Medyumlar

Muska Yapan Hocalar

İnsanlar, manevi dünyaya ilgi duymaya başladığı andan itibaren medyumlar tarafından çok farklı çalışmalar yapılmaya başlanmıştır. Yapılan tüm çalışmalarda insanların gaybın sonsuz gücünden yararlanarak hayatlarını iyi yollara sokması sağlanmıştır. Muska yapan hocalar gibi medyum hocalar, bundan binlerce yıl öncesinde de bugün de insanlara maneviyat konusunda yardımcı olmaktadır.

Muska yapan hocalar, bildikleri her şeyi yoğun ve karmaşık bir eğitim neticesinde öğrenmektedir. Medyumluk mesleği ile ilgili tüm temellerin en iyi şekilde atıldığı bu eğitim sürecinden geçmeyen bir medyumun basit çalışmaları bile yapabilmesi asla mümkün değildir.

Özellikle konu muska gibi çalışmalar olduğu zaman medyumun eğitimi çok daha önemli hale gelmektedir. Muska yapan hocalar, bu etkili çalışmaları yapabilmek için onlarca farklı ilimde uzmanlık kazanmak, duaların gizli güçlerine tam anlamıyla hakim olmak zorundadır. Buna ek olarak, yapılan tüm çalışmalarda mutlaka çok güçlü bir nefes kontrolüne sahip olmak önemlidir.

Muska yapan hocalar, en basitinden havas ilmini kullanmak ve çalışmalarına dahil etmek zorundadır. Havas, tarihin ilk dönemlerinden beri bilinen, maneviyat ile ilgili tüm uygulamalarda temel niteliğinde sahip olan bir çalışmadır. Bu çalışmayı öğrenmek zaman ve emek istemektedir.

Havasın öğrenilmesi için mutlaka el verme yöntemi ile aktarılması gerekir. Bu tarz çalışmaların kötü niyetli kişilerin eline geçmesinin engellenmesi ve sadece medyumlar tarafından kullanılması önemlidir. Muska yapan hocalar, bildikleri havas bilgisini el verme yöntemi ile üstat kabul edilen eğitmen medyumlardan almaktadır.

Havas İlmi Muskalarda Nasıl Kullanılır?

muska yapan hocalar

Muska yapan hocalar, havas gibi kadim bir ilimden yaptıkları muskaların her aşamasında yararlanmaktadır. En basit çalışmada bile bu ilmin etkisi çok büyüktür. Havas, her manevi uygulamada olduğu gibi muskalarda da temel oluşturma özelliğine sahiptir.

Havas ilmi, bir muska yapımında kullanılırken okunacak olan duaların doğru şekilde belirlenmesini ve medyumların bu duaları kaçar defa, hangi saatte okuyacaklarını hesaplamasını sağlar. Çok eski dönemlerden beri oldukça iyi saklanan bu çalışmanın detaylarını herkesin bilebilmesi mümkün değildir.

Muska yapan hocalar sadece havastan değil başka ilimlerden de yararlanmaktadır. Yine tıpkı havasta olduğu gibi bu ilimlerin de bilgisi gizli tutulur.

Havas Konusunda Bilgisi Tam Olmayan Muska Yapamaz

Bir muska yapılacağı zaman, muska yapan hocaların havasın gücünden yararlandığı sayısız nokta bulunur. Bu noktalarda, ilim konusunda noksan olan kişiler tıkanır ve istenen çalışmayı hiçbir koşulda yerine getiremez.

Muska ne için yapılıyor olursa olsun mutlaka profesyonel ve ilim konusunda gereken her şeyi bilen medyumlar ile çalışmak gereklidir. Aksi takdirde ortaya istenen sonucu veren bir çalışma çıkamaz, muska yaptıranlar maddi ve manevi olarak boş beklentilere sokulur.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili sizlerden gelen yorum ve şikayetler ana sayfada yayınlanmaktadır. Bunların tamamını okumak, dilerseniz siz de kendi yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Selin at

    Benim üstüme çok pis bir büyü yapılmıştı, domuz yağı büyüsü diye de geçiyor. Yapıldığı günden beri sürekli korkulu rüyalar gördüm, asla doğru düzgün uyuyamadım, sürekli bir sıkıntıyla karşılaştım diyebilirim. Ama tabi büyüyü bozdurduktan sonra hepsi geçti birkaç haftada tamamen büyünün sebep olduğu her şeyden kurtulmuştum. Büyüyü bozdurduğum kişinin adı Ali Gürses’ti. Güçlü bir medyum hoca kesinlikle. Benim sorunumu ben daha anlatmadan anlamıştı bakım yaparak. Numarasını kaydedebilirsiniz 535 590 62 75, veya internet sitesinde medyumali.com maili gibi bilgileri de var. ben bu numaradan ulaşıp bakım yaptırmıştım tavsiye ederim

  • Leave a Reply