Medyumlar

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Bir medyum hoca, herhangi bir konuda büyü yapmayı öğrenebilmek için çok yoğun bir eğitim sürecinden geçer, farklı araştırmalar yaptıktan sonra büyü uygulamalarına başlar. Bu eğitim süreci içerisinde büyü çeşitlerinin öğrenilmesi de yer alır. Medyum hocalar aşk büyüsü çeşitlerini tam olarak öğrendikten sonra böylesi uygulamalara başlar ve insanların isteklerine yanıt verebilecek biçimde çalışma yapar.

Aşk büyüsü çeşitleri diğer büyülere göre çok daha fazladır. Bunun en temel sebebi antik kültürlerden beri bu büyüye yönelimin çok yüksek olmasıdır. İnsanlar eskiden de bugün de aşk konusunda desteğe ihtiyaç duyar, bu yüzden aşk büyüleri için medyum hocalara gider.

Tek taraflı olması halinde oldukça zor haller yaratan aşk yüzünden insanların hayatı zehir olabilir. Yine bunun tam tersi olarak karşılıklı yaşanan bir aşk halinde kişinin hayatı çok ciddi anlamda olumlu değişim yaşayabilir. Gerçek medyum hocalar, insanların hayırlı bir hayat geçirmelerine vesile olmak amacıyla aşk büyüsü yapmakta ve kişiler arasında bu bağı büyü yoluyla oluşturmaktadır.

aşk büyüsü
aşk büyüsü

Aşk büyüsü yapıldığı zaman iki insan arasındaki kadim manevi bağlar direkt olarak etkilenir. Kişiler arasındaki bu bağ güçlü bir hal alır ve sevgi hali giderek güçlenir. Aşama aşama etki eden aşk büyüsü en sonunda iki insan arasında kırılamayacak kadar yoğun bir duygunun oluşmasına sebep olur. Bu bağ bir kez oluşturulduktan sonra asla bozulmayacaktır. Eğer işi yapan medyum hocanın nefes gücü yüksekse, aşk büyüsünün etkisi hem hızlı görülecek hem de büyü bozma çalışmalarına karşı bile daha dayanıklı olacaktır.

Aşk büyüsü gibi kadim bir büyüyü yapabilmek için işinin ehli bir medyum hoca olmak şarttır. Aksi takdirde yapılan büyünün etkisi hayal edildiği gibi, yeteri kadar güçlü olmayabilir.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply Halit at

  MEDYUM MEHMET’TEN HİÇ MEMNUN KALMADIM! VEFK İÇİN PARA ALDI, İKİ AYDIR GÖNDERMİYOR! SÜREKLİ OLARAK TELEFONDA BUGÜN YARIN DİYE OYALIYOR ALLAHIM BIKKINLIK GELDİ ARTIK! YAZMAYACAKTIM NORMALDE AMA DAYANAMADIM! HAKKIMI HARAM EDİYORUM!

 • Reply Asaf at

  Selamlar,

  Aşk büyüsü yaptırdım Medyum Hikmet’e, 4500 lira para gönderdim, bu kadar ciddi bir mebla ödemiş olmama rağmen üç aydır büyünün peşinde koşuyorum. Hala bir gelişme yok. Bir haftada biteceğine dair söz almış olmama rağmen Medyum Hikmet tarafından üç aydır oyalanıyorum.

  Bu konudan artık umudu kestim, büyünün geleceğini de düşünmüyorum artık. Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız Medyum Hikmet yerine başka bir medyum tercih etmenizi tavsiye ederim.

 • Leave a Reply