Medyumlar

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Hayatta karşılaşmak istenilmeyen durumlardan bir tanesi de büyüdür. Çoğu zaman varlığı inkar edilse dahi etrafta büyü ile ilgili izleri görmek isteyen kişiler, her gittikleri yerde muhakkak bir iz ile karşılaşırlar. Büyüler kimi zaman en yakındaki kişilere yapılırken bazı zamanlarda ise insanlar kendilerinde dahi büyü olduğunu düşünebilir. Peki, kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız?

Büyünün varlığını kesin olarak söyleyebilecek kişiler, medyumlardır. Ancak insanlar sadece onun varlığından şüphelenirler ve soluğu medyumun yanında alırlar. İşte büyü varlığından şüphe gerektiren durumlar şunlardır:

  • Çevrenizde rutin giden şeylerin bir anda değişmeye başlaması ve sizin buna anlam verememeniz
  • Hayatınızdaki aksiliklerin birbirini kovalaması
  • Üzerinizde bir nazar olduğunu düşündürecek olan her türlü durum
  • Klasik olarak yaptığınız rutin şeylerde sakarlıkların oluşması, görülmesi

Bunun gibi maddeler insanların maneviyatını etkileyen durumlardır. Ancak bazı zamanlarda ise özellikle uyuduğunuz zamanlarda anlam veremediğiniz şeylerin olması da sizleri büyünün varlığını düşündürtmeye itmelidir.

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Kendimize büyü yapıldığını anlamanın en kesin yolu ise bir medyuma danışmaktan geçer. Medyumlar, insanların büyüye maruz kaldığını anlayabilecek olan kişilerdir. Onlar doğuştan itibaren büyü ile haşır neşir olduğundan dolayı büyünün varlığını sizlere net bir şekilde ifade edebilirler. Ancak bazı durumlarda danıştığınız hocanın güvenilir olmamasından çıkan sıkıntılar ve aksilikler olabilmektedir. Böyle zamanlarda gördüğünüz ilk hocaya bel bağlamayıp hakkında araştırma yapmak en iyi çözümdür.

Güvenilir Bir Hoca Nasıl Bulunur?

Büyünün varlığından emin olmak için artık son çare güvenilir bir medyuma danışmaktır. Ancak güvenilir bir medyumu bulmak için onun bazı özellikleri de bilmek gerekir. Mesela;

  • Medyumlar hayatları boyunca eğitim alırlar. Aldıkları bu eğitimler ile birlikte fizik, kimya, biyoloji gibi konularda üst düzey bilgiye sahip olurlar. Bunun dışında Arapça dilini çok iyi bilirler ve Havas, Ledün, Hüddam gibi farklı ilimleri kullanabilirler.
  • Medyumlar, doğuştan gelen özellikler ile birlikte vücutlarında bundan kalma izler taşırlar. Yeteneklerini onlarla konuşmaya başladığınız andan itibaren rahatlıkla fark edebilirsiniz.
  • Güvenilir medyumlar lafı çok eveleyip gevelemez. O nedenle sizleri en doğru sonuca götürecek olan hocalar bunu en kısa zamanda ve en basit şekilde yaparlar.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusundan sonra artık güvenilir bir medyum bulma noktasında araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Araştırmalar genellikle internet üzerinden yapıldığı için burada yazılan her şey sizler için önemli bir veri kaynağıdır. Bu doğrultuda yapılması gereken internette hocalar hakkında bilgileri derleyip toplayarak kendinize veri setleri oluşturmaktır. Bunun için en ideal çözüm ise hocalar hakkında yapılan yorumlara odaklanmak olacaktır.

Web sitemizde kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız konusunda sizlere yardımcı olabilecek pek çok yorum yapılmıştır. Yorumlarda hocalara giderek onlardan katkı sağlayan kişilerde bulunur. Bu kişilerin yorumlarına bakarak aradığınız hocayı bulmak ve onunla büyü bozma işlemleri yapmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply