Medyumlar

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Medyumlar tarafından yapılan büyüler her insanda farklı şekillerde belirti gösterir. Büyünün çeşidine göre değişen bu belirtileri anlamak için kişinin büyü etkisi altına girmeden önceki hal ve hareketlerinin bilinmesi gerekir. Yani kişiyi yakından tanımak gerekir. Eşlere yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımızda da eşler arasındaki ilişkiyi çok iyi bilecek kadar yakın olmak ve sonrasında yorumlamak gerektiğini görürüz.

İnsanlar mutlu bir yuva kurmak için evlenirler ve çocuk sahibi olmak isterler. Ancak zaman içerisinde evlilikte bazı sıkıntılar göze çarpmaya başlar. Mesela;

  • Eşlerden bir tanesinin diğerine ilgi göstermemesi
  • Eşlerden birisinin aldatma olaylarına karışması
  • Çiftlerin arasının bozulması ve sürekli tartışma ortamına girmeleri
  • Çiftelerden bir tanesinin sürekli olarak huzursuz olması

Bu gibi durumlar akla ilk olarak normal bir hareket gibi gelse de büyü etkisi altında olunabileceğinin de değerlendirilmesi gereken durumlardır. Çiftler arasında büyü etkisi ile hareket eden kişinin davranışları biraz isteksiz birazda otonomdur. Bu nedenle eğer ki büyü evli çiftlerin ikisine birden yapılmış ise o zaman onların en yakınındaki kişi şüphelenebilir. Diğer türlü sadece bir tanesine yapılmış ise de çiftlerin birisi büyünün etkisinden şüphelenmeye başlar.

Eşlere Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Her kavganın, tartışmanın veya olayın bir nedeni bulunmaktadır. Ancak büyü sonucunda ortaya çıkan durumların nedeni bulunmaz. Bu durumda nedensiz yere sürekli olarak çıkan tartışmalar sonucunda büyünün etkisi aslında kendisini belli etmeye başlar. Ancak bunu insanlar çoğu zaman nazar diyerek atlatırken sadece nadiren büyüden şüphelenilmeye başlanır.

Büyü son zamanlarda çok yaygınlaşmaya başlamıştır. Manevi olarak insanların sıkıntıya girdiği zamanlarda ihtiyaç duyduğu şeyleri onlara ancak büyü verebilmektedir. Bu durumda objektiflere dahi yansımaya başlayan büyü sonucu oluşan şeylerde insanların karşısına çıkmaya başlamıştır. Eşlere yapılan büyü nasıl anlaşılır diye araştırma yapan kişilerde bunun varlığını kabul eden kişilerdir.

Medyumlar tarafından yapılan büyü işlemlerinde genel olarak bazı izler bulmak mümkündür. Mesela büyü olduğundan şüphelenilen bir ev (ki özellikle büyünün evli çiftlere yapıldığı düşünülürse burası yatak odası olmaktadır) arandığında muhakkak büyüye dair tılsımlı bir nesne bulunur. Bazen yatağın altında bazen yastığın içerisinde bu tür nesneler bulunabilmektedir. Böyle durumlarda insanlar çareyi elbette medyumlarda aramaktadır.

Medyumlar büyü yapmak konusunda uzman olduğu gibi büyü bozmak konusunda da uzmandır. Üstelik büyü bozumunda her şeyin kitabına uygun bir şekilde yapılması gerekir. Aksi halde büyünün etkileri devam eder. Üstelik daha karmaşık ve zorlu bir süreçte insanları bekler. Eşlere yapılan büyü nasıl anlaşılır konusunda da sizlerin uzman bir medyuma hemen görünmesi ve akıl alması gerekir.

Web sitemizde büyü bozumunda sizlere yardımcı olacak olan medyumlara yönelik bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitemize yapılan ve yayınlanan yorumlara bakarak medyumlar hakkında detaylı bilgi almanız mümkündür. Yorumlara ulaşmak ve araştırma yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply