Medyumlar

İstanbul Medyumları

İster İstanbul medyum hocaları ister başka şehrin medyum hocaları olsun, istenen nitelikte büyü çalışmaları yapabilmek için mutlaka kendini geliştirmek zorundadır. Medyumluk, dünyevi mesleklere benzer yanlara sahip olsa da asla aynı değildir. Dünyevi mesleklerde, bir çalışmayı yapabilmek için temel yeterlilikler kafi olsa da medyumluk söz konusu olduğunda yapılacak en basit büyüde bile mutlaka uzman derecede bilgi sahibi olunmalıdır.

İstanbul medyum hocaları, maneviyata olan ilginin yüksek olduğu ve kadim dönemlerden beri büyü çalışmalarının yapıldığı bir şehirde yaşadıkları, bu şehirde faaliyet gösterdikleri için diğer şehirlere kıyasla daha şanslı durumdadır. Bu şehrin medyum hocalarının, istemeleri durumunda kendilerini çok daha rahat geliştirmesi mümkündür.

Tecrübe Edinmek Medyum Hocanın Elindedir

Medyum hocaların eğitimleri oldukça uzun sürer. İstanbul medyum hocaları da basit bir büyüyü bile öğrenebilmek için tüm bu eğitimden geçmek ve hazırlanmak zorundadır. Yapılan işlemlerden etkili sonuç almanın tek yolu budur.

Medyumlar, havastan ledüne kadar onlarca farklı kadim dönem ilmi konusunda bilgi edinir. Medyumların bunları bilmeden basit büyüleri yapması bile imkansızdır. İstanbul medyum hocaları, yapacakları en basit uygulamalarda bile çok eski çağlardan gelen bu teknikleri kullanmaktadır.

İstanbul medyum hocaları, bilgilerini üstat olarak kabul edilen medyumlardan alır. İlk olarak yetiştirilmeye bu şekilde başlayan medyum hocalar daha sonra külliye veya medrese gibi bu alanda özel eğitimler veren yerlerde çalışmalarına devam edebilir.

Medyum hocaların eğitimi tek başına yeterli değildir. İstanbul medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocaların eğitimlerine ek olarak tecrübe edinmesi gereklidir. Tecrübe de öğretilebilen bir şey olmadığı için mutlaka medyumun kendi çabası ile edinilmelidir. Medyumlar, yaptıkları her büyü ile daha fazla tecrübe edindikleri için büyük şehirlerde yaşayan veya diğer medyumlara kıyasla daha fazla talep gören medyumlar çok daha etkili çalışmalar yapabilmektedir.

Her Medyum Yeterli Nitelikte Olmayabilir

İstanbul medyum hocaları içinde de her medyumun yeterli niteliğe sahip olamayacağı unutulmamalıdır. Kimi medyumlar bazı büyülerde çok başarılı olurken kimi medyumun aynı büyüde başarısız çalışmalar yaptıkları bile görülebilir.

Medyumların kendilerini geliştirmeleri kadar nefes güçlerinin de önemli ölçüde yeterli olması gerekmektedir. Bir medyum hocanın yapacağı tüm büyülerde nefes gücünü kullanarak enerjileri yönlendirmesi gerekir. İstanbul medyum hocaları da aynı şekilde yaptıkları tüm çalışmalarda bunu göz önünde bulundurmak zorundadır.

Medyumların nefes gücü doğuştan gelir. Bu gücü geliştirmek medyumun elindedir. Ancak, temelde sahip olduğu nefes kuvveti yeterli olmayan bir kişi hiçbir zaman bu eğitimleri alamaz ve medyum olmak için gereken yola çıkamaz.

İstanbul medyum hocaları ile ilgili araştırma yaparken değerlendirebileceğiniz, sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bunları okumak, dilerseniz çalıştığınız medyumlar ile ilgili şikayet, yorum ve memnuniyet paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply