Medyumlar

Sahtekar ve Güvenilir Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

İnsanların manevi dünyaya olan ilgisi hiçbir zaman azalmamıştır. Bizler yaşadığımız sürece öte alemler varlığını sürdürmüş ve bizleri bir şekilde etkilemiştir. Bugün de pek çok medyum hoca, yaptığı büyü ve vefk gibi işlemlerle insanların yaşantısında değişimlere neden olmaktadır. Olumlu anlamda değişen hayatlar, medyumların her zaman daha fazla el üstünde tutulmasına da yol açmaktadır. Bu gibi durumlarda, kendini medyum gibi tanıtan sahtekarlar tarafından mağdur edilmemek için güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bilmek çok önemlidir.

Medyumluk mesleğinin çok eski dönemlerden gelen kökenleri sayesinde bizlerin gerçek medyumlar ile dolandırıcıları ayırt edebilmesi oldukça kolay bir hal almaktadır. Medyumlar, her zaman için bu işi bir gönül işi olarak gördüklerinden, yaklaşımlarında ve insanlara yaptıklarında bunu net olarak göstermektedir. Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir anlamak, sadece birkaç basit noktaya dikkat ederek mümkündür.

Güvenilir medyum hocalar, yaptıkları çalışmalarda her zaman için hayırlı enerjileri kullanmaktadır. Manevi dünyaya ait olan enerjilerde kimi zaman kara büyü adı verilen tehlikeli güçlere de rastlanabilir. Kara büyü çalışmaları sadece zarar verme amacıyla yapıldığı için güvenilir ve gerçek medyumlar asla bu çalışmaları yapmayı kabul etmeyecektir.

Medyumların bilgisi ve ilmi her zaman kendini belli eder. Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir konusunda size yardımcı olacak bir diğer unsur da bu olarak kabul edilir. Eğer bir medyum hoca bilgisine güveniyorsa, sorduğunuz sorulara aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde yanıt verecektir. Bu gibi medyumların daha güvenilir olduğu aşikardır.

Medyumlara Her Kültürde Rastlanmaktadır

Medyumluk mesleği sadece bizim kültürümüzde değil, farklı isimlerle dünyanın her yerinde görülebilmektedir. Dünyada her zaman medyum hocalara ihtiyaç olmuş ve bugün de aynı şekilde pek çok yerde medyum hocaların çalışma yaptığına rastlanmaktadır.

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bildiğiniz sürece ister Almanya’da ister Türkiye’de veya dünyanın herhangi bir başka ülkesinde olun, her zaman için maneviyatın enerjisini kullanabilen bir medyum hocaya rastlamak mümkün olacaktır. Gerçek bir medyum hoca, size her daim istediğiniz her konuda yardımcı olacaktır.

Medyumluk Mesleği Antik Dönemlerden Beri Yapılır

Bu kadim mesleğin tarihi binlerce yılın ötesine dayanmaktadır. İnsanlık ile yaşıt olan bazı ilimler sayesinde insanların gayb alemlerini tanıması mümkün olmuş, bu alemlerden en iyi şekilde yararlanabilmeleri sağlanmıştır.

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bilen bir kişi bugün de yaptıracağı pek çok çalışma ile öte alemin bu gücünden yararlanabilecektir. İşinin ehli olan bir medyum, gereken her türlü büyüyü farklı ve özel malzemelerle, yöntemlerle kullanarak yapacak ve kişinin hayatında olumlu değişimler yaratacaktır.

Antik dönemlerden beri yapılan medyumluk mesleği tıpkı geçmişte olduğu gibi bugün de el üstünde tutulmaktadır. Medyumlar, nesillerdir insanların manevi alemlerle olan ilişkisini inceleyen ve bizler için verilen bu hediyeyi kullanabilmemizi sağlayan insanlar olmuştur.

Tüm medyumlar ile ilgili sizlerden çok sayıda yorum ve görüş gelmektedir. Sitemize gelen tüm bu mesajları okumak, yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Previous Post Next Post

1 Yorum

  • Reply Cundalı at

    İki senedir aynı sıkıntıyı çekiyorum. Her gece rüyamda kabuslar korkutmalar hayatımda hep talihsizlikler falan var devamlı beni zor durumda bırakıyor ne olursa olsun bir türlü düzene girmedi diyebilirim yani açıkcası şöyle diyeyim olması kesino lan bir iş içinde eğer ben varsam kesinlikle olmuyor. O kadar kötü talihsiz bir haldeyim. Allah biliyor çok şey denedim hiçbiri olmadı ali gürses hocayı buldum ben de. Medyumali.com ali beyin sayfası irtibat bilgileri orada mevcut güven verdi yaklaşımı. Ne yapabiliriz diye sordum bana papaz büyüsü yaptı. 1-21 gün arasında allahın izniyle etki görürsün dedi. Işlem geldikten sonra hayatımda yavaş yavaş herşeyi düzene sokmaya başladım. En başta kabuslar kesildi sonrasında iş buldum derken şu an hayatım gayet yolunda binlerce şükür. Hocama hem teşekkür ederim hemde herkese tavsyie ederim.

    bu arada memurlar.nette de röportajı çıkmış kendisinin

    https://www.memurlar.net/haber/1038937/ali-gurses-hoca-merak-edilenleri-yanitladi.html

  • Leave a Reply