Medyumlar

Evlilik Büyüsü Yaptıranlar

Çok eski dönemlerden beri pek çok büyü uygulaması yapılmış ve insanların hayatlarının olumlu olarak değişmesi için vesile olmuştur. Medyum hocalar bu tarz uygulamalar ile insanların hayatlarını değiştirerek hayırlı bir yola girmelerini sağlamış, manevi alemlerin sonsuz enerjilerini hayır için kullanmıştır. Uzun süreler boyunca geliştirilen büyü teknikleri bu konuda hem medyumların hem de insanlığın yardımcısı olmuştur.

Bir büyü tekniğinin yeteri kadar gelişebilmesi için çok sayıda medyum hoca tarafından nesiller boyu kullanılması gereklidir. Özellikle evlilik büyüsü gibi popüler büyü uygulamalarında bu durum çok net olarak görülebilir. İnsanlar antik dönemlerde de bugün de evlilik büyüsü yöntemine başvurarak sevdiklerine kavuşmaya gayret etmektedir.

evlilik büyüsü
evlilik büyüsü

Evlilik büyüsü için kullanılacak pek çok farklı yöntem bulunur ancak bu yöntemlerin hepsi aynı noktaya etki ederek sonuç verir. Etki edilen nokta manevi alemlerde yer alan ve sadece medyum hocalar tarafından özel tekniklerle görülebilen bağlardır. Bu bağlar insanlar arasında var olan tüm sosyal ilişkileri düzenler, evlilik de buna dahildir. Bu bağlara yapılan müdahaleler ile kişiler arasında evlilik durumu oluşturulabilir.

Evlilik büyüsü yapıldıktan sonra başlangıçta kişiler birbirlerine özel bir arzu duyar. Diğer insanlardan uzak kalır ve her zaman birlikte vakit geçirmeyi isterler. Daha önce kavgalı bile olsalar artık birbirlerine çok daha yakın davranırlar ve her dakikalarını bir arada geçirmeyi arzularlar. Bu durum evlilik büyüsünün başlangıç etkisidir.

Kişiler birbirine doğru çekildikçe aralarındaki duygular romantikleşir. Birbirlerine daha önce hiç o gözle bakmamış olsalar bile evlilik düşüncesi akıllarına yerleşir. Medyum hocanın kullandığı evlilik büyüsü yöntemine bağlı olarak kısa sürede bu düşüncelerini kesinleştirir ve evlenmeye karar verirler.

Elbette her yöntemin etkisi farklı olabilir, ancak evlilik büyülerinin insanlar üzerinde oluşturduğu etkiler genellikle bu şekildedir.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

2 Yorum

  • Reply Devlet at

    MEDYUM KENAN DOLANDIRICIDIR! KESİN TUTAR DEDİĞİ BÜYÜLER TUTMAMAKTADIR! ASLA BİR KURUŞ PARA VERMEYİN ÇOK PİŞMAN OLURSUNUZ! DOLANDIRILMAK İSTİYORSANIZ ÇALIŞIN!!!! BANA YAPTIĞI BÜYÜ TUTMADI, AYLARCA TEKRAR YAPMASINI BEKLEDİM, EN SON ENGELLEDİ KAYBOLDU GİTTİ! UZAK DURUN DOLANDIRICIDAN! SADECE UMUT TÜCCARININ TEKİ!

  • Reply Tosun at

    Medyum ÖMER ile CALİSMAYIN! Oglum kumar bagımlısı dıye vefk yaptırdım kesın etkılıdır dıye zor gunumda borcla harcla yaptırdım vefkımı gondermedı parayı alıp cevap vermemeye basladı normalde oglum nasıl kumarda parasını carcur edıyosa bende oyle yapmıs oldum hakkım haram olsun ınsallah kendısıde boyle zor duruma duser dolandırıcı

  • Leave a Reply