Medyumlar

Eşimde Büyü Mü Var?

İnsanlar, büyü etkisi ile birden farklı hareketler yapmaya başlarlar. Sevdikleri şeyleri sevmemeye, sevmedikleri şeyleri ise sevmeye başlarlar. Birden olan bu değişiklikler ile onların büyü etkisi altına girdiğini tahmin etmek kolaylaşabilir. Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile de kişiler, büyü ile ilgili her detayı öğrenmeye çalışmaktadır.

Eşlere yapılan büyüler giderek artmaktadır. Ya diğer çift tarafından yapılan bu büyü ya da kıskanç bir kişi tarafından yapılır. Eşlerden birisini seven 3. bir kişi tarafından yapılan bu büyülerin fark edilmesi önemlidir. Büyüler kötü niyetli veya iyi niyetli büyüler olarak ayrılır. Ak büyü denilen ve iyi niyet çerçevesinde yapılan büyülerin görünüşte kişiye çok fazla bir zararı olmaz. Ancak kara büyü olarak yapılan ve kötü niyet içeren büyülerde insanların yuvaları yıkılır, hayatları darmadağın olur. Bundan dolayı eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusu ile devam eden süreç içerisinde insanlar eşlerindeki büyüyü muhakkak öğrenmelidirler.

Eşlere Yapılan Büyüler

Evli çiftlerden bir tanesine veya ikisine birden zaman zaman büyü yapılabilmektedir. Bunlar genellikle onları ayırma amacı gütmektedir. Ancak eşlerden bir tanesi durumu fark ettiğinde hemen devreye girmekte ve büyüyü bozmaya çalışmaktadır. Buna göre büyü bozulmadan evvel de büyünün çeşidi muhakkak öğrenilmelidir. Eşlere yapılan büyüler:

Bunun gibi büyüler eşlere yapılan büyü olarak görülebilir. Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır sorusundan sonra eşinizin hareketlerini takip ederek hangi tür büyünün yapıldığını da anlamak mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise kişiyi iyi bir şekilde gözlemlemek ve ondaki değişiklikleri büyüye yormaktır.

Büyü Ne Zaman Etki Eder?

Büyü yapıldığı anda aslında etki etmeye başlar. Ancak bu durumun kişilere yansıması ve onların hareketlerini değiştirmeye başlaması biraz uzun sürer. Bu uzunluk konusunda devreye pek çok faktör girer ve bu faktörlere göre insanda büyünün etkisi görülmeye başlar. Buna göre:

  • Büyü yapan hocanın nefesinin kuvveti ve onun bilgeliği
  • Büyü yapılan kişinin manevi olarak gücü
  • Büyünün zorluğu ve çeşidi

Bu 3 faktör insanlara büyünün etki etmesi zamanını belirleyen faktörlerdir. Ancak büyü eninde sonunda er ya da geç bir şekilde insana etki eder. Bundan dolayı yukarıdaki etkilerin görülmesi de hızlı bir şekilde meydana gelir. Eşimde büyü olup olmadığı nasıl anlaşılır ile başlayan bir süreç sonrasında insanlar hemen büyüyü bozdurmak ister. Bundan dolayı güvenilir bir medyum ihtiyacı ortaya çıkar.

Güvenilir medyumlar ile ilgili sitemizde pek çok yorum yapılmıştır. Büyü yapan, büyü bozan ve bu süreçleri yönetecek olan işinin ehli medyumları yorumlara bakarak öğrenebilir ve akabinde ondan yardım alabilirsiniz. Yorumları okumak, incelemek ve sizlerde yorum yaparak başkalarına yardımcı olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

Yorum yapılmamış

Leave a Reply