Medyumlar

Tırnak Büyüsü Yaptıranlar

Gaybi alemlerdeki enerjilerin işleyiş mekanizması normal insanlar tarafından kolay kolay bilinen konular değildir. Tırnak büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında her şey medyum hocaların bilgisi dahilinde gelişmektedir. Medyumlar, daha küçük yaşlardan itibaren almaya başladıkları eğitimler sayesinde büyü yapmayı öğrenir, enerjileri bu sayede tanımlar.

Tırnak büyüsü yapıldığı zaman medyum hocaların kullandığı enerjiler dünyaya etki etmek için belli şartları sağlamak zorundadır. Bu şartlar hem fiziki hem de manevi alemlerde olgunlaşarak dünyamıza ulaşır.

Manevi alemlerde herhangi bir şekilde dünyevi zaman kavramı bulunmamaktadır. Bu nedenle yapılan büyülerin etkisi göstermesi için çok uzun süreler beklemek gerekmez. Tırnak büyüsü yapıldığı zaman büyüyü yapan medyum hocanın nefesi ve çalışma yapılan kişilerin enerjisine göre bir sürede etki görülmeye başlar. Etkinin insanlar üzerinde tam olarak görülmesi kademeli olarak ortaya çıkan sonuçlar ile olmaktadır. Başlangıçta büyünün etkileri hafif görülse de en sonunda istenen amaca ulaşana kadar bu etkiler artarak devam edecektir.

Tüm gerçek medyum hocalar yaptıkları her büyüde kesin etkiyi hedefleyerek çalışır. Tırnak büyüsü yapan medyumlar da kimseyi mağdur etmemek için tüm çalışmalarında en hızlı şekilde tutması için çalışma yapacaktır. Gerçek medyum hocalar yaptıkları büyü çalışmalarının tutmayacağını anladığı zaman büyüyü yapmayarak insanların mağduriyet yaşamasının önüne geçmektedir.

Tırnak Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Öte alemlerle ilgili hiçbir konuda kesinlik vermek mümkün değildir. Bunun temel sebebi insanların henüz bu alemleri anlayamamış olmasıdır. Tırnak büyüsü yapıldığı zaman da ortaya çıkacak olan enerjilerin ne kadar sürede tesir edeceği, kesin etki edip etmeyeceği asla anlaşılamayacaktır.

Sonsuz bir enerjisi olan gayb alemlerinde her konu birbiriyle bağlantılıdır. Bu durum değil sıradan insanlar, medyum hocalar için bile kafa karıştırıcıdır. İnsanların sahip olduğu sınırlı idrak kapasitesi büyülerin tam olarak anlaşılmasını engellemektedir. Tırnak büyüsü yapıldığı zaman da büyünün kesin olarak tutup tutmayacağı konusunda net bir şey söylemek mümkün değildir.

Büyülerin Kesin Tutması Neye Bağlıdır?

Tırnak büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerin tutması belli koşullara bağlıdır. Bunlardan ilki elbette büyünün doğru olarak yapılmasıdır. Medyum hocalar çalışmayı eksik veya yanlış yaparsa büyüden istenen sonuç alınamayacaktır.

Medyum hocanın nefesi de tırnak büyüsünün tutmasında çok önemlidir. Tecrübeli ve nefesi kuvvetli medyumların yaptığı büyü çalışmalarının tutma ihtimali çok daha yüksektir. Bu nedenle en basit büyü için bile gerçek medyum hocalarla çalışmak gerekir.

Tırnak büyüsü yerine çok daha etkili bir çalışma olan papaz büyüsü kullanılması yaygın bir durumdur. Papaz büyüsü daha hızlı etki eder ve sonuçları çok daha net görülür. Gerçek medyumlar bu nedenle özellikle papaz büyüsünü önermektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Abdulmüttalib at

    ben imamlık yapıyorum ve Havas konusunda bilgi sahibiyim. Sadece eğitim almadığım için bu işlerim medyumlara bırakılması gerektiğini bilen bir insanım. Bu yüzden Medyum Gülizar isimli bir bacıya güvendim.
    Vefk yapılacaktı, baba adı, doğum tarihi falan her şeyi doğru şekilde aldı. İstediği bilgileri düşününce işini biliyordur diye kanıya vardım. Bir miktar para istedi, şimdi burada parayı söylemek doğru olmaz o yüzden söylemeyeceğim ama beklediğimden daha yüksek olduğunu belirtebilirim.
    Parasını gönderdikten sonra 10 gün sonra vefk elime ulaştı. Bekledim, normalde açmamak gerektiğini biliyorum ama olması gereken süreden çok uzun vakit geçmesine rağmen herhangi bir etki göremeyince vefkin doğru olup olmadığından emin olmak adına açıp incelemek istedim. İyi ki açmışım yoksa boş yere vakit kaybedecekmişim. Vefkte normalde detaylı yazılması gereken, mürekkebinin bile özel olması gereken yerde yazıcıdan çıktı alınmış Yas’in suresi vardı. Telefon açıp yaptığının ayıp olduğunu, ifşa edeceğimi söylemek istedim ama ulaşamadım, numarası değişmiş.

  • Leave a Reply