Medyumlar

Hollanda Amsterdam Medyum Hocalar

Medyum hocaların yaptığı işlemlerin izahı yoktur. Onlar, insanların aşk, sosyal, başarı ve kariyer hayatlarına doğrudan etki edebilen tek kişilerdir. Doğuştan özel güçlere sahip olan hocaların aynı zamanda 6. hisleri de mevcuttur ve çok güçlüdür. Amsterdam medyum hocalar, maneviyat alemlerinde dolaşan ve insanlara bu tür konularda yardımcı olmayı bir borç bilen kişilerdir.

Büyü, sihir, tılsım gibi konular teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin halen gizemini korumaktadır. Çünkü bu durumları bilimin incelemesi ve ele alması mümkün değildir. Onlar sadece maddi şeyleri inceleyebilir ve onlara açıklama getirebilir. Bunun dışında kalan tüm şeyler ise medyumlar tarafından yönetilebilir veya açıklama getirilebilir.

Günümüz şartlarında insanların en çok ihtiyaç duyduğu şeyler şunlardır:

 • Kendilerini anlayacak bir eş bulmak
 • Mutlu bir yuva kurmak
 • İş hayatında başarılı olmak
 • Biraz şanslı olmak
 • Çocuk sahibi olmak
 • İyi bir arkadaş ortamında bulunmak

Amsterdam medyum hocalar insanların tüm bu isteklerini bazen doğrudan bazense dolaylı yollardan karşılayabilmektedir. Karşılama esnasında elbette aldıkları eğitimler, sahip oldukları güçlerden yardım almaktalar ve bunların tamamını insanların iyilikleri için kullanmaktadırlar.

Medyumların Güçlerinin Kaynakları

Medyumlar işlem yaparken pek çok farklı şeyden faydalanırlar. Bunların çoğunda aldıkları eğitim ön plana çıkar. Elbette doğuştan gelen yetenekleri de vardır ancak sadece yetenek ile yapabildiklerini açıklamak imkansızdır. Bun göre medyumların güçlerinin kaynaklarını onların nasıl medyum olduklarını açıklayarak anlatabiliriz.

 1. Öncelikli olarak medyum olmak için seçilmiş bir kişi olmak gerekir. Yani doğuştan özel yeteneklere sahip olmak gerekir.
 2. Bir kişi medyum olduğunu sahip olduğu önsezi, 6. hisler vasıtası ile fark ederler. Yaptıkları araştırma sonrasında medyum olduklarını anlarlar.
 3. Güçlerini anlayan Amsterdam medyum hocalar sonrasında hayatlarında bir karar verirler. Ya sıradan bir insan olacaklardır yada medyum olarak yaşamlarını sürdüreceklerdir.
 4. Medyum olmaya karar verdiklerinde kendilerine bir rehber ararlar. Bu kimi zaman bir üstat kimi zaman ise bir kitaptan oluşur.
 5. Bu şekilde eğitimlerini sürdüren hocalar fizikten kimyaya, tıptan gök bilimine kadar farklı pek çok ilim üzerinde çalışır ve öğrenirler.
 6. Havas, Ledün, Hüddam gibi ilimleri de öğrendikten sonra artık medyum olarak görev yapmaya başlarlar.

Amsterdam, Hollanda’da çok sayıda Türkü ağırlayan şehirlerden bir tanesidir. Bu şehirde ikamet eden insanların arasında da bulunan yukarıdaki özelliklere sahip olan medyumların tek amaçları güçlerini insanların mutlu olması için kullanmaktır. Bundan dolayı genellikle iyi niyet gördükleri büyüleri kabul ederler ve güçlerini o yönde kullanırlar. Ancak aralarındaki dolandırıcılardan dolayı onlara ulaşmak için iyi bir araştırma yapmakta gerekir.

Güvenilir Amsterdam medyum hocalar ile tanışmak için sayıları az dahi olsalar haklarında araştırma yapmak gerekir. Araştırma neticesinde onlara ulaşmanın ne kadarda kolay olduğu görülebilir. Web sitemizde bulunan yorumlar ile birlikte araştırmalarınıza yön verebilirsiniz. Yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

 • Reply Bekir at

  Mrb arkadaşlar ben Belçikadan yazıyorum gerçekten güvenilir bir hoca arıyorsanız medyum ali gürsesi öneririm. Kendisi bakım konusunda çok iyi. Yıllardır çözemediğim şansslığımı türlü türlü şey deneyip atamadım şans eseri bir akrabam çalışma yaptırırken ben de derdimi sordum ve bakım yaptırmak istedim. Üstümdeki büyüyü tüm detaylarıyla gördü yapan kişiye dair bilgilere dair her ayrıntıyı belirtti kimsenin bilemeyeceği detaylardı bunlar ve hepsi de doğruydu çok kişi saçma sapan işlemler yapmayı söylüyordu ali gürses hoca dürüstçe söyledi ve gerekeni yaptı büyüyü bozduk ve korumaya aldık üç aydan uzun süre geçti yaptırmamın üzerinden şu an hem hayatımdaki kısmetsizlik çoktan son buldu hem de hayatımdaki en başarılı ve mutlu günleri yaşıyorum diyebilirim 0535 590 62 75 ali beyin telefonu medyumali.com sitesi allah razı olsun kendisinden.

 • Leave a Reply