Medyumlar

Papaz Büyüsü Çeşitleri

Manevi alemlerle alakalı büyü ve benzeri çalışmalarda, bu alemler hakkında tam olarak bilgisi olmayan pek çok kişi, bazı konularda yanılgıya uğramakta. Örneğin, bir yerde aşk büyüsü bahsi geçerse, bu büyünün tek başına bir yöntem olduğu düşünülmekte. İnsanlar, bu tarz amaçlar için yapılan büyülerin, sadece tek bir yöntemle yapılabildiğine inanmaktadır. Ancak bu durum tamamen yanlıştır. Gaybi çalışmalarda, amaçtan öte kullanılan yöntem çok değişken olabilir. Örneğin, bir medyum hoca rızık açma amacıyla papaz büyüsünü bile kullanabilir.

Papaz büyüsü, fazlasıyla yaygın bir kullanım alanına sahip. Her konuda bir şekilde etki edebiliyor olması, bu büyünün ne derece önemli olduğunun en belirgin işaretlerinden. Medyum hocalar, eğer kendi enerjilerine güveniyorsa, çok sayıda uygulamada papaz büyüsüne başvurmaktadır. Bunlar arasında, kişilerin dünyevi alemdeki enerjilerini düzenleyerek rızık elde edebilmesini sağlayan çalışmalar da bulunmaktadır. Rızık açma büyüsü diye geçen bu çalışmalarda, aslında arka planda çok farklı büyü uygulamaları kullanılıyor olabilir. Örnek vermek gerekirse, papaz büyüsü bu tarz çalışmalar için kullanılan en yaygın ve etkili büyü yöntemidir.

Usta bir medyum, kendisine başvuran kişinin isteğini yerine getirmek için alternatifleri en iyi şekilde değerlendirecektir. Eğer konu papaz büyüsü ile yerine getiriliyorsa bunu yapacak, eğer başka bir uygulamaya ihtiyaç duyuluyorsa, yine en başarılı şekilde onu yerine getirecektir. Büyü yaptırırken en önemli husus doğru medyumla çalışmaktır.

Büyülerin bazıları, insanlar arasındaki bağların daha keskin ve güçlü hale getirilmesi için sıkça kullanılmaktadır. Kimi yöntemler aşk sağlamak için, kimileri evlilik bağını oluşturmak için kullanılırken, bazı büyüler de ayırma gibi hedeflerle, tam zıttı olacak biçimde bağları yıkmak için kullanılabilir. Medyum hocalara bir büyü yaptırmak için talepte bulunduğunuzda, hocalar yıllar boyu aldıkları eğitimler sayesinde doğru bir karar vererek, hangi yöntemi kullanacaklarını belirleyecektir. En sonunda, yapılacak çalışmaya başlayacak ve gerekirse aşk bağını oluşturmak için papaz büyüsü gibi çok etkili yolları da kullanacaktır.

Papaz büyüsünün yaygın olarak kullanılmasındaki en önemli sebep, her şey için uyarlanabiliyor olmasından geçmekte. Bir medyum hoca, eğer yeteri kadar bilgili ve deneyimliyse, papaz büyüsü kullanarak aşk bağını güçlendirebilir. Aynı şekilde, papaz büyüsü ile evlilik bile sağlanabilir. Medyum hocaların yapması gereken en önemli şey, hangi bağın, ne tarz bir enerjiyle uyumlu olduğunu hesaplamaktır. Eğer işinin ehli bir medyum hocaysa, bu hesaplamayı sadece dakikalar içerisinde yapabilir ve en uygun yöntemi kullanarak gereken etkiyi sağlayabilir.

Çoğu insan, papaz büyüsünün tehlikeli ve karanlık bir büyü uygulaması olduğunu düşünür. Ancak, yeteri kadar bilgili bir medyum hoca, gereken her türlü çalışmayı kolaylıkla yapacak ve papaz büyüsü ile en hayırlı işleri bile sağlayacaktır. Bunların arasında aşk, sevgi gibi bağlara müdahale ederek, bu halleri oluşturma amaçlı yapılan büyüler de yer almaktadır.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

4 Yorum

 • Reply Yardımcı at

  Sorun yaşayan arkadaşlar asla Allah’tan umudu kesmesin. Hiç beklemediğiniz anlarda sıkıntınıza deva olabilir şeyler yaşayacaksınız emin olun. Ben bugüne kadar çok medyum hoca ile çalışmıştım, sonuç alamamış olmama rağmen hiçbir zaman umudumu kesmedim. En sonunda Allah bana gerçekten işinin ehli bir medyumla çalışmayı nasip etti. İki çocuk annesi bir bayanım, yuvam aramıza giren kötü niyetli insanlar nedeniyle bozulma arifesindeydi, çocuklar için ne kadar uğraşsam da engel olamadım. Allah Ali Gürses Hoca’dan razı olsun, vefk yoluyla bu sıkıntımı çözmeyi başardı. Eşim benden ve evden uzaklamışken vefkin etkisini göstermesiyle birlikte daha ilgili bir insana dönüştü. İlk evlendiğimiz zamanlardaki gibi oldu aramız. Allah affetsin en başta yaşadığım kötü deneyimler nedeniyle bu vefkten de pek umutlu değildim ama çok iyi sonuç aldım. Şimdi vefkin ikincisini yaptıracağım, bu defa çocuklarımın sınavlarında başarılı olması adına bir işlem yaptıracağım. Ali hoca ile konuştum böyle bir çalışma yapılabiliyormuş, yakın zamanda inşallah onu da yaptırıp etkilerini yazacağım.

  • Reply dayı at

   nereden ulaşabilrim kendisine

   • Reply Yardımcı at

    05355906275 telefonu.

 • Reply Meliha at

  İyi sabahlar arkadaşlar, medyum ali gürses’in yaptığı bağlama büyüsünden çok memnun kaldım. Özellikle eşimle ilgili kötü alışkanlıklardan kurtulup evde daha fazla vakit geçirmesi için yaptırdığım büyünün etkisi hemen ortaya çıktı. Daha ilk günden hafif de olsa görüldü. En sonunda medyum ali hocanın da dediği gibi ikinci haftadan itibaren herşey düzeldi. Eskisinden daha mutlu bir yuvam var ve bu tamamen medyum ali hoca sayesinde oldu. Allah razı olsun, tavsiye ederim hekese.

 • Leave a Reply