Medyumlar

Medyum Ali Hoca Şikayet ve Yorumları

Hangi çalışma olursa olsun, en basit bir büyüden karmaşık bir vefk çalışmasına kadar her şeyde doğru medyum seçimi çok önemlidir. Medyum Ali Hoca gibi tüm diğer medyum hocalar hakkında gerçekten verimli bir araştırma yapılması, hocalar hakkında yapılmış olan yorumların okunması elzemdir. Bu sayede çalışılacak hocanın yaptıkları konusunda daha net bilgi edinilir.

Sitemizde sadece Medyum Ali Hoca değil aynı zamanda tüm diğer medyum hocalar ile alakalı yazılmış yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Bu yorum ve şikayetlerden hocalar hakkında bilgi edinebilir, çalışacağınız ismi en doğru şekilde seçebilirsiniz.

Medyum Ali Hoca güvenilir mi gibi soruların cevabını bulabileceğiniz internet sitemizde her medyum hakkında gerçek kişiler tarafından yazılmış yorumlar yer alıyor. Daha önce çalışılmış ve denendiğine emin olunmuş medyumlar hakkında yapılan bu yorumlar insanların merak ettikleri her soruya cevap bulabilmesini de sağlıyor.

Her konuda medyum seçimi çok önemli olsa da söz konusu çalışma vefk olduğu zaman çalışacağınız medyum hocanın kim olacağı kritik önem taşır. Vefk çalışmalarının fazlasıyla hassas olması istenen sonucun alınmasını zorlaştırır. Ancak işinin ehli bir medyum hoca ile çalışarak vefkten istenen verim alınabilir. Vefk, hem yazıldığı saat hem de kullanılan mürekkep gibi pek çok konu nedeniyle özenle yapılmak zorundadır. Çok sayıda hesaplama içermesi nedeniyle çalışacağınız medyum hocanın tecrübesi de bilgisi kadar önemlidir.

Vefk yapmayı bilmeyen birinin çalışacağı medyum hocanın vefkiyle alakalı bilgi edinmesinin tek yolu diğer insanların yorumlarıdır. İster herhangi bir medyum hocaya isterse Medyum Ali Hoca’ya çalışma yaptıranlardan olsun, vefk yaptıracak herkes mutlaka iyi bir araştırma sürecinden sonra karar vermelidir.

Kadim dönemlerden beri en çok tercih edilen ve en zor konularda bile etkisine defalarca şahit olunan vefkler bugün de aynı işlevini sürdürmekte. Bu çalışmaların ne kadar hassas olduğunu bilen herkes de manevi alemlerden en fazla yararı elde edebilmek için doğru bir medyum hoca aramakta, bu kişilere güvenerek vefk yaptırmakta. Hayat değiştirebilen bu çalışmanın doğru kişiler tarafından yapılması başarı için elzem olduğundan gerek Medyum Ali Hoca nasıl gerekse başka bir medyum hocanın işleri hakkında soru sormak en doğal hakkınızdır.

Sitemizde yer alan gerçek kişiler tarafından yazılmış olan yorumlar ile doğru seçim konusunda rehberlik edinebilirsiniz. Medyum Ali Hoca ve tüm diğer medyumlar hakkında yazılmış olan yorum ve şikayetleri okumak, kendi yorumlarınızı yazmak için aşağıya kaydırıp yorum formuna inebilir veya ana sayfamıza gelen diğer yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply Hakim at

  ARKADAŞLAR KÖTÜ BİR DURUM YAŞIYORUM BÜYÜ YAPTIRDIM AMA BÜYÜ İLE İLGİLİ BİLGİSİ OLMAYAN BİR MEDYUMA DENK GELDİM!
  MEDYUM HÜSEYİN ADI VERİLEN BİR DOLANDIRICI VAR BU DOLANDIRICI İLE ÇALIŞTIM AMA MAAELSEF TABİ ÇALIŞIRKEN BÖYLE BİRİ OLACAĞINI BİLMİYORDUM BİLE!!!!!
  KENDİSİNE 5000 LİRA PARA GÖNDERDİM BÜYÜSÜ TUTMADI SONRA TEKRAR YAPTIRMAK İÇİN 2000 LİRA DAHA YOLLADIM!!!!!! O BÜYÜ DE TUTMADI SONRASINDA ENGELLEDİ GİTTİ! BÜYÜSÜ TUTMAYINCADA KALDIRAMIYOR ENGELLİYOR!!!

 • Reply Esen at

  Kimse hakkında dolandırıcı demek istemem, kimseye de böyle bir şey demedim ama Medyum Ramazan hakkında maalesef bu yorumu yapmak zorundayım.

  Medyum Ramazan bana vefk işlemi için bir hafta süre sözü vermiş olmasına rağmen dört aya yakın süredir herhangi bir gelişme olmadı.

  Telefon numarasını sürekli olarak değiştiriyor olması nedeniyle ulaşmakta da çok zorlandım, defalarca yeni numarasını araştırıp bulmak zorunda kaldım.

  Telefondaki diyaloglarımız da çok garip oluyor. Büyü ile alakalı durumu soruyorum, ilgileniyormuş gibi yapıp kapatınca engelliyor, defalarca telefon değiştirmek veya akrabalarımdan, arkadaşlarımdan aramak zorunda kaldım. Böyle olduğu için ciddi anlamda bir mağduriyet yaşadım.

  Göndermiş olduğum paraya üzülmüyorum, sadece beklerken kaybettiğim vakte üzülüyorum!

 • Leave a Reply