Medyumlar

Belçika Medyum Belçika Hocalar

Kadim dönemlerin en önemli öğretilerinden olan medyumluk işi bugün de aynı önemle pek çok hoca tarafından devam ettiriliyor. Dünyanın farklı ülkelerinde bulunan medyum hocalar oldukça karmaşık çalışmalar yaparak manevi dünyaya ait konuları çözüme kavuşturuyor, sorunların çözülmesine vesile oluyor.

Belçika medyum hocaları da bu dünyaya ait sorunların çözümüne vesile olan kadim meslek temsilcileri arasında. Manevi alemlerin sonsuz kudretini kullanmak için çocukluk yıllarından başlayan özel bir çalışma ile yetiştirilen medyumlar, insanların yararına kullandıkları bu enerjiler sayesinde pek çok kişinin hayatını değiştirebiliyor.

Türkiye’de çalışan medyumlara kıyasla çok daha zor bir ortamda çalışmalarını yürüten Belçika medyum hocaları bu alemlere ait enerjileri en iyi şekilde kullanabilmek için pek çok farklı malzeme kullanarak uygulamalar yapmakta. Özellikle büyü bozma gibi alanlarda farklı uygulamalar ile çalışan Belçika medyum hocaları, bulundukları ülkenin koşullarına en iyi şekilde uyum sağlayarak, malzemelerini ve çalışmalarını buna göre şekillendirmekte.

Manevi alemlerin sınırları ve dünyaya benzer bir çalışma prensibi olmadığı biliniyor. Ancak bu alemlere ait enerjileri dünyaya aktarabilmek için bir takım malzemelere ihtiyaç duyulan çalışmalar kullanılabiliyor. Bu gibi durumlarda medyum hocaların bulundukları ülke çalışmayı dolaylı yoldan etkileyebiliyor. Örneğin, Belçika medyum hocaları tarafından kolayca bulunamayan bir malzemeyle yapılması gereken çalışma Türkiye’de çok daha rahat yapılabilir, yine aynı şekilde bunun tam tersi de söz konusu olabilmektedir.

Bu durum göz önüne alındığında medyum hocaların tecrübe ve bilgisinin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkmakta. Eğer medyum hoca yeteri kadar tecrübeliyse ve yapacağı çalışma konusunda bilgi sahibiyse kullanılacak malzemelere alternatif üretebilir, bu alternatifleri kullanarak çalışmasını etkili şekilde tamamlayabilir. İşte tam da bu yüzden mutlaka işinin ehli bir Belçika medyum hocası ile çalışmalı, tecrübesine güvenmediğiniz isimlere uygulama yaptırmamalısınız.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Ufuk at

    ben medyum kenan ile çalıştım ama yorumlar biraz kafamı karıştırmaya başladı. Yaptırdığım büyüyü 40 günde kesin tutar diyerek yapmıştı, üzerinden 3 aya yakın süre geçti hala umutla bekliyorum. Henüz bir etki de görülmedi. Acaba boş yere mi bekliyorum? Daha önce medyum kenan ile çalışanlar varsa bana cevap verebilirse çok sevinirim.

  • Leave a Reply