Medyumlar

Medyum Dolunay Şikayet Ve Yorumları

Dünya üzerinde her kültürde büyü vardır ve medyum hocalar farklı amaçlar için büyü yapabilmektedir. Medyum Dolunay veya başka bir medyum hoca olması fark etmeksizin her kültürde isimleri ve büyü yöntemleri değişen pek çok kişi bulunur. Bu kişiler yeri geldiğinde aşk yeri geldiğinde bambaşka konular amacıyla büyüler yapabilmektedir.

İkna büyüsü bu tarz büyüler arasında önemli yer tutar. Evliliklerden iş hayatına kadar her konuda kullanılabilen bu büyü yöntemi mutlaka işini iyi yapan hocalar tarafından yapılmak zorundadır. Bu büyü doğru şekilde yapılmazsa herhangi bir etki göstermeyecektir. Bu nedenle tüm hocalar için tıpkı Medyum Dolunay nasıl diye sorulduğu gibi nasıl sorusu sorulmalı ve çalışmaları hakkında araştırma yapılmalıdır. Elbette bir hocanın çalışmaları hakkında bilgi edinmek için çalışmak gereklidir. Ancak her medyum hoca ile çalışamayacağınız için mutlaka diğer insanların yorumlarını ve şikayetleri okumanız gereklidir. Sitemizde yalnızca Medyum Dolunay değil tüm diğer medyumlar hakkında yapılmış yorum ve şikayetleri bulabilirsiniz. Böylece hangi hoca ile çalışacağınız konusunda daha rahat karar verebilir, dolandırıcılar ile karşılaşmadan gerçek medyum hocalarla her konuda çalışabilirsiniz.

İkna büyüsü oldukça karmaşıktır. Etki edebilmesi için medyum hocaların mutlaka diğer kişilerin enerjilerini incelemesi, okuması gerekir. Bunun için de eski yıllardan bu yana el verme yöntemiyle üstat medyumlar tarafından öğrencilerine aktarılmış olan yöntemler kullanılır. Medyum Dolunay’a ikna büyüsü yaptıranların yorumlarında görebileceğiniz gibi herkes için farklı bir yöntem belirlenir ve ikna büyüsü bu yöntem ile yapılır. Bir medyum herkese aynı büyüyü yapamaz, farklı sonuçlar almak için farklı büyü yöntemleri kullanır. Hatta kimi zaman ikna büyüsü olarak geçen büyü çalışmaları yerine papaz büyüsü veya benzer büyüler de tercih edilebilir.

Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınız zaman ikna büyüsünün etkileri kademeli olarak ortaya çıkar. Bu etkiler doğal yollarla gelişir ve zaman içerisinde istenen sonucu verecek şekilde devam eder. Mucizevi ve yapay bir etki yaratmak yerine büyülenen kişiler zaman içerisinde kabul istenen düşünceyi kabul etmeye başlar. Bu çalışmanın ne zaman etki edeceği tamamen yapılan büyüye ve çalışılan hocanın nefes gücüne bağlıdır. Medyum Dolunay’ın büyüleri 10 günde tutarken başka bir hocanın büyüsü birkaç günde sonuç verebilir. Her koşulda etkili ve hızlı bir büyü için gerçek medyum hocalarla çalışılması gereklidir.

Medyum Dolunay ve tüm diğer medyumlar hakkındaki yorum ve şikayetleri okumak, kendiniz de yorum yazmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

10 Yorum

 • Reply eylül at

  merhaba herkese ben denizliden yazıyorum 46 yaşındayım eşim beni aldatması gerçekten katlanır gibi değildi öyle bir duruma gelmiştim ki kendime zarar vermeyi bile düşündüm ki bende ihanetle alakalı geçmişte babamın anneme yaptıkları aklıma geliyordu eşim bile bile bunları bana yapmasını bir türlü kaldıramadım beni hayata bağlayacak tek şey 8 yasındaki oğlumdu kendi kendime ne hale geldiğimi düşündüm bunu yapan adam gününü gün ederken ben kendime neden eziyet ediyordum ki bir an kendimi ve oğlumu düşündüm ve toparlanmaya karar verdim ilk olarak bana bunları yapan esimin acı çekmesi için ne yapabilirim diye düşündüm ve medyum araştırmaya basladım internette yorumları okurken medyum ali gürses hocayı buldum kendisinin bu konularla alakalı olarak mısırda eğitimleri olduğunu havas ve ilm-i ledün almış olduğunu öğrendim ve kendisini arayıp eşimin bana reva gördüğü durumu anlattım bana yardımcı olabileceğini söyledi hemen isleme basladık ve aradan 4 hafta geçtikten sonra eşimin o kadından ayrıldığını öğrendim ve çok acı çektiğini öğrendim ben zaten artık bana geri dönmesi gibi bir isteğim yoktu tek isteğim yuvamızı yıkan o kadından ayrılıp aklının başına gelmesi pişman olmasıydı ki buda gerçekleşti allah’ın izniyle. ali bey bu süreçte hep yanımda oldu parayı aldım işim bitti deyip ortadan kaybolmadı en saçma sorularıma bile cevap verdi genelde mailden yazıştık kendisiyle tel nosunu merak edenler 05355906275 maili medyumalibey@gmail.com benim de selamımı söyleyin kendisine 🙂

 • Reply Mustafa at

  Hayırlı geceler dilerim.
  Medyum Semiha’ya yaklaşık beş ay önce bir papaz büyüsü çalışması yaptırdım. Bu çalışmayla ilgili kesin olarak etki görüleceğine dair bir söz almıştım. Almış olduğum bu söz doğrultusunda çalışmaya karar verdim.

  Aşk büyüsü yaptırmak istemiştim, özellikle böyle hassas bir çalışma olduğu için mutlaka tutması gerekiyordu. Tutmayacak olsa büyü yaptırmayı bile istemiyordum.

  Kendisi ne sözler verip ne yeminler ederek kesin olarak tutacağını söyledi. Bu gibi bir durumda insan ister istemez kabul etmek istiyor. Özellikle kendisinin gerçek bir medyum olduğunu düşündüğünüz zaman kesin bir etki görülecek diye hevesleniyorsunuz.

  Velhasıl Medyum Semiha yalancı çıktı. Büyü tutmadıktan sonra herhangi bir destekte bulunmadı. Sürekli olarak beklemem gerektiğini söyledi. Beş ay boyunca bekledim ama hala bana beklemem gerektiğini söylüyor. Bu kadar uzun sürede büyü ile ilgili bir gelişme olmayacağını bildiğim için çalışmanızı kesinlikle önermem. Aynı zamanda kendisinin sözlerine de kanmamanız gerektiğini belirtmek istiyorum.

 • Reply Teoman at

  Merhabalar,
  Basit bir korunma vefki yaptırmak için Medyum Hatice’ye başvurmuştum. Üzerimde büyü olduğunu söyleyerek bana ek olarak bir de büyü bozma çalışması yapılması gerektiğini söyledi. Bu çalışmayı da sözüne güvenerek kabul ettim.

  Vefk için başlangıçta 2000 liraya anlaşmıştık. 2000 lira daha para ödeyerek büyü bozma çalışması yaptırdım. Buraya kadar her şey normal gidiyordu ama vefk için başta göndermiş olduğum parayı göndermediğimi iddia etmeye başladı. Bununla ilgili gerekli olan tüm yazışmaları, dekontları gönderdim, kendisinin de parayı aldığını onayladığı mesajları gösterdim, yine de kabul ettiremedim.

  İnternette biraz araştırma yapınca karşıma sürekli olaran Medyum Hatice’nin yaptığı bu tarz dolandırıcılıklar çıktı. İnşallah başka bir insanın başına böyle bir durum gelmez ve yeteri kadar ifşa olur…

 • Reply Onur at

  Benim başımdan geçenler artık roman olur öyle diyeyim, birkaç defa medyumlara para kaptırdıktan sonra her seferinde değişen telefonlar, isimler, uğraş dur derken, hiç kimseye güvenmeyeyim demiştim ama ali gürses hocaya iyiki güvenmişim diyorum şimdi, evimize musallat olan bir adam var allahın cezası karımın işyerinden ve güçlü biri, sürekli bir sıkıntı çıkarıyor bize ne yaptıysak uzaklaştıramadık öyle olunca, bende soğutma büyüsü yaptırdım, hızlı olması adına papaz büyüsü istedim papaz büyüsüde güçlüymüş gerçekten 5 günde iletişimine kadar kopardı, ben dolnadırılırım kandırılırım diye bekliyordum yine ama dürüst bir medyum olduğunu görünce içim rahatladı gerçekten, ali gürses hocayı bu yüzden buradan tavsiye ediyorum herkeze hiç yapmadığım şekilde biri hakkında tavsiyede bulunuyorum böyle bi ihtiyaç olursa ilk düşüneceğim başvuracağım kişi ali hoca olacak internet ortamında çok dolandırılan insanlara denk geliyorum araştırın arkadaşlar önce umutlarınızı kullanmalarına izin vermeyin benzer sıkıntısı olan arkadaşlar ali gürsesten bilgi alsın derim telefonu 05355906275 mail adreside medyumalibey@gmail.com zaten sesinden yazdıklarından bile nasıl bir insan olduğu anlaşılıyor

 • Reply ankaragücü at

  24 yaşındayım bugüne kadar hiç medyumla çalışmadım ne olduğunu ne iş yaptığını bile bilmezdim ama keşke daha önceden bileydim diyorum siz siz olun önceden araştırın en son belki aylarca araştırma sonucu ali gürses adındaki hocayla iletişime geçtim allah razı olsun nasıl bir işlem yaptıysa hayatım değişti diyebilirim sadece bir haftada vefk işlemi yaptı gelen işlemi yanımda taşıdım dediği şekilde kullandım zorda değildi zaten ben bile kullanabildim hiç bilmiyor olmama rağmen sıkıntı yaşamadım işlemin etkisinide söyliyim yaptırmayı düşünenler için 10 gün falan geçti istediğim iş oldu diyebilirim işlem çok güçlüymüş denildiği kadar tavsiye ederim medyumalibey@gmail.com mail adresi hep oradan yazıştık daha sesini bile duymadım ama aldığım sonuç olağanüstü

 • Reply deste at

  Arkadaşlar medyum tuana dan uzak durun 3000 liram gitti açmıyor telleri şimdi

 • Reply Love at

  Geri getirme büyüsü konusunda daha önce iki kişiyle çalıştım. İkisini de allaha havale ediyorum öyle kötü ve karaktersiz insanlar çıktılar. Biri hatta küfür edip kapattı telefonu yüzüme dolandırıcı. İsimlerini vermeyeceğim öteki tarafta hesaplaşırız inşallah diyerek.
  Bunun dışında gerçekten memnun kaldığım ve işlemi hakkıyla yapan gerek davranışıyla yaklaşımıyla gerekse nefesiyle beni memnun bırakan ali hocayı herkeze tavsiye etmek istiyorum. Eşimle olan ayrılığımızı sorunsuz, hasarsız bir şekilde atlatıp tekrar bir araya gelmemizi sağlayan adam oldu kendisi. Allah bin kere razı olsun. Dolandırıcıların içinde gerçekten hala hak yolunda bu ilmi uygulayan işinin ustası insanların olduğunu bilmek insana güven veriyor.

 • Reply Timur at

  Bir kamu kuruluşunda çalışıyorum, işte iyi olmama rağmen çeşitli sebeplerden dolayı bana terfi verilmedi, hakkım yendi. Bununla alakalı başarı vefki yaptırmıştım, bir akrabam benim adıma yaptırmış gönderdi. Medyum Ali Gürses’in yaptığı çalışmaydı. Başımdan geçeni anlatmak istiyorum, gaybın ne kadar tesirli güçlü olduğunu anlamak isterseniz diye… Vefk geldikten sonra bir yarışma ilanı oldu kurum içinde. Yarışmaya katıldım, baştan savma yapmış olmama rağmen özel olarak ilgi çekti müdürüme yukarıdan yazı gelmiş bunu yapan kim diye, yarışmada derece alamadım ama yine de yukarıdan yazı geldiği için terfi aldım. Şimdi istediğim pozisyondayım. Çok etkili bir şekilde sonuç verdi. Vefkten falan umudum olmamasına rağmen karşımda bir sürü tanıdığı olan insanlar olmasına rağmen terfi bana geldi. Allah çok büyük, maneviyatın gücüne inanmak lazımmış bunu anladım. Allah medyum ali gürsesten de bu çalışmayı benim için yaptıran arkadaşımdan da razı olsun.

  • Reply DESTE at

   TİMUR BEY ALİ GÜRSESE NASIL ULAŞABİLİYORUZ ACABA

   • Reply Timur at

    05355906275 telefonu.

  Leave a Reply