Medyumlar

Bursa Medyum Bursa Hocalar

Manevi alemlerde insanlar tarafından keşfedilmeyi ve kullanılmayı bekleyen çok farklı enerjiler bulunur. Bursa medyum hocaları gibi medyumlar bu enerjiler ile uzun yıllar boyunca çalışarak uzmanlaşmış, kendilerini geliştirerek büyü ilmine vakıf olmuştur.

Sadece Bursa medyum hocaları değil, farklı yerlerde çalışan ve bu işe kendini adayan medyum hocalar da aynı şekilde bu enerjileri kullanmaktadır. Çoğu medyumun eğitimi daha çocukluk yıllarından başlamakta, yeni yöntemlerde kendilerini geliştirmek suretiyle yetişkinlik dönemine kadar devam etmektedir.

Bursa medyum hocaları yapmış oldukları çalışmalarda her zaman için insanların menfaatini ön plana koymaktadır. Bir medyum hoca hangi çalışmayı yapıyor olursa olsun öncelikle kendisine başvuran kişinin sorunlarını çözmek amacıyla işlem yapar. Bunun sonucunda ise sonsuz kudrete sahip olan maneviyat enerjisinin insanların sıkıntısını ve derdini alması sağlanır.

Medyumlar yıllar boyu aldıkları eğitimlerde farklı yöntemler ve teknikler öğrenir. Kimi zaman Havas ilminden kimi zaman ise çok kadim bir ilim olan Ledün ilminden yararlanılır. Bursa medyum hocaları için de bu durum geçerlidir. Her medyum bu eğitimi aldıktan sonra çalışmaya başlayabilir. Eğitimini almamış bir medyumun nefes gücü ne kadar kuvvetli olursa olsun yapacağı çalışmalar istenen sonucu vermeyecektir.

Her Medyumun Yöntemi Kendine Göre Değişir

Bursa medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların kendilerine göre yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler zaman içinde medyumlar tarafından geliştirilebileceği gibi kadim dönemlerden kalan bilgiler ile de öğrenilebilmektedir.

Bir medyumun kullandığı yöntemler üstatları tarafından el verme yöntemi ile aktarılır. Bu yöntemler sıradan halk ile asla paylaşılmaz. Bunun temel sebebi, yöntemlerin bu ilme gönül vermiş kişiler dışında kalanlar tarafından kullanılması halinde tehlikeli olabilmesidir. Gayb alemlerinde var olan sonsuz enerjiler medyumlar tarafından kullanıldığında tehlike yaratmasa da sıradan insanlar tarafından evde büyü yapılması imkansızdır.

Bursa medyum hocaları da yapacakları çalışmalarda her zaman için eğitimlerinden yararlanır. Bu eğitimlerde öğretilen ve uzmanlaştıkları teknikler ile çok daha iyi sonuçlar alır. Gerçek bir medyum hocanın amacı her zaman için kendisine başvuran kişinin derdine deva olmaktır. Bu nedenle, kullanılacak olan en doğru yöntemi belirlemek medyum hocanın görevidir.

Medyum Hocalar Eğitimlerine Göre Farklı Teknikleri Tercih Edebilir

Bursa medyum hocaları veya başka bir medyum ile çalışırken kulaktan dolma bilgiler ile yöntem tavsiye etmek veya özel olarak bir tekniğin kullanılmasını istemek doğru değildir. Medyumlar, kişilerin enerjilerine göre yöntemleri belirler ve çalışmalarını buna göre yapar.

İşinin ehli bir medyum hoca ile çalıştığınız sürece medyum hocanın rehberliğine güvenmeniz en doğrusu olacaktır. Bunun için doğru bir araştırma yapmanız ve çalışacağınız medyumu iyi belirlemeniz gereklidir.

Sitemize sizlerden gelen ve tüm medyum hocalar hakkında yapılan yorum ve şikayetler ana sayfada yer almaktadır. Okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Kamil at

    Medyum Cafer isimli dolandırıcı aldığı parayı almamış gibi göstererek çok saçma bir şekilde mağduriyet yaratıyor! Böylesi bir şey olmaz gerçekten! Ben böyle yüzsüz ve sahtekar bir insan görmedim ömrüm hayatımda!
    Dolandırıcı herife vefk için paranın dekontuna kadar attım her defasında ben almadım parayı bana ulaşmadı diyerek üstüne yattı resmen. Boşa gitmesin paranız uzak durun şarlatandan

  • Leave a Reply