Medyumlar

Sahte ve Gerçek Hocalar Nasıl Anlaşılır?

İnsanlar, yaşamlarını her zaman için öte alemlerle bağlantılı şekilde geçirmektedir. Bizler, aslında fiziksel varlıklar olsak da manevi dünyalarla bir arada olmadığımız sürece yaşamımızı sürdürmemiz imkansızdır. Gerçek hocaların da sıkça belirttiği üzere, fiziksel alemde var olan her şeyin kaynağı manevi dünyalarda oluşan olaylardır. Gerçek medyum hocalar, bu olayları ilimler vesilesi ile incelemekte, nasıl hayırlı sonuçlar alabileceğimizi anlamaktadır.

Medyumluk mesleği tarihin her döneminde bizler için çok önemli bir yer tutmuştur. Geçmişte, gerçek hocalar ile çalışan padişahlara, krallara rastlamak bile mümkündür. Bu kişiler, yeri geldiğinde büyülerle yeri geldiğinde ise vefk ve benzeri işlemlerle maneviyattan yararlanmıştır. Gerçek medyum hocalar, bu alandaki uzmanlıklarını her kim olursa olsun yardım etmek adına kullanmaktadır.

Sahte hocalar, her meslekte olduğu gibi medyumluk alanında da kaçınılmaz bir durumdur. Bu alanda, gerçekten işini yapan insanlardan gibi görünen bu dolandırıcılar, sadece mağduriyet yaşatmakta ve aslında gaybi dünyalar ile ilgili hiçbir çalışma yapamamaktadır. Sahte ve gerçek hocaları nasıl anlarız bilmek, bu dolandırıcılar tarafından zor durumlarda bırakılmamızın önüne geçecektir. Doğru hocalarla çalıştığınız sürece, en karmaşık işlemlerin bile istenen sonucu verdiğini görmek mümkündür.

Sahte hocalar, ne ilim bilgisiyle ne de nefes gücüyle büyü yapmaya uygun değildir. Bu kişiler, gerçek olmayan işlemleri gerçekmiş gibi tanıtarak, insanların zor durumlarını menfaate çevirmektedir. Gerçek hocalar, bir manevi çalışma yapabilmek adına çok uzun yıllar eğitimlerden geçip hazırlanırken, bu sahtekarlarda böylesi bir durum asla mümkün değildir. Bu kişiler, yalnızca insanları kandırmakta, aslında hiçbir çalışma yapmamaktadır.

Sahte ve gerçek hocaları ayırt etmek için mutlaka hocanın diğer insanlarla yaşadıklarına bakmak gereklidir. Hakkında çok sayıda şikayet olan ve insanları dolandırdığı bilinen kişilerle çalışmamak önemlidir. Gerçek hocalar, yapılan işlemlerde asla mağduriyet yaşatmayacağı gibi tüm çalışmalarında gaybın sonsuz gücünü kullanabilecektir. Bu gücü kullanabilmenin tek yolu eğitim ve bilgi birikimidir.

Sahte hocalar hakkında şikayet olması kaçınılmaz bir durumdur. Bu kişiler, maneviyatı bilmediği, bu alanlarda çalışma yapmayı başaramadığı için mutlaka insanları mağdur edecektir. Mağdur olan kişiler de kendi yorumlarında bu durumu anlatarak dolandırıcıları açık ve net şekilde ifşa etmektedir.

Şikayet Almayan Medyum Hocalar Tercih Edilmeli

Gayb alemleri ile ilgili herhangi bir işlem yapılırken, çalışacağınız medyum hocanın insanları mağdur etmediğinden emin olmanız çok önemlidir. Sahte hocaların aksine, adı bilinen ve başarılarıyla tanınan medyum hocaların asla şikayet almadığı görülür.

Gerçek hocalar, tutmayacak bir işlemi yapmayacaktır. Yine aynı şekilde, imkansız olan çalışmalarda da işlem yapmayı kabul etmeyecektir. Sahte ve gerçek medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, tüm bu noktalara dikkat etmeniz ve doğru hocayı bulmanız halinde, gaybın gücünü istediğiniz her çalışma için kullanabilmeniz mümkündür.

Gerçek Hocalar Kendini Her Daim Belli Eder

Bir manevi işlem yapılacağı zaman, gerçek hocalar bu işlemi doğru şekilde yapabilmek adına pek çok konuda inceleme gerçekleştirmekte, her zaman en iyi sonucu alacağınızdan emin olmaktadır.

Eğer bir hocanın bakım yapmadan çalışmaya başladığı görülüyorsa, o kişinin sahte hocalardan olma ihtimali çok yüksek demektir. Bakım işlemi, doğru ve etkili büyüler yapılabilmesi için temel şartlardan biridir.

Bu ve bunun gibi püf noktaları bilmeniz, sahte ve gerçek hocaları nasıl anlarız sorusuna cevap bulmanızı sağlayacaktır. İyi araştırma yaptığınız sürece, güvenilir medyum hocalar çok net şekilde karşınıza çıkacaktır.

Sizden sitemize ulaşan tüm medyum hoca yorumları ana sayfada toplanmaktadır. Okumak, dilerseniz soru sormak ya da görüşlerinizi yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply