Medyumlar

Aşk ve Bağlama Vefki Yaptıranlar

İnsanlar kendini diğer dünyadan bağımsız gibi görse de aslında öte dünyalar bizlerin çok önemli bir parçasıdır. Bu alemde yaşadığımız her şeyin bir karşılığı diğer dünyada bulunur ve bizleri az veya çok şekilde etkiler. Aşk ve bağlama vefki gibi çalışmalarda da görüleceği üzere, insanların tüm duyguları bu alemler ile bağlantılı şekilde ortaya çıkmaktadır.

İnsanlar arasında her zaman gözle görülemeyen bir manevi bağ vardır. Bu bağ, sıradan bir sohbet yaşadığınız insanlar ile aranızda bile oluşabilmektedir. Bağın güçlenmesi halinde sevgi, zayıflaması ve kopması durumunda ise soğuma görülür. Medyumlar, öte alemlere dair konulara her daim hakim oldukları ve bu alanda uzmanlaştıkları için tüm bu bağları istenen şekillerde değiştirebilmektedir. Aşk ve bağlama vefki de bu işi yapabilecek enerjilere sahip, oldukça tesirli bir işlemdir.

Aşk ve bağlama vefki her iki insanın da iradesine etki eder. Yine aynı şekilde, birbirine bağlanacak veya aşık olacak insanların enerji alanları da bu özel çalışmanın tesiri altına girer. Medyumlar, kadim dönemlerden bu yana gelen teknikleri ve gizli bilgileri kullanarak böylesi yoğun ve güçlü bir etki ortaya çıkarmaktadır.

Ortaya çıkan etki sadece tek başına sonuç vermek için yeterince güçlü değildir. Medyum hocalar, yaptıkları bu çalışmaları kendi nefes güçleri ile de desteklemek zorundadır. Aşk ve bağlama vefki yapabilen bir medyum hoca, ne kadar kuvvetli bir nefese sahipse vefkin etkisi o kadar kısa sürede ortaya çıkacaktır.

Vefklerin Etkisi Herkeste Farklı Görülür

Aşk ve bağlama vefki gibi vefkler aynı isme sahip olsa da herkes için ayrı ayrı hazırlanan ve yerine göre tüm çalışmanın özellikleri değişen uygulamalardır. Medyumlar, bu işlemleri tamamen enerjinize özel olarak hazırlar. Çalışmayı yaptıktan sonra bu işlemden sonuç alabilmek adına yalnızca vefki yaptıran kişiye özel ek uygulamalar da yapılabilir.

Vefklerin bu derece farklılıklar içeriyor olması, ortaya çıkan etkinin ve sonuçların da kişiden kişiye değişmesine yol açmaktadır. Aşk ve bağlama vefki bir defa yapıldıktan sonra, bu işlemin sahibi her kimse, o kişinin enerjisinde aşama aşama değişimler görülmeye başlayacak ve en sonunda istenen aşk veya bağlılık hali elde edilecektir.

Etkiler Her Zaman Çok Yoğun Şekilde Sonuçlanır

Aşk ve bağlama vefki yapıldığı zaman başlangıçta etki az veya kısıtlı gibi görünse de enerjilerin insan hayatına müdahil olabilmesi için belirli bir zamana ihtiyaç duyduğu unutulmamalıdır.

Doğru yapılan bir vefk işlemi ile öte alemlerde çok güçlü enerjiler devreye girer. Bu enerjiler yavaş yavaş kişilerin etrafını sarar ve istenen sonucu verebilmek adına harekete geçer. Aşk ve bağlama vefkinin tesiri bu şekilde başladıktan sonra kısa süre içerisinde kendini göstermeye başlar. Başta zayıf olsa bile çalışmanın sonuçlanacağı ana doğru bu etki katlanarak çoğalacak, işlem her zaman için istediğiniz derecede etkili olacaktır.

Güvenilir medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sitemize sizlerden gelen medyum hoca yorumlarını da değerlendirebileceğinizi unutmayın. Tüm yorumları okumak ve yorum yazmak için ana sayfamıza gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

4 Yorum

 • Reply Seda at

  Bağlama büyüsü ile ilgili çalıştığıum ali gürses hocayı kesinlikle öneriyorum. Çok tecrübem oldu medyumlar konusunda ama ilk defa bir medyum için tavsiye mesajı yazıyorum. Yaklaşımı tavrı her şeyi çok iyi bir hoca. Çok konuştum başkalarıyla ama ali hoca gibi yaklaşan olmadı asla. İşinin kalitesine gelirsek benim yüzümden çıkan bir hatadan dolayı kargo geri gitti gidip onu bulmakla uğraştı geri gönderdi düşünün yani bu kadar ilgili işine sadık biri. Allah bu gibi insanlara bol kazanç versin inşallah derdi sıkıntısı olan arkadaşlarda bu yoruma denk gelir dolandırıcılara para kaptırmadan işini hakkıyla yapan dürüst bir hoca bulmuş olur biz genelde hep mailden iletişim kurduk telde sadece ilk aradığımda görüştük sonrasında ne zaman mail atsam aynı gün döndü ve ilgilendi medyumalibey@gmail.com mail adresi böyle bir sorurunuz varsa bilgi alın derim

 • Reply Hellgirl at

  Havas ile ilgili araştırmalar yaptığımda herkesin önerdiği ortak isimlerden biri olduğu için Ali Gürses beye danıştım. Yoğun biri olmasına rağmen benimle ilgilenip sorduğum tüm soruları detaylıca cevapladı. Yaptırmaya karar verdiğim işlem biraz karmaşıktı. Buna rağmen acil bir konu olması nedeniyle bir haftada özel olarak ilgilenip bana yardımcı oldu. Karakteri ve işine bağlılığı ile çok özel bir hoca. Teli 05355906275 hocanın bir bilgi alın derim.

 • Reply Selin at

  Kaç zamandır doğru dürüst bir medyum hoca bulmak için inanın yapmadığım araştırma incelemediğim yer kalmadı. En sonunda ali gürses hocayı bulmayı başardım. 05355906275 ali hocanın nosu başka alilerde var internette yanlış yönlendirmek istemem. Allah kendisinden razı olsun bir hafta gibi kısa sürede istediğim çalışmayı yaptı ve gönderdi. Şimdiden etkisini görüyorum daha 1. haftadayım bundan sonrası Allah’a kalmış, inşallah her şey çözülecek 🙂

 • Reply Wineman at

  Yeni bir alanda iş yapmaya başladım ama işler yolunda gitmedi, bir dost tavsiyesi ile ali hocaya ulaştım. Kafamda, içimde ne varsa döktüm, mail ile iletişime geçmiştim, belki 100 tane mail atmışımdır öyle diyeyim. Her defasında detaylıca cevap aldım, bazen bir satır soru soruyordum yüz satır cevap alıyordum. Üstelik daha çalışmayı yaptırmamış olmama rağmen böyleydi. Ben de güvendim ve hocamla çalışma kararı aldım. Bir haftada rızık açma vefki bana ulaştı. Çok kısa sürede de etkisini görmeye başladım. Uzun süredir beklediğim haberler vefk sayesinde gelmeye başladı. Benim gibi zor durumlara düşen insanların bakması gereken en önemli yer maneviyatmış bunu belirtmek lazım. Ali Gürses hocaya teşekkür ederim, inşallah sorunu olan insanlar da bu sayede çözüme kavuşur (Soranlar için medyumalibey@gmail.com Ali beyin mail adresi)

 • Leave a Reply