Medyumlar

Hollanda Medyum Hollanda Hocalar

Ayırma büyüsü gibi büyüler insanların enerjisine iki yönlü olarak etki eder. İki farklı kişinin arasında oluşan bağı etkilemesi gerektiğinden, bu çalışmalar diğerlerine kıyasla çok daha zordur ve mutlaka işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Hollanda medyum hocaları bu çalışmalarda başarılıdır ve iyi bir medyumla çalışmanız halinde ayırma büyüsü gibi karmaşık büyülerden bile istediğiniz sonucu alabilirsiniz.

Büyünün tutması tamamen medyum hoca ile alakalıdır. Elbette farklı faktörler nedeniyle büyü tutmayabilir. Manevi alemlerin sonsuzluğu içerisinde kimsenin bilmediği sebepler ortaya çıkabilir ve sonuca etki edebilir. Ancak çalışacağınız Hollanda medyum hocaları ne kadar kuvvetliyse, nefes gücü ve tecrübesi ne kadar yüksekse çalışmanın tutma ihtimali bir o kadar yüksek olacaktır. Gerçek medyum hocalar tutmama ihtimaline karşı her daim hazırlıklıdır, gerekirse çalışmayı farklı bir yöntem ile yenileyerek istenen etkiyi yaratacaktır.

Hollanda medyum hocaları da tıpkı diğer hocalar gibi ayırma büyülerinde eski tekniklerden yararlanarak hareket eder. Yapılan çalışmalarda ne kadar başarılı olunacağı hocanın nefes gücüyle alakalıdır. Çoğu teknik aynı olmasa bile benzerdir. Bu nedenle hocanın kullandığı yöntem, ayırma büyüleri için kritik bir etkiye sahip olmayacaktır.

Ayırma büyülerine hocanın nefes gücü direkt olarak kişilerin enerji alanlarına ve aralarındaki özel bağlara yönelir. Bu bağlar ne kadar güçlüyse medyumun enerjisinin o kadar yoğun olması gerekir. Bağlar güçlü olmasa bile medyum hocanın nefesi burada çok önemlidir. Bu nedenle, iyi bir Hollanda medyum hocası ile çalışmanız her koşulda avantajınıza olacaktır.

Bazı durumlarda, özellikle bağların çok fazla güçlü olması gibi istisnai hallerde medyum hoca çalışmada sizin de desteğinize ihtiyaç duyabilir. Çok nadir görülen bir durum olsa da büyünün etkisini artırmak için belli duaları okumanız gerekebilir. Medyum hocalar, bu gibi durumlarda önceden haber verecek ve yapacaklarınızı anlatacaktır. Büyünün tutması için medyum hocaları dinleyip, söylediklerini doğru şekilde yerine getirmeniz çok önemlidir.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

2 Yorum

 • Reply melise at

  bugüne kadar ilişkilerim konusunda hep üzülen taraf ben oldum diyebilirim yani bir mutluluğu bulamadım iki defa nişan atmış biriyim en sonunda gönlüme içime sinen birini buldum oda beni sevmedi
  annem ısrar etti ali gürses hocayla konuştum normalde böyle olacaksa hiç olmasın görüşündeydim ama ali hocannı dedikleri mantıklı geldi bana çalışmayı anlattı seçim senin dedi kabul ettim ben de yaptırmayı
  bir hafta gibi bir süre geçtikten sonra bana papaz büyüsünü gönderdi büyüyü evde koymam gereken yeri birde iki tane okumam gereken duayı söyledi ondan sonra ben de kendisinin bu dediklerini yapmaya başladım
  çok sürmedi sanırım bir hafta geçmişti benim hoşlandığımı defalarca söylediğim ama yüz bulamadığım çocuk elinde çiçekle kapımın önüne gelmiş ben düşündüm taşındım diye bana bir saat boyunca içini döktü ağlaya ağlaya senden iyi seven birini bulamam sana çok değer veriyorum gibi şeyler söyledi çok şaşırdım özellikle benim gibi doğal olmaz yapay olur gibi düşnüyosanız öyle olmuyomuş gerçekten değer yani iyiki yaptırmışım bu işlemi diyorum kendi kendime hep bilgi almak isterseniz 535 590 62 75 telefonu

 • Reply CEMALETTİN at

  ALİ GÜRSES HOCA’YA VEFK YAPTIRANLAR VARSA YORUMUMU YANITLASIN DETAYLI BİLGİ İSTİYORUM HANGİ KONULARDA VEFK YAPIYOR BEN İKNA VEFKİ YAPTIRMAK İSTİYORUM YAPARMI?

 • Leave a Reply