Medyumlar

Boşanmak İçin Büyü Yapan Hocalar

İnsanlar, kendi ruh eşlerini bulduklarını düşündükleri zaman onlarla birlikte evlenmeye karar verirler. Kitaplarda yazan bu kısım aslında her zaman öyle olmayabilir. Farklı nedenlerle ve çıkar ilişkileri ile evlenen kişiler bir müddet sonra boşanmak isteyebilirler. Bu durumda karşı tarafın boşanmaya yanaşmaması gibi nedenlerle boşanmak için büyü yapılması gündeme gelebilir.

Büyü, son birkaç yıldır çok daha fazla yaygınlaşmıştır. Tarihin hiçbir döneminde bu kadar sık büyüye başvurulmamıştır. Dolayısı ile artık herkes bir şekilde büyünün varlığını anlamış ve büyü ile ilgili çeşitli bilgilere sahip olmuştur. Büyünün nasıl çalıştığını, nasıl etki ettiğini ve neye yaradığını herkes bilir. Bu nedenle zorda kalan ve büyünün farkında olan insanlar ilk çare olarak kimi zaman büyüye başvurabilirler.

Medyumlar tarafından ifa edilen büyü yapma ve bozma uygulamaları ile bir kişi boşanmaya ikna edilebilir. Ancak bu işlerin geri dönüşü de bir hayli zor olacağından dolayı kararınızda emin olmanız gerekir. Özellikle büyü işlemeye başladıktan sonra onun önünün alınması zaman alacaktır.

Boşanmak İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Boşanma davalarında gözle görülen bir artış bulunur. İnsanlar, günümüzde seçim ve kararları konusunda biraz daha titiz davranmalıdırlar. Ancak evlendikten sonra karşı tarafın nasıl birisi olduğunu fark eden kişiler hemen tekrar boşanmak istemektedir. Hatta bu boşanma sürecinde türlü türlü eziyetlerde görebilmektedir.

Medyumlar, böylesine güçlü ve çok büyük bir günah olan büyüyü yapmadan önce muhakkak geçerli bir neden ararlar. Bu durumda onlara vereceğiniz sebepler büyünün yapılıp yapılmamasını doğrudan etkileyecektir. Medyum, sizlerin verdiği sebepler sonrasında büyü yapmayı kabul ederse eğer kabaca yapacağı işlemler şunlar olur:

  • Boşanmak için büyü türlerinden hangisi uygulayacağına karar verir.
  • Sizden kişinin özel eşyalarını veya buna benzer şeyler ister.
  • Büyüyü yapar.
  • Etkisini göstermesini bekler.
  • Boşanma sürecinizi bekler.
  • Boşanma işleminden sonra dilerseniz büyüyü kaldırır.

Bunun gibi işlemler ve uygulamalar ile birlikte boşanma konusunda insanlar kısa sürede ikna edilir ve büyü işlemi yapılır. Ancak büyünün yan etkilerinden dolayı eğer isterseniz boşanma sürecinden sonra da büyüyü kaldırabilir. Böylelikle siz boşanmış ve karşı tarafta büyüden kurtulmuş olur.

Boşanmak İçin Yapılan Büyüler Hangileridir?

Boşanma işin içerisine girdiği zaman işin rengi biraz daha değişmektedir. Bundan dolayı medyumlar yapacakları araştırmalarda farklı büyüleri de kullanabilirler. Bunlar:

  • Eşlerin birbirinden soğumasını sağlayan soğutma büyüsü
  • Eşlerin ayrılmasını sağlayan ayırma büyüsü
  • Eşlerin boşanmasını sağlayan boşanma büyüsü

Aslında hepsi de bir şekilde aynı kapıya çıkmaktadır. Dolayısı ile bu tür büyülerin yapılması ile başlayan süreç içerisinde medyumlar kısa sürede büyüyü yaparak sizlere yardımcı olur. Ancak bunun için güvenilir bir medyum bulmanız ve onun her dediğini yapmanız gerekir.

Boşanmak için büyü yapılması için aradığınız güvenilir medyuma web sitemizdeki yorumlara bakarak ulaşabilirsiniz. Medyumlar hakkında çeşitli bilgilerin bulunduğu bu yorumlara bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply