Medyumlar

Sabun Büyüsü Yaptıranlar

Bir enerji bir kez tetiklendikten sonra etkisini kaybetmesi için çok yoğun bir durumun ortaya çıkması gerekir. Bu durum iki şeyden kaynaklanabilir. Birincisi, nefesi güçlü bir medyum tarafından yapılan büyü bozma çalışmasıdır. Medyum hocalar büyüleri bozmak için enerjileri yoğunlaştırarak çalışırlar. İkinci durum ise büyünün yapıldığı kişiyle alakalıdır. Kişi doğuştan gelen bir nefes gücüne sahipse ve enerjiler konusunda yatkınlığı varsa kendi kendine büyüyü bozabilir. Bu durum çok büyük bir istisnadır ve herkes için geçerli değildir.

Sabun büyüsü gibi çok yoğun çalışmalarda etkinin kendi kendine geçmesi neredeyse mucizevi bir durumdur. Kişinin enerjisi ne kadar güçlü olursa olsun bu kara büyünün etkisini atmak için mutlaka uzman bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Aksi durumlarda kaybedilen her dakika büyünün daha fazla tesir etmesine yol açacaktır.

Sabun büyüsü kara büyü kategorisinde olduğundan direkt olarak kişilere zarar verme amacı güder. Medyum hocalar bu büyüyü yaparken karşı tarafın tüm hayatının değişmesini amaçlar. Elbette kara büyülerde bu değişim olumsuz olacaktır. Kişi önce etrafından soğur, ardından başından musibetler eksik olmaz. Büyünün etkisi en sonunda delirmeye kadar giden biçimde yoğun olabilir. Bu kötü çalışmayı yapmayı pek çok medyum hoca kabul etmemektedir.

Sabun büyüsünü kişiler arasında soğukluk hali yaratmak için kullanmak da mümkündür. Bu soğukluk halinin akabinde ayrılık da gelebilir. Bu amaçla kullanım zaman zaman görülüyor olsa da yaygın değildir. Eğer böyle bir talebiniz bulunuyorsa, sabun büyüsünden çok daha etkili bir büyü olan papaz büyüsü tercih edilmelidir. Papaz büyüsü bu konuda en güçlü ve hızlı etki eden büyüdür. Papaz büyüsü ve etkileri hakkında daha fazla şey öğrenmek isterseniz, sitemizde yer alan diğer yazılara göz atabilirsiniz.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Ramazan at

    İyi geceler dilerim. Burada yazılanları dehşet içinde okudum. İnsanlar nasıl bu kadar vicdansız olabiliyorlar aklım almıyor.

    Ben size iyi bir medyum hoca önerebilirim. Kendim araştırdım, buldum ve yaptığım vefk çalışmasından memnun kaldım. Bu nedenle gönül rahatlığıyla yazıp kefil olabilirim.

    İnternette aratırsanız sitesini bulabilirsiniz, eğer bulamazsanız medyumali.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Hocanın adı Medyum Ali Gürses. Kendisi eğitimli ve iyi bir hoca. Nefes gücü çok kuvvetli. Daha önce sahtekarlarla da karşılaştım gerçek hocalarla da karşılaştım ama tam olarak memnun kaldığım tek kişi Medyum Ali Hoca oldu, vaktimin zamanımın her kuruşu helal olsun.

    Vefk ile ilgili yorum yapabileceğim. Bir vefk yaptırdım, bir haftada teslim etti, etkisi daha ilk günden kendini belli etti. Tam olarak emin değilim net sonucu kaç günde aldığımı ama kesin olarak aldım, söylediği süreler içerisinde oldu üstelik. Tavsiye ederim. Ayrıca dolandırılan tüm arkadaşlara da geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.

  • Leave a Reply