Medyumlar

Kaşık Büyüsü Yaptıranlar

Bazı büyü çalışmalarının enerjisi herkes ve her durum için uygun olmayabilir. Bu nedenle medyum hocalar kaşık büyüsü de dahil olmak üzere herhangi bir büyü çalışması yapmadan önce kişileri ve durumlar detaylı şekilde incelemektedir.

Her medyumun uygulamayı tercih ettiği farklı büyü teknikleri olabilir. Bu büyü yöntemleri tamamen medyumun tecrübesi ve bilgisi doğrultusunda şekillenir. Kaşık büyüsü içinde ele alınabilecek çok sayıda farklı büyü yöntemi medyumlar tarafından kullanılmaktadır.

Gerçek medyum hocaların yapmış oldukları büyü uygulamaları her zaman insanlara fayda sağlamayı hedefler. Bu faydayı vermek için ise pek çok farklı tekniğe başvurulabilir. Hatta kimi zaman kaşık büyüsü ile birlikte bir takım başka çalışmalar yapılarak kişilerin çok daha net sonuçlar alması sağlanabilir.

Kaşık büyüsü bu amaçla yapılan büyüler arasında en etkilisi olmasa da net sonuçlar verebilen bir çalışmadır. Kişilere bağlama amacıyla yapıldığında kısa süre içerisinde insanların davranışlarında değişiklik yarattığı görülebilir. Bu büyünün bir diğer kullanım amacı olan ayırma ve soğutma çalışmalarında da çok net biçimde etkiler ortaya çıkarmaktadır.

Kaşık büyüsü kişilerin medeni durumlarına bakılmadan yapılabilir. Eğer daha önce birlikteyken boşanmış olan iki kişi arasında bu çalışma yapılacaksa medyum hocanın okuması gereken dualar değişecektir. Bu nedenle durum medyuma net biçimde anlatılmak zorundadır. Çalışacağınız medyuma bu durumu anlattığınız sürece büyüden kesin bir şekilde istediğiniz etkiyi alabilmeniz mümkündür.

Kaşık Büyüsü ile Yeniden Evlilik Mümkün Müdür?

Kaşık büyüsü evlilik büyüsü vazifesi gören bir çalışma değildir. Ancak bu çalışmayı kullanarak birbirlerine tekrar bağlanan veya aşık olan kişilerin tekrar evlendikleri görülebilmektedir.

Büyünün vazifesi evlilik sağlamak olmasa bile bu çalışmanın dolaylı sonuçlarıyla tekrar bir araya gelinmesi mümkün olmaktadır. Elbette bu tarz bir durum herkes için geçerli değil, sadece şartların doğal olarak geliştiği kişiler için geçerli olmaktadır.

Eğer kaşık büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin tekrar evlenmesi amaçlanıyorsa uygulanacak pek çok farklı destekleyici çalışma gereklidir.

medyum ali hoca

Kaşık Büyüsü ile Birlikte Hangi Destekleyici Çalışmalar Yapılabilir?

Kaşık büyüsü çoğu zaman tek başına yeterli gelen bir çalışmadır. Ancak bu çalışmayı çeşitli destekleyici uygulamalar ile daha etkili hale getirmek mümkündür. Özellikle evlilik amacıyla bu büyüyü yaptıran kişilere bazı ek uygulamalar ile istedikleri sağlanabilir.

Kaşık büyüsü ile birlikte yapılan evlilik büyüsü doğrudan kişilerin evlenmesi için etkili sonuçlar verecektir. Eğer evlilik halinin doğal yollardan tekrar gelişmesini beklemek istemiyorsanız veya bu durumun ihtimal dışı olduğunu düşünüyorsanız konuyla ilgili çalışacağınız medyuma bilgi vermeniz en doğrusu olacaktır.

Kaşık büyüsü yerine kullanılan papaz büyüsü de fazlasıyla etkili bir çalışmadır. Kaşık büyüsüne kıyasla çok daha net sonuçlar veren bu uygulama bu konudaki en güçlü büyü çalışmasıdır.

Sitemize sizden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Tümünü okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Musap at

    daha önce hiç vefk yaptırmadım bu yüzden sorularım var bilen üstatlardan yardım bekliyorum. İkna edilmesi gereken bir konu var, tek kişinin ikna edilmesi yeterli, bununla ilgili vefk yapılması doğru bir çalışma mı yoksa başka bir konuyla ilgili mi araştırma yapmam gerekli? Okuduğum kadarıyla Medyum Ali Gürses vefk konusunda iyiymiş. İkna vefkiyle ilgili herkes memnun kalmış. Sizce onunla mı çalışmalıyım başka önereceğiniz kişiler var mı? Teşekkürler.

  • Leave a Reply