun kaldım. 535 590 62 75 telefon numarasından ulaşmıştım, internet sitesi de medyum ali . com hala değişmemiş numarası.

    Konuya dönersek, benim yaptırdığım büyü çalışması karşı tarafın tekrar bana geri gelmesi içindi, aramızdaki ilişki bitmişti, ben hala seviyor olsam da o benden soğumuştu ama yapılan çalışma sonrasında tekrar beni sevmeye başladı, resmen düşünceleri baştan aşağı değişti yani.

    Çalışmayı bir hafta gibi bir sürede tamamlamıştı hoca, sonra tabi hızlı şekilde bana ulaştırdı, sonrasında tüm istediğim etkiler aşama aşama ortaya çıktı, çok şükür gayet de iyi gitti istediğim her türlü sonucu aldım.

  • Leave a Reply