Medyumlar

En İyi Medyumlar ve Hocalar Kimdir? Dolandırıcı Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Gaybın sonsuz enerjisini en iyi şekilde kullanabilme becerisi gösteren medyum ve hocalar, manevi olarak eski gücünüze kavuşmanız için çalışır. Bazı durumlarda, başımıza gelen olayları fiziksel olarak düşünsek de aslında maneviyattan kaynaklanan sorunlar nedeniyle bunları yaşıyor olabiliriz. Tam da bu noktada devreye medyum ve hocalar girer. Medyum ve hocalar, pek çok büyü ve büyü bozma işi ile uğraşan, metafizik yönü güçlü olan profesyonel kişilerdir.  Her biri, diğer alemlerde bulunan enerjileri varlık evrenine yönlendirmek ve burada onlara istedikleri gibi şekil verebilmek için çalışır. Ancak, bu durum günümüzde çok başka bir hale geldi. Artık gerçek bir medyuma ulaşmak zorlaştı. İşinin ehli bir hocaya ulaşmak için artık günlerce araştırma yapmak gerekiyor. En iyi medyumlar ve hocalar kimdir? Araştırmalarında hocaların bilgi birikimi ön plana çıkıyor. Çözemeyecekleri bir şeyler olsa bile farklı yollar izleyerek, yaşanan olayın etkilerini hafifletebilecek derecede ilmi olan kişilerdir. Çoğu medyum ve hocanın kendine ait bir internet sitesi bulunduğu için bu kişilere internet üzerinden çok rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür. Kendilerine başvuran kişilerin problemlerini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için çalışırlar. En iyi medyumlar ve hocalar kimdir? Sorusuna doğru yanıtlar bularak, manevi sıkıntılarınıza çare bulabilirsiniz. Peki, en iyi medyumlar ve hocaların farkı nedir?

En İyi Medyum ve Hocaların Farkı Nedir?

En iyi medyum ve hocaların yani işinin ehli olan kişilerin farklarını öğrenmek, sahtelerinden ayırt etmenizi kolaylaştırır. Medyum ve hocaların doğuştan sahip oldukları güçler onlara diğer alemlerin enerjilerine erişme yetisini sağlar. Bu beceriler ile büyü ritüelleri sırasında enerjileri yönlendirebilirler aynı zamanda kendilerini geliştirmeye devam ederler. En iyi medyumlar ve hocalar kimdir? Araştırması yapan kişiler, medyum ve hocaların becerileri, bilgileri ve tecrübelerinin ne kadar önemli olduğunu görür. Medyumların uzmanlıklarının yanı sıra bilgi birikimleri de onların işinde ne kadar iyi olduğunu gösteren bir unsurdur. Yıllar süren eğitimlerden geçen medyum ve hocalar, yaptıkları her çalışma ile tecrübelerini de arttırırlar. Doğuştan gelen yeteneklerini bilgi ve tecrübeleri ile harmanlayabilen medyum ve hocalar, işini en iyi yapan kişilerdir. Bir büyü çalışması hakkında kesin konuşamayan medyumun sahte olma ihtimali çok yüksektir. Çünkü büyü işlemleri kişiden kişiye göre değişse de temeli değişemeyecek uygulamalardır. Büyü çalışmalarının temeli ile ilgili emin bilgiler veremeyen ve kendine medyum diyen kişilerden uzak durmanız daha doğru olacaktır. En iyi medyumlar ve hocalar kimdir? Sorusunun genel olarak cevapları yukarıda aktardığımız gibidir. Gerçek medyum ve hocalara ulaşmanın yolunu arayan kişiler sitemizden medyum ve hocalar hakkında bilgi ve fikirlere sahip olabilir.

Sitemizde ana sayfada yer alan medyum, hoca yorum ve şikayetlerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply cigdem at

    selam arkadaslarrr uc yillik bir sevgilik surecim var her seyi yasadigim biriyle, her seyimiz bir ve birbirimizi cok seviyoruz ama mezhep meselelerinden dolayi ailem evlenmemize izin vermedi asla, cok ikna etmeye calistik ama olmadi benim ailem kotu davraninca onun aileside ayni sekilde davranmaya basladi, en son bir akil aldigim abladan medyum ali gurses hocayi duydum daha once hic duymamistim ama arastirinca hic sikayet olmadigini gordum hatta gunes gazetesine falan cikmis arayip durumu anlattim bana abi gibi yaklasti nasihatlerini verdi allahin izniyle cozulecek dedi, bir islem yapti benim babam cok katidir hep kizardi bu konu acildiginda hatta evden bile kovmayi dusundu baska sehre akrabalarin yanina gondermeyi bu sefer konuyu actigimda bana cok ilimli yaklasti bu buyuyu yaptirdiktan sonra ayni seyi sevgilimin aileside yasamis ikimizde cok sasirdik su an herkes cok ilimli bakiyor olmasi gerektigi gibi yolunda gidiyor hatta aileler tanisti cok sevdiler birbirlerini valla mucize gibi birsey oldu bizim icin ama allahin ilminin ne kadar buyuk oldugunuda gormus olduk ali beyin mail adresi medyumalibey@gmail.com genelde hep oradan irtibat kurduk telden daha cok bakiyor numarasida 5355906275 genelde herkes hep dolandirildiklarini yazmis bende bu sekilde bir tavsiyede bulunmak istedim

  • Leave a Reply