Medyumlar

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Nasıl Bozulur?

Evlilikler, normal hayatın dışında insanların özelinde yaşanan olayları bünyesinde barındırır. Bundan dolayı özel yaşantı olarak adlandırılan bu kısımda kişilere yapılan büyülerin anlaşılması biraz daha zordur. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu da genellikle büyünün evli çiftlere yapılmasından dolayı oldukça zorlu bir süreç sonunda anlaşılabilir.

Soğutma büyüleri, genellikle evli çiftlerin ikisine birden yapılır. Bundan dolayı bu büyüyü çiftler değil ancak onların en yakınları fark edebilir. Çiftlerin evlerine kadar girebilen samimi arkadaşları, aile bireyleri büyünün varlığından şüphe edebilir. Ancak genellikle bu kişiler büyüyü yaptıran kişiler olduğundan dolayı bazen fark edilse dahi sessiz kalmak mümkündür.

Büyü etkisi ile hareket eden çiftlerde büyü belirli aşamalarda kendisini belli etmeye başlar. Bunlar:

  • İlk Aşama

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusunda ilk aşamada çiftler birbirlerine karşı saygısızca hareket etmeye başlarlar. Sanki evde diğer taraf yokmuş gibi hareket ederler ve büyü etkisi ile sürekli gergin olurlar. Evin içerisinde dolaşan gergin hava yavaş yavaş kendisini hissettirmeye başlar.

  • İkinci Aşama

Bu aşamada büyü artık kendisini tamamen belli eder. Çiftler birbirleri ile sözlü olarak tartışmaya başlar. Bu aşamada tartışmanın dozajı yavaş yavaş artar ve tartışma yerini bağrışmaya bırakır. Çiftlerin birbirlerinden nefretlerinin ilk tohumu bu aşamada başlar.

  • Üçüncü Aşama

Bu aşamada insanlar artık yavaş yavaş tartışmaktan ileri boyutlara geçmeye başlar. Kendilerine veya evdeki farklı nesnelere zarar vermeler, camları kırmalar bu aşamada görülür. Artık onlar için tartışma rutin bir şey haline gelir. Birbirlerini asla çekemezler ve geri adımda atmazlar.

  • Dördüncü Aşama

Son aşama ise artık yuvanın yıkılması ile sonuçlanacak olan aşamadır. Bu aşamada çiftler her yerde birbirlerine karşı olan nefretlerini dile getirirler ve boşanma yoluna seçerler. Tartışmalar yerini kavgaya bırakır. Çocuklar en çok zarar gören kişilerdir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bu 4 aşama sonrasında artık büyüyü tamamen anlamak oldukça kolay bir hale gelir. Ancak süreci çok yakından tanımayan kişiler, bunun olağan bir şey olduğunu dahi düşünülebilir. Ancak bu aşamalarda işin kırılma noktası özellikle bir veya ikinci aşamalardır. Bu aşamalarda fark edilebilecek olan bir büyü, çiftleri tekrar hayata döndürebilir. Ancak bunda çiftlerin yakınları etkin bir rol oynar.

Büyünün bozulması ile birlikte insanların arasındaki buzlar erise de geç kalınmış bir müdahalenin olmaması gerekir. Büyü bozulsa dahi etkisini yıllarca sürdürebileceğinden duruma ne kadar çabuk bir şekilde el konulursa insanlar kendisini o kadar çabuk toparlar. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ile birlikte artık insanlar güvenilir bir medyum aramaya ve ortamdaki büyüyü bozdurmaya çalışmaya başlar.

Sitemizde büyü bozma işlemlerinde deneyim sahibi olan medyumlar hakkında pek çok bilgi içeren yorumlar bulunur. Bu yorumlar sitemize gelen ziyaretçiler tarafından yazılır ve ekibimiz tarafından tarafsız bir şekilde yayınlanır. Yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply