Medyumlar

İstanbul Medyum İstanbul Hocalar

Büyü dünyanın her yerinde, farklı yöntemler ve medyum hocalar tarafından sıkça yapılmaktadır. Büyü yapılmayan tek bir kültür veya yer bile bulunmamaktadır. Her zaman için büyücü hocalar el üstünde tutulmuş ve pek çok farklı amaç için büyü yapmıştır. Dünyanın her yerinde olduğu gibi, ülkemizde de İstanbul medyum hocaları el üstünde tutulmakta ve değerli birer otorite olarak kabul edilmektedir.

İstanbul’un gerek tarihi, gerekse şehrin barındırdığı özel enerjiler, bu şehirde faaliyet gösteren İstanbul medyum hocalarının ününün dünyaya yayılmasına neden olmakta. Her ne kadar aralarında sahtekarlık yapan çürük elmalar bulunuyor olsa da, İstanbul medyum hocalarının genelinin çok başarılı olması, tüm dünyadan ilgi görmelerine vesile olmaktadır.

İstanbul medyum hocaları, en karmaşık ve özel yetenek gerektiren aşk büyüsü gibi büyülerde bile başarılı sonuç alabiliyor. Neredeyse her konuda büyü yaptığına şahit olabileceğiniz bu isimler, büyü denildiğinde dünyada akla gelen ilk şehirlerden biri olan İstanbul’u hakkıyla temsil etmektedir.

Büyü ve medyumluk yetenekleri şehirler genelinde bahsedilemeyecek kadar detaylı olsa ve medyum hocanın sadece kendisine bağlı olduğu bilinse de, İstanbul medyum hocaları konusunda genelleme yapılırsa, bu hocaların fazlasıyla başarılı olduğu söylenebilir. Hem nefes gücü, hem eğitimleri, hem de şehrin kalabalık olması sayesinde elde ettikleri tecrübeler ile, çoğu büyü uygulamasında kesin ve etkili sonuçlar görülebilmektedir. Elbette sadece İstanbul medyum hocası olmak yetmemek, bu konuda kendini geliştirmiş bir hoca vasfına sahip olmak da gereklidir.

Medyum yorumları ve şikayetlerini bir araya getirmek için oluşturduğumuz sayfamıza gelen yorumlar karışıklık olmaması adına tek bir başlık altında toplanmaktadır. Yorum yazmak ve okumak için lütfen buraya tıklayın.

Previous Post Next Post

2 Yorum

  • Reply Ayşe at

    Merhaba ben Almanya’da yaşıyorum, burada çalışan düzgün medyum yok, eşimle sorunlarım var, bayan hoca olduğu için Medyum Ebru’yu seçmiştim derdimi daha rahat anlatırım diye düşünerek. Derdimi sıkıntımı paylaştm, bir sürü de para ödedim ama bana göndermesi gereken vefki yollamadı. Bu konuyu burada özellikle paylaşmak istiyorum benim başıma gelen başkalarının başına gelmesin diye. Özellikle bu isimden uzak durmanızda fayda var.

  • Reply Metin at

    Evlilikle alakalı çalışma yaptırmak istiyorum. Bu işle ilgili daha önce Medyum Ahmet adında bir medyum hoca ile çalışmıştım fakat memnun kalmadım. Gönderdiği vefk uygulamasını dediği şekilde yapmama, çok dikkatli davranmama ve üstüne bir de etkisini artıracak dualar için ekstra ödeme yapmış olmama rağmen herhangi bir etkisi olmadı. Yaptığı çalışma boşa gitti diyebilirim.
    Şimdi doğru dürüst bir hoca arıyorum. Evlilik için yapılacak işlem. Ama para alıp kaybolanlar, yaptığı işin arkasında durmayan paragöz dolandırıcılar uzak dursun. Gerçekten hakkıyla büyü yapabilen, vefk yapabilen hocalar kimler? Gerçekten çalıştıysanız bu kişilerle bu yorumu cevaplayın, büyük dua alırsınız benden.

  • Leave a Reply